działka na sprzedaż
30 lis 2023

Działka Młynka ul. Młynka

woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 30 listopad 2023 22:40
2 000 000 zł 5 800 m2
2 000 000 zł 5 800 m2 345 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 800 m2
Cena za metr 345 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36287500

Opis

PONAD PÓŁ HEKTARA MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY WOLNOSTOJĄCEJ , BLIŹNIACZEJ I USŁUGOWEJ . OBOWIĄZUJE PLAN ZAGOSPODAROWANIA Zabudowa w układzie bliźniaczym , szeregowym oraz wolnostojącym do 40%. Dla zabudowy usługowej do 50%.
Droga gminna z mediami : prąd, woda , kanalizacja oraz gaz .
Bliskie okolice Balic , Kochanowa, Krakowa.
Doskonały wjazd na A4 .Dobre połączenie z Zabierzowem , Rudawą oraz koleją PKP.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205115
  • Data aktualizacji: 2024-04-10
  • ID ogłoszenia: K36287500
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Młynka, cena: od 1 700 000 do 2 300 000 zł, powierzchnia: od 4930 do 6670 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika