• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Gudowo

(2)
  • Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie
    Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w gminie Gudowo w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoport...

  • Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie
    1 / 5
    Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w Gudowie w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoportalu: 3...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka Czaplinek ul Polna/ Brzozowa
    działka Czaplinek ul Polna/ Brzozowa

    Czaplinek

    • 340 000 zł cena
    • 2 556 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkalno - turystyczną z podstawowymi mediami. Położona przy ul Polnej wjazd od ul Brzozowej Nr ew. 307/2 .

  • Sprzedam działki nad jeziorem

    Przytoń

    • 600 000 zł cena
    • 11 560 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona nieruchomość, na wzniesieniu, z dostępem do jeziora Przytonko, na terenie gminy Drawsko pomorskie gdzie znajduje się kilka jezior o charakterze turystycznym. Należ...

  • Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek
    1 / 12
    Działka budowlana Kołomąt gm. Czaplinek

    Kołomąt

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa, blisko Jeziora Dołgie Wilkie w miejscowości Kołomąt, na Pojezierzu Drawskim. Status: zabudowana, siedlisko z domem jednorodzinnym i zabudowania gospodarcz...

  • Sprzedam działki w Jabłonowie
    1 / 2
    Sprzedam działki w Jabłonowie

    Jabłonowo

    • 168 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Jabłonowie, działki posiadają bezterminowe warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Zlokalizowane w cichej miejscowości, w okolicy osiedla domów jednorodzinnych p...

  • Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek
    1 / 2
    Działka budowlana Nowe Drawsko gm. Czaplinek

    Nowe Drawsko

    • 307 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana Nowe Drawsko, gm. Czaplinek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2367 m, położona w malowniczej miejscowości Nowe Drawsko, w gminie Czaplinek,...

  • Zainwestuj w działki budowlane
    1 / 3
    Zainwestuj w działki budowlane

    Ińsko

    • 395 000 zł cena
    • 3 049 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry. Na sprzedaż są trzy niezabudowane działki w obrębie Miałka w gminie Ińsko, woj. zachodniopomorskim. Dz. nr 1/42 o pow. 3.049m2, 1/43 o pow. 3.030m2 i 1/48 o pow. 3.015...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok . jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Linówko o pow. 4900 m2. Działka jest położona w okolicy malowniczego jeziora Ińsko i jest objęta Miejscowym Planem Zagospodaro...

  • Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko
    1 / 3
    Atrakcyjna dzialka budowlana w ok. jeziora Ińsko

    Linówko

    • 392 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Ińsko
    1 / 4
    Działka Ińsko

    Ińsko

    • 149 900 zł cena
    • 476 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko u nas ! Na Sprzedaż: Dwie Działki Budowlane - Centrum Miasta Ińsko, 150 m od Plaży Lokalizacja: Centrum miasta Ińsko, woj. zachodniopomorskie Odległość od jeziora: zaledwi...

  • Świdwin Łąkowo działka 1000 m2 z kioskiem 36 m2
    1 / 8
    Świdwin Łąkowo działka 1000 m2 z kioskiem 36 m2

    Łąkowo

    • 40 000 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta nr 393/9434/OGS . Na sprzedaż ładna, częściowo ogrodzona działka 1060 m2 we wsi Łąkowo pod samym Świdwinem. Teren leży przy dwóch pięknych jeziorach rybnych. Na działce post...

  • Działka budowlana Ostrowice
    1 / 3
    Działka budowlana Ostrowice

    Ostrowice

    • 170 400 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 4 KM OD JEZIORA SIECINO! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Ostrowice, w gminie Drawsko-Pomorskie, zaledwie 4km od Jeziora Siecino!...