• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Dąbrowica

(1)
  • 1 / 3
    Dąbrowica, gm.Jastków. Plan zagospodarowania,media

    Dąbrowica

    • 519 900 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, 2700 mkw, Dąbrowica, , gmina Jastków, Plan zagospodarowania media BARDZO BLISKO LUBLINADziałka:- 2 linia zabudowy- prostokąt- działka płaskaWymiary:- 29x86mMedia:- woda: t...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana z widokami! TYLKO 84zł/m²!

    Wojcieszyce

    • 253 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż zachwycającą działkę widokową w miejscowości znajdującej się przy drodze do Szklarskiej Poręby. Działka posiada dwa punkty wid...

  • Działka Staniszów

    Staniszów

    • 992 500 zł cena
    • 6 403 m2 powierzchnia
    • 156 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REKA Nieruchomości zaprasza do zakupu działki o powierzchni 6403 m2 położonej w miejscowości Staniszów gmina Podgórzyn koło Jeleniej Góry, Karpacz, Sosnówki. Działka z widokiem...

  • Sprzedam działkę budowlaną.
    Sprzedam działkę budowlaną.

    Bukowiec

    • 220 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Bukowcu przy ul. Wiejskiej.

  • Działka budowlana Karpacz
    Działka budowlana Karpacz

    Karpacz

    • 550 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przepiękna okolica 7km do Karpacza,4 km do Kowar. Spokój cisza,widoki na pasma gór Rudaw i Karkonoszy w pobliżu wyciagi narciarskie, szlaki turystyczne. Działka uzbrojona, wysoko p...

  • Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy
    1 / 8
    Wyjątkowe działki w sercu Karkonoszy

    Marczyce

    • 1 750 000 zł cena
    • 25 117 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    słoneczna działka we wsi Marczyce gm.Podgórzyn nad zalewem Sosnówki ,super lokalizacja położenie w zaciszu lasu z obu stron w głębi drogi ulicy Książęcej, w pobliżu zabudowa apar...

  • Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy
    1 / 9
    Działka budowlana 1500m2, k. Świerzawy

    Świerzawa

    • 92 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 ar, położona w miejscowości Stara Kraśnica, gm. Świerzawa. Kształt działki nieregularny, wymiary ok. 66x 28 m. Działka położona jest na te...

  • Górska działka pod wymarzony dom!
    1 / 12
    Górska działka pod wymarzony dom!

    Łomnica

    • 120 000 zł cena
    • 1 561 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Łomnica, gmina Głuszyca, powiat wałbrzyski. Nier...

  • Okolice Wrocławia-działka budowlana.
    Okolice Wrocławia-działka budowlana.

    Sosnówka

    • 661 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 237 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną usytuowaną w zalesionej miejscowości Sosnówka , gmina Twardogóra. Media -prąd i woda miejska , do obwodnicy Wrocławskiej S8 jest 15 minut jazdy autem ,ci...

  • Działka Bystrzyca

    Bystrzyca

    • 185 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bystrzyca , przy ul. Wójcickiej , w powiecie oławskim.Numer działki: 763/5 Działka o powierzchni 0,0998 ha (998 m)...

  • Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!
    1 / 5
    Super oferta! Zapraszamy do Janówka! Działki pod budowę!

    Janówek

    • 135 000 zł cena
    • 1 212 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do Janówka! Na sprzedaż pięknie usytuowane działki- ścisłe centrum miasteczka. Zalety: * dojazd drogą asfaltową * media (woda i prąd) w drodze * teren płaski o regu...

  • Działka budowlana Podgórzyn,
    1 / 3
    Działka budowlana Podgórzyn,

    Podgórzyn

    • 700 000 zł cena
    • 2 212 m2 powierzchnia
    • 317 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna na sprzedaż - 2212 m² -  warunki zabudowy na zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z czterech działek o łącznej powi...

  • Działka budowlana Mysłakowice,
    1 / 3
    Działka budowlana Mysłakowice,

    Mysłakowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 178 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urokliwa działka budowlana o powierzchni 1178 m², przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, położona w malowniczych Mysłakowicach, w powiecie jeleniogórskim. Nieruchomość znajduje...

  • 3 działki budowlane w Wojcieszowie
    1 / 5
    3 działki budowlane w Wojcieszowie

    Wojcieszów

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    3 DZIAŁKI BUDOWLANE W WOJCIESZOWIE – PO 105.000 ZŁ. ZA KAŻDĄ. PRZY ZAKUPIE CAŁOŚCI CENA WYNOSI 280.000 ZŁ. RÓŻNE WIELKOŚCI DZIAŁEK. Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie s...

  • Działka z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę
    1 / 5
    Działka z bezpośrednim widokiem na Śnieżkę

    Karpacz

    • 800 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 786 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta oferta...

  • Działki budowlane Karpacz-Ścięgny
    Działki budowlane Karpacz-Ścięgny

    Karpacz

    • 3 000 000 zł cena
    • 5 831 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia 0,5831 ha Aktualnie podzielona na 8 działek. Na każdej działce możliwość budowania zgodnie z MPZP do 300 m2. Apartamenty wakacyjne lub b...

  • działka budowlana Karpacz
    działka budowlana Karpacz

    Karpacz

    • 5 800 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 1 568 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam doskonale zlokalizowaną działkę budowlaną .Cena do negocjacji