działka na sprzedaż
1 gru 2025

Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

woj. Mazowieckie pow. otwocki gm. otwocki
Dodane 5 miesięcy temu, Poniedziałek, 1 grudzień 2025 02:30
455 000 zł 1 000 m2
455 000 zł 1 000 m2 455 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 000 m2
Cena za metr 455 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37386770

Opis

Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.
Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200 m. od asfaltowej ul. Poziomkowej. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu las, boiska, place zabaw i ścieżki rowerowe.

Nr ewidencyjne działek do wyboru: 64/2, 64/3, 64/7

Do działek doprowadzony jest prąd.

Woda miejska w drodze.

Możliwość powiększenia terenu o sąsiednią działkę.

Położenie:

Stara Wieś położona jest na południowym krańcu Lasu Młochowskiego, co daje możliwość stałego obcowania z naturą, przy jednoczesnym szybkim dostępie sklepów (Lidl, Rossmann), urzędów, szkoły, przedszkola, kościoła znajdujących się w sąsiednim Nadarzynie.

Przeznaczenie w planie:

- 2MN Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (1000m2)

maksymalną wysokość:
- dla zabudowy mieszkaniowej - 12 m;

maksymalną liczbę kondygnacji:
- dla zabudowy mieszkaniowej – 3 (w tym poddasze użytkowe)
- dla zabudowy gospodarczo-garażowej – 1 kondygnacja;

maksymalną powierzchnię zabudowy na działce budowlanej – 40%

Komunikacja:

Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Warszawą - linia autobusowa numer 733 ZTM Warszawa zapewnia bezpośrednie połączenie z pętlą Okęcie (Warszawa). Dla zmotoryzowanych doskonałe połączenie z trasą S8 - ok 3 minuty.
W sąsiednich miejscowościach np. Podkowa Leśna - stacja kolejki WKD.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach: