• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Buczkowice

(4)
  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana (oznaczona literą A) położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy...

  • Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja
    1 / 13
    Widokowe działki przy Szczyrku – inwestycja

    Buczkowice

    • 369 000 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej, górskiej miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie Szczyrku jednego z najpopu...

  • Działka budowlana w sercu Buczkowic
    1 / 5
    Działka budowlana w sercu Buczkowic

    Buczkowice

    • 420 000 zł cena
    • 2 084 m2 powierzchnia
    • 202 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KORDIAN OCHOCKI Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Buczkowicach, tuż obok Szczyrku, w miejscu, gdzie codzienność łączy się z naturą, a widok...

  • 6 działek budowlanych – Buczkowice 4586 m2
    1 / 16
    6 działek budowlanych – Buczkowice 4586 m2

    Buczkowice

    • 779 000 zł cena
    • 4 586 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] 6 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4586 m2 położonych w Buczkowicach doskonała lokalizacja blisko do Bielsko-Biała i Szczyrku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Zapierające widoki na góry i jezioro

    Pietrzykowice

    • 150 000 zł cena
    • 1 031 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Działka w Lipowej -Twój przyszły dom
    1 / 8
    Działka w Lipowej -Twój przyszły dom

    Lipowa

    • 400 000 zł cena
    • 2 008 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Szukasz miejsca pod wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? A może myślisz o inwestycji deweloperskiej z potencjałem sprzeda...

  • Działka budowlana w Rybarzowicach
    1 / 16
    Działka budowlana w Rybarzowicach

    Rybarzowice

    • 175 000 zł cena
    • 1 096 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący [tel] Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w Rybarzowicach w województwie śląskim, przy ul. Fiołków. Rybarz...

  • Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami
    1 / 8
    Buduj od razu! Lipowa – płaska działka z mediami

    Lipowa

    • 459 000 zł cena
    • 2 016 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m² | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działk...

  • Atrakcyjna działka w Pietrzykowicach
    1 / 12
    Atrakcyjna działka w Pietrzykowicach

    Pietrzykowice

    • 479 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Wyjątkowa okazja - duża działka o powierzchni ok 3100m2 zlokalizowana w Pietrzykowicach nieopodal Żywca. To nieruchomość z ogromny...

  • Łodygowice – 17ar w centrum! Cisza i spokój
    1 / 9
    Łodygowice – 17ar w centrum! Cisza i spokój

    Łodygowice

    • 230 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KATARZYNA KORTYCZKO-TALIK Agent prowadzący [tel] Działka budowlana 17ar Łodygowice, centrum a jednak cisza! Marzysz o domu w spokojnym miejscu, ale z szybkim dostępem do wszystki...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Rybarzowice

    • 130 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę w Rybarzowicach,piękne widoki, prąd blisko dojazd drogą asfaltową.

  • SPRZEDAM DZAŁKĘ
    SPRZEDAM DZAŁKĘ

    Wilkowice

    • 310 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam Działkę budowlaną w Wilkowicach o pow.813m2 przy ul. Jagodowej. Dojazd drogą gminną utwardzoną ( wjazd od strony Żywieckiej jak i od Wyzwolenia). Na działce jest woda i pr...

  • Działka w centrum Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 100 000 zł cena
    • 2 978 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Szczyrk przy ul. Orlej. Nieruchomość oferuje bezpośredni widok na skocznię narciarską oraz wyjątkowe walory krajo...