działka na sprzedaż
24 paź 2024

Działka Orzesze Woszczyce

woj. Śląskie pow. mikołowski gm. mikołowski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 24 październik 2024 15:30
449 000 zł 3 881 m2
449 000 zł 3 881 m2 116 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 881 m2
Cena za metr 116 zł/m2
ID oferty K36862427

Opis

|
Mamy działkę do sprzedania pod inwestycje związane z działalnością usługową lub mieszkaniowo usługową w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą krajową 81 Wisła - Skoczów.

3881m2 - powierzchni
prostokąt - kształt
MN/U i U 50/50% - przeznaczenie

media w pobliżu działki: prąd woda, kanalizacja.

Do działki trzeba uzgodnić zjazd z DK 81, z która ma bezpośredni kontakt. Trasa DK 81 to główna droga łącząca Katowice z Wisłą, więc ruch jest bardzo duży każdego dnia.

Doskonałe miejsce na działalność związaną z tzw obsługą ruchu samochodowego, komis samochodowy, warsztaty lub zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Teren jest płaski, nieogrodzony. Przygotowany oo inwestycje. Doskonale widoczny z trasy na całej swojej długości.

Zapraszam na prezentację.

::DODATKOWE INFORMACJE |
Prąd: możliwość podłączenia |
Woda: możliwość podłączenia |
Dojazd: asfalt |
Kanalizacja: możliwość podłączenia |
Wymiary działki [m]: 165/24 |
Zagosp. działki: niezagospodarowana |
Ukształtowanie działki: płaska |
Kształt działki: prostokat |
Ogrodzenie działki: brak |
Warunki zabudowy: są aktualne warunki zabudowy |

Aspect Tomasz Barski |
Prawnicza 28/3 |
44-240 Żory |
32 46 96 208 |
www.aspect.info.pl

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Barski (licencja nr: 6276)

--------------------------