• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Daninów

(2)
  • Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup
    1 / 8
    Sprzedam działki budowlane przy lesie w gm. Kazimierz Biskup

    Daninów

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy zlokalizowanymi w miejscowości Daninów, gm. Kazimierz Biskupi w sąsiedztwie puszcz...

  • Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi
    1 / 3
    Działka z WZ w Daninowie gm. Kazimierz Biskupi

    Daninów

    • 73 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Daninów gmina Kazimierz Biskupi. Działka o powierzchni 2900m2 szerokość ok 18.20m, długość ok 162m, doja...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi

    Kazimierz Biskupi

    • 120 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 20 arów bądź jej część 10 arów w Kamienicy gmina Kazimierz Biskupi o nr ewidencyjny 39/8, w miejscowości jest gaz ziemny, kanaliza, autobusy MZK, dużo zi...

  • Działki Budowlane – Gmina Kleczew

    Kleczew

    • 67 500 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną w - Kraśnicy / CHORZEŃ

    Kraśnica

    • 560 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 13 ar w bardzo dobrej lokalizacji przy samym osiedlu Chorzeń w Kraśnicy na ulicy Makowa /Liliowa . Działka znajduje się zaraz za składami...

  • Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina
    1 / 3
    Działka budowlana 1169m2 Spławie gmina Golina

    Spławie

    • 129 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jedn...

  • Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia
    1 / 6
    Działki budowlane 1100m2 na sprzedaż Rosocha-Kolonia

    Rosocha-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały...

  • Sprzedam działkę
    1 / 9
    Sprzedam działkę

    Myślibórz

    • 260 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 70 ar na działce prąd stały podłączony woda podłączona oczyszczalnia , pozwolenie na budowę wraz z projektem i kier .budowy liczne nasadzenia ziemia kl 3...

  • Kleczew – Działka budowlana

    Kleczew

    • 220 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Kleczew – Działka budowlana
    1 / 8
    Kleczew – Działka budowlana

    Kleczew

    • 220 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kleczewie. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach, przy drodze powiatowej a zarazem blisko centrum miasta. W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone, z...

  • Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlana w Kawnicach

    Kawnice

    • 90 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kawnicach z warunkami zabudowy o pow. 9 arów z warunkami zabudowy. Położona na terenie domków jednorodzinnych. Cicha i spokojna okolica .

  • Gmina Kleczew – Działka Budowlana
    1 / 10
    Gmina Kleczew – Działka Budowlana

    Kleczew

    • 110 000 zł cena
    • 1 129 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1129 m2 w Gminie Kleczew. Działka o regularnym kształcie prostokąta, płaska z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznacz...

  • POSADA - sprzedam działkę budowlaną
    POSADA - sprzedam działkę budowlaną

    Posada

    • 424 000 zł cena
    • 3 389 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na Posadzie. Nr 320/4, 33,89ar 12.500zł/ar. Wszystkie media w przylegającej ulicy Chełmońskiego. Duża działka w dobrej cenie. Kontakt: Piotr [tel]