• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Elbląg

(6)
  • 1 / 4
    Działka Elbląg, ul. Wiślicka

    Elbląg » ul. Wiślicka

    • 320 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Elbląg(strona internetowa: www.umelblag.pl BIP – [...

  • 1 / 4
    Działka Elbląg, ul. Wybrzeże Gdańskie

    Elbląg » ul. Wybrzeże Gdańskie

    • 4 500 000 zł cena
    • 8 822 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PREZYDENT MIASTA ELBLĄGogłaszatrzeci pisemny przetarg nieograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomościstanowiącej własność Gminy Miasto Elbląg (strona internetowa -...

  • Działki budowlane przy ul. Radosnej w Elblągu
    1 / 8
    Działki budowlane przy ul. Radosnej w Elblągu

    Elbląg

    • 210 860 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedna z nielicznych działek budowlanych przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w granicach administracyjnych miasta Elbląga. Polecam jedną z działek znajdujących się w nowo...

  • Działka Elbląg ul.

    Elbląg

    • 349 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka na sprzedaż! Spokojna okolica, szybki dojazd do Elbląga!LOKALIZACJA:Działka położona jest w dzielnicy Próchnik w Elblągu, w spokojnej i malowniczej okolicy, otocz...

  • Działka budowlana centrum Elbląga ul Królewiecka
    1 / 4
    Działka budowlana centrum Elbląga ul Królewiecka

    Elbląg

    • 2 448 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 855 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Elblągu na osiedlu Kopernika dzięki lokalizacji w centrum miasta posiada bardzo dobry dostęp do miejskiego układu komunikacyjnego w p...

  • Atrakcyjna działka na sprzedaż Myślęcin k. Elbląg

    Elbląg

    • 98 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam świetnie usytuowaną działkę budowlaną na skraju urokliwego lasu, na wzniesieniu, z której rozpościera się malowniczy widok krajobrazowy. Działka zlokalizowana jest w Myślę...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Czechowo

    Czechowo

    • 630 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokal...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Pasłęk » ul. Działka

    • 320 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Świńczów - Niebyła gm. Skała, zaledwie 2 km za Przybysławicami gm. Zielonki o pow. 16,66 ara , w kształcie zbliżonym do prostokąta o...

  • Działka Nowe Monasterzysko

    Nowe Monasterzysko

    • 130 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE MONASTERZYSKO * Atrakcyjna cena * Działka budowlana o powierzchni 2300m * Działka prostokątna * Media w drodze * Zatwierdzony projekt budowlany...

  • Działka Jelonki

    Jelonki

    • 249 000 zł cena
    • 5 660 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WŁASNYM LASEM W JELONKACH * 5660 mkw * Kształt prostokątny * Teren częściowo zalesiony * Możliwość utworzenia natural...

  • Działka Ząbrowo ul. Akacjowa

    Ząbrowo » ul. Akacjowa

    • 119 000 zł cena
    • 1 462 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Ząbrowo przy ulicy Akacjowej. Ta oferta to doskonała okazja dla osób pragnących zainwestow...

  • Działka Bogaczewo

    Bogaczewo

    • 370 000 zł cena
    • 3 184 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną nr 36/3 o powierzchni 3184 m oraz udział w drodze (działka nr 36/7), położone w miejscowości Bogaczewo, gm. Giżycko. Nieruchomość znajduje się w atrakc...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowośc...

  • Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.
    1 / 4
    Działka budowlana w Pogrodziu z WZ.

    Pogrodzie

    • 97 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – POGRODZIE, WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE Prezentuję Państwu działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Po...

  • Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko
    1 / 5
    Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko

    Bogaczewo

    • 590 000 zł cena
    • 5 549 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka z warunkami zabudowy położona jest w Bogaczewie. Działka numer 90/2. Dojazd drogą asfal...

  • Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko
    1 / 11
    Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko

    Bogaczewo

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki mają wydane warunki zabudowy. Nowy kompleks działek w Bogaczewie. Powierzchnia działek...

  • Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko
    1 / 9
    Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko

    Bogaczewo

    • 262 575 zł cena
    • 1 945 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż kompleks urokliwych działek na Mazurach. Działka położone są zaledwie 9 km od Giżycka w obrębie Boga...

  • Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko
    1 / 7
    Działka budowlana Bogaczewo gm. Giżycko

    Bogaczewo

    • 236 544 zł cena
    • 1 792 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    iuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski z Giżycka oferuje na sprzedaż kompleks urokliwych działek na Mazurach. Działki położone są zaledwie 9 km od Giżycka w obrębie Bogac...

  • Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg
    Działka budowlana Czechowo gm. Elbląg

    Czechowo

    • 595 000 zł cena
    • 3 050 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Dostępna wyłącznie w AS NIERUCHOMOŚCI Atuty nieruchomości: -Regularny kształt prostokąta -bliskość lasu -działka uzbrojona w przyłącze wody -cicha i spokojna lokalizacja -...

  • Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne
    1 / 8
    Działka inwestycyjno - budowlana Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 330 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w Gronowie Górnym, jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach Elbląga, oferuje ogromny potencjał zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i inwestycy...

  • Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2
    1 / 15
    Działka inwestycyjna, S7, MPZP, media 7 352 m2

    Gronowo Górne

    • 599 000 zł cena
    • 7 352 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługowo-inwestycyjna o powierzchni 7 352 m2 położona w Gronowie Górnym, przy granicy Elbląga. Dogodna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do drogi ekspresowej S7 oraz trasy...

  • sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja
    1 / 6
    sprzedam trzy działki budowlane uzbrojone okazja

    Suchacz

    • 170 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    trzy działki budowlane nad zalewem wiślanym uzbrojone w media z widokiem na zalew koło las dojazd droga nr 503 nowa blisko sklepy plaża pks do elbląga 18 km atrakcje turystyczne n...

  • Działka Władysławowo

    Władysławowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 26 658 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 2,6658 ha , przygotowany pod realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych . Nieruchomość położona jest w spokojnej...