• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Bukowa

(2)
  • Działki budowlane nad morzem Bukowa Smołdzino 3011 m
    1 / 11
    Działki budowlane nad morzem Bukowa Smołdzino 3011 m

    Bukowa

    • 180 660 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem w miejscowości Bukowa, gmina Smołdzino, powiat słupski Działki posiadają warunki zabudowy. Powierzchnia działek: działka 139/4: 4 067 m2 -...

  • Sprzedam działki budowlane nad morzem w m. Bukowa pow. Smołdzino

    Bukowa

    • 180 660 zł cena
    • 3 011 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem w m. Bukowa pow. Smołdzino. Cena za metr 60 zł. Powierzchnia działek: działka 139/4: 4 067 m2 działka 139/5: 3 803 m2 działka 139/6: 3...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną

    Niestkowo

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1500 m2 położona we wsi Niestkowo. Działka została wydzielona z gruntu położonego bezpośrednio przy drodze utwardzonej. Do działki są doprowadzone media,...

  • działka budowlana w Dębinie nad morzem

    Dębina

    • 240 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana 1336 m w MPZ budowlana

  • nieruchomości sprzedaż
    nieruchomości sprzedaż

    Smołdzino

    • 198 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA sprzedam działkę budowlaną ,uzbrojoną w centrum osiedla, usługowo-mieszkalną ( dom,hotel,restauracja itp.) w słowińskim parku narodowym m.Smołdzino ,wyjazd w kierunku morza...

  • Działki budowlane nad morzem przy lesie
    1 / 8
    Działki budowlane nad morzem przy lesie

    Charnowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 67 523 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6,75 ha przy lesie z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na: budowie 20 budynków mieszkalnych wolnostojących z garażami wbudowany...

  • Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino
    1 / 9
    Działka budowlana nad morzem 1071 m2 Bydlino

    Bydlino

    • 175 000 zł cena
    • 1 071 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA 10 KM OD MORZA Bydlino działka 2/251 (221208_2.0006.2/251), powierzchnia 0,1071 ha (1071m2) Mpzp UCHWAŁA Nr LIV/618/2022 Rady Gminy Słupsk z dnia 29 listopada 20...

  • Działki budowlane NAD MORZEM Osada Leśna Ustka Słupsk
    1 / 5
    Działki budowlane NAD MORZEM Osada Leśna Ustka Słupsk

    Charnowo

    • 149 000 zł cena
    • 2 502 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu kompleks działek budowlanych blisko morza przy Ustce w miejscowości Charnowo, położonych przy lesie. Działki posiadają warunki zabudowy na budowę domów jednor...

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Rowy

    • 380 zł cena
    • 1 499 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaz dzialka budowlana w malowniczej miejscowosci Rowy-pomorskie ul.Szachulcowa o powierzchni 1499m NR dzialki 247/15,ksztalt trapez.Zostalo wydane pozwolenie na wybudowani...

  • Dzialka
    Dzialka

    Gardna Wielka

    • 130 zł cena
    • 1 657 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do zaoferwania 3 dzialki Gardna Wielka 500 metrow do jezioro Najbizsze miasto 25 km slupsk trojmiasto 120km. Rowy 8 km Ustka 15 km uzbrojone w otulinie Slowinski Park Narodowy...

  • Działka z WZ, Ustka, Charnowo
    1 / 13
    Działka z WZ, Ustka, Charnowo

    Charnowo

    • 139 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m², położona w miejscowości Charnowo, gmina Ustka, zaledwie 6 km od morza! Miejsce znajduje się w otulinie lasu i natury, co gwara...

  • Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Stanięcinie
    1 / 5
    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Stanięcinie

    Stanięcino

    • 180 000 zł cena
    • 1 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 1238m2 w Stanięcinie (7 km od Słupska). Dla działki wydano warunki zabudowy i zagospodarowania terenu (dom jednorodzinny z garaże...

  • SPRZEDAM DZIALKE POD INWESTYCJE DOLINA CHARLOTTY
    SPRZEDAM DZIALKE POD INWESTYCJE DOLINA CHARLOTTY

    Słupsk

    • 59 zł cena
    • 75 212 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania 5 dzialek pod inwestycje rolno budowlane 22 756m2 4910m2 3571m2 18608m2 25367m2 Lacznie 75212m2 Galezinowo (Dolina Charlotty) nr 221208_2.0008...

  • Działka Bierkowo

    Bierkowo

    • 938 232 zł cena
    • 13 994 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.239.2025.AWO.150N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU...

  • Działka Główczyce

    Główczyce

    • 57 519 zł cena
    • 1 436 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.125.2024.AWO.165OGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Tere...

  • Działka Słupsk, ul. Europejska

    Słupsk » ul. Europejska

    • 269 330 zł cena
    • 1 945 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.242.2025.AWO.129N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU...

  • Działka Karzcino

    Karzcino

    • 65 930 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.257.2024.AWO.143OGŁOSZENIE O PRZETARGU KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Tere...

  • Działka Słupsk, ul. Europejska

    Słupsk » ul. Europejska

    • 284 210 zł cena
    • 2 053 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu GdańskimPRU.WGZ.SL.4240.241.2025.AWO.N I E R U C H O M O Ś Ć I N W E S T Y C Y J N AOGŁOSZENIE O PRZETARGU KR...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie
    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie

    Bierkowo

    • 95 000 zł cena
    • 810 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bierkowie na granicy ze Słupskiem. Dookoła powstają domy jednorodzinne.