działka na sprzedaż
21 lut 2024

Działka Trzebielino

woj. Pomorskie pow. bytowski gm. bytowski
Dodane 2 lata temu, środa, 21 luty 2024 15:20
1 050 000 zł 8 287 m2
1 050 000 zł 8 287 m2 127 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 8 287 m2
Cena za metr 127 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K36422483

Opis

|
Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej powierzchni 8287m2 położoną w miejscowości Trzebielino woj. pomorskie. Bezpośrednio przy drodze krajowej DK 21.
Teren niezagospodarowany ,płaski. Posiadający istniejący nieutwardzony zjazd z drogi publicznej oraz projekt i zezwolenie na wykonanie lewoskrętu.
Na terenie gminy Trzebielino nie ma uchwalonego planu zagospodarowania przestrzennego, wydawane są warunki zabudowy.

Od strony południowej działka otoczona jest lasem. Działka położona jest na terenie rozwijającym się pod kontem budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego.

Nieruchomość ta stanowić może również inwestycję jako nieruchomość komercyjna.

Dodatkowym atutem może być wydane bezterminowo pozwolenie na budowę motelu i stacji benzynowej.

Dojazd z Trzebielina do Ustki - 57 km, do Słupska 32 km, do Darłowa 63km .

Trzebielino to przepiękny zielony teren z dużym jeziorem , przyciągający turystów również wrzosowiskami.

Ogrodzenie działki: brak |
Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy |

Aspect Nieruchomości - Rybnik |
Atelier Nieruchomości Barbara Wiwatowska |