• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Brudzice

(1)
  • Sprzedam działke budowlaną do 3000 m²
    Sprzedam działke budowlaną do 3000 m²

    Brudzice

    • 75 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną o powierzchni od 1500 m² do 3000 m² . Działka czysta położona w spokojnej cichej lokalizacji dojazd droga utwardzona, media prąd, woda ,kanalizacj...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kleszczów, Czyżów, łódzkie
    1 / 8
    Kleszczów, Czyżów, łódzkie

    Czyżów

    • 155 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane 1500 m2 . Działki nie podlegają nowej ustawie o gruntach rolnych i leśnych MPZP. Do sprzedania jest też działka 7000 m 2 tuż przy Widawce,po zachodniej stronie G...

  • Sprzedam działkę budowlaną częściowo zabudowaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną częściowo zabudowaną

    Radomsko

    • 270 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 30 x 46 m,ogrodzona ( w tym brama,furtka),zagospodarowana (obsadzona z przodu srebrnymi świerkami)..Media:woda,światło (220 V,siła),kanalizacja miejs...

  • działki z jeziorami prywatnymi- TANIO !
    1 / 8
    działki z jeziorami prywatnymi- TANIO !

    Radomsko

    • 49 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki budowlane , przemysłowe , rekreacyjne ,rolne W cenie już od 39 zł / m 2 Do wyboru 107 działek ! Media : woda , prąd , kanalizacja , telefon , gaz -w zależnoś...

  • Radomsko k/ Łódzka Strefa Ekonomiczna
    1 / 8
    Radomsko k/ Łódzka Strefa Ekonomiczna

    Radomsko

    • 49 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działki : przemysłowe , budowlane , rekreacyjne , rolno- leśne oraz rolne z możliwością zabudowy . Posiadam tereny bezpośrednio przy Łódzkiej Strefie Ekonomicznej mia...

  • 1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczański

    Zamoście

    • 57 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Zamoście Kolonia gm. Strzelce Wielkie pow. pajęczański woj. łódzkie Działka nr 222/4 -1700m2 wymiary 35 x 45m Warunki Zabudowy na dom całoroczny. okolica otwarte...

  • Działka budowlana Radomsko atrakcyjna

    Radomsko

    • 230 000 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną o powierzchni 857 M2 plus droga dojazdowa utwardzona ( droga na własność) Działka mieści się w miejscowości Strzała gmina Gidle  Na dział...

  • Działka budowlana z WZ, prąd i gaz – Bogumiłowice

    Bogumiłowice

    • 220 000 zł cena
    • 2 126 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Bogumiłowice, w gminie Wierzchosławice Lokalizacja: Bogumiłowice, woj. małopolskie Zaledwie 10 km od Tarn...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną

    Lgota Wielka

    • 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 900m2 w Lgocie Wielkiej ul. Szkolna powiat radomszczański woj. Łódzkie 14km do Radomska, 30km do Bełchatowa blisko sklepy, szkoła, poczta. Cena 110 tys d...

  • Działki w Radomsku - BEZTERMINOWE WARUNKI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 111 500 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową z BEZTERMINOWYMI WARUNKAMI ZABUDOWY, o powierzchni 1135m2.Położona w Radomsku, ul. Kukuczki. Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację do...

  • Działka z MPZP - idealna pod budowę domu!

    Radomsko

    • 150 000 zł cena
    • 1 249 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę bardzo blisko centrum - Radomsko, ul. Piaskowa. Zgodnie z MPZP teren przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną, co czyni go idealnym pod budowę domu. Nie trzeb...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 6
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piekary

    • 170 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Piekary, gm. Sulmierzyce. Działka ma powierzchnię ok. 3500m2. Wymiary to 29 x 122. Ukształtowanie terenu jest płaskie- idealn...

  • Działki 10 km od Radomska z WARUNKAMI ZABUDOWY

    Radomsko

    • 96 200 zł cena
    • 962 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniową, o powierzchni 962m2. Położona w Kletni, blisko Radomska.Bardzo dobra lokalizacja. WYDANE WARUNKI ZABUDOWY - kupujesz i od razu możesz za...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 737 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy d...

  • Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona
    1 / 4
    Działka 4300m2 Blok Dobryszyce ul. Zielona

    Dobryszyce

    • 470 000 zł cena
    • 4 304 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4304m2, położenie - Blok Dobryszyce ul. Zielona Trzecia działka od skrzyżowania z ul. Akacjową działki 497/1, 497/2, 497/3, 497/4 obręb 0001 Blok Dobryszyce Wymiar...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drogach asfaltowych, uzbrojona, woda, kanalizacja w drodze. Powierzchnia 4403 m² Szerokość 28 m Długość...

  • Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2
    Działka budowlano-rolna uzbrojona pow. 4403m2

    Dworszowice Pakoszowe

    • 129 000 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlano-rolną w Dworszowicach Pak. gm. Sulmierzyce, przy drodze asfaltowej, uzbrojona, woda , kanalizacja i prąd w ulicy

  • Sprzedam działkę w Radziechowicach Pierwszych

    Radziechowice Pierwsze

    • 150 000 zł cena
    • 2 073 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Radziechowice Pierwsze, gm. Ładzice.Idealna pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 2073 m². Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.Media w drodze:...

  • Działka rolno-budowlana z rozpoczętą budową Grabostów
    1 / 16
    Działka rolno-budowlana z rozpoczętą budową Grabostów

    Grabostów

    • 149 000 zł cena
    • 11 190 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grabostów, gm. Gorzkowice – działka 1,19 ha z rozpoczętą budową domu Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Grabostów, powiat piotrkowski. Działka o numerze ewide...

  • Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne
    Działka z PnB na 9600 m2 PUM osiedle wielorodzinne

    Radomsko

    • 7 000 000 zł cena
    • 95 000 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Grunt 1,2ha pod inwestycje osiedle wielorodzinne (4 x bloki) o powierzchni łącznej 9 500m2 PUM. Grunt posiada Pozwolenie na budowę. W razie pytań zapraszamy do kont...

  • Działka budowlana - 5km do centrum Radomska!

    Radomsko

    • 225 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Andersa/Bażantów.Powierzchnia działki 1500 m2.Media: -woda w drodze,-prąd w drodze. Atuty lokalizacji:Działka położona w spokojnej okolic...

  • Działka budowlana Radomsko, ul. Tatarska

    Radomsko

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomsku, ul. Tatarska. o powierzchni ok. 1000 m2. Media:-Woda w drodze,-prąd w drodze.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i komfortu, a jedn...

  • Dzialka budowlana
    Dzialka budowlana

    Radomsko

    • 100 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, sprzedam działkę 24ary ul Sucharskiego. Prąd woda oraz gaz z sieci

  • SPRZEDANE Tania działka budowlana blisko Łodzi i Pabianic
    1 / 16
    SPRZEDANE Tania działka budowlana blisko Łodzi i Pabianic

    Włodzimierz

    • 140 000 zł cena
    • 689 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano-rekreacyjna ok 700m² – gm. Wodzierady, pow. Łaski atrakcyjna działka o powierzchni 689 m² wg KW, położona w malowniczej, leśnej okolicy w miejscowości Włodzim...

  • Działka na sprzedaż – Kamieńsk, spokojna okolica

    Kamieńsk

    • 75 000 zł cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 960 m², położona w spokojnej i cichej okolicy w miejscowości Kamieńsk. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co daje duże możliwości z...

  • działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk
    1 / 4
    działka budowlana Zamoście gm. Strzelce Wlk. pow. Pajęczańsk

    Zamoście

    • 60 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów
    1 / 2
    działka budowlana w Rogowcu, gmina Kleszczów

    Rogowiec

    • 120 000 zł cena
    • 3 775 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3376 m² (dz. nr 496/1), położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Rogowcu, gmina Kleszczów. Na działce obowiązuje Miejscowy Pla...

  • Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...

  • Działka budowlana ,centrum miasta
    1 / 8
    Działka budowlana ,centrum miasta

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, centrum miasta. ogrzewanie CO systemowe -sieć miejska PGK Radomsko ul. Wilsona 7 , blisko centrum , wszystkie media woda , gaz sieciowy, kanalizacja, prąd , in...

  • Działka budowlana w Radomsku - wszystkie media

    Radomsko

    • 123 000 zł cena
    • 673 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 673 m² składająca się z dwóch działek (204 i 205)położona w Radomsku, ul. Akacjowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym plan...

  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Krępa ul. Krępa

    Krępa

    • 60 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane o pow. ok. 1000 m2 , położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Krępa (powiat poddębicki) , w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i...