działka na sprzedaż
2 sty 2024

Działka Rakszawa

woj. Podkarpackie pow. łańcucki gm. łańcucki
Dodane 2 lata temu, Wtorek, 2 styczeń 2024 15:50
445 000 zł 4 200 m2
445 000 zł 4 200 m2 106 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 200 m2
Cena za metr 106 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36331153

Opis

|
Działka rolna o powierzchni 0,42ha

Działka rolna położona w Rakszawie o powierzchni 42 ary- Sprzedam.
Działka bez warunków zabudowy.
Działka jest nieuzbrojona, nie objęta MPZP.
Działka lekko pochylona w kierunku północnym, nieregularny kształt o klasie ziemi V,VI.
Działka położona jest w sąsiedztwie lasów, zapewniając zdrowe powietrze i spokój.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszego biura. Jeśli potrzebujesz pomocy lub więcej informacji skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać ofertę odpowiadającą wszystkim Twoim oczekiwaniom, a także z przyjemnością zaprezentują nieruchomość. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami związanymi z transakcją. Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, pomożemy uzyskać kredyt . Zadbamy również o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości dobierając odpowiednie ubezpieczenie.

|

Ogrodzenie działki: brak |
Warunki zabudowy: brak aktualnych warunków zabudowy |

FHU INTEGRA Leszek Ładoś |
Grunwaldzka 17 e |
35-068 Rzeszów |