działka na sprzedaż
15 sty 2024

Działka Kraków Nowa Huta, PRZYLASEK RUSIECKI ul. Branicka

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 15 styczeń 2024 15:10
5 000 000 zł 10 000 m2
5 000 000 zł 10 000 m2 500 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 10 000 m2
Cena za metr 500 zł/m2
Typ działki Handlowo usługowe
ID oferty K36347789

Opis

1ha działki płaskiej , szerokiej bez drzew o przeznaczeniu mieszkaniowo usługowym . Obowiązuje plan zagospodarowania : obiekty usługowe , domy wolnostojące lub bliźniacze zakaz zabudowy szeregowej .
Doskonałe miejsce pod osiedle domów z ogrodami .
Media w drodze asfaltowej.
W pobliżu domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej , sklepy osiedlowe , szkoła.... .
Wygodny dojazd , szeroka droga. Idealna pod OŚRODEK REHABILITACYJNY, DOM SENIORA , OŚRODEK EDUKACYJNY LUB KILKA DOMÓW.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205158
  • Data aktualizacji: 2025-05-16
  • ID ogłoszenia: K36347789
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kraków, cena: od 4 250 000 do 5 750 000 zł, powierzchnia: od 8500 do 11500 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika