• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Barnisław
  • Dołuje
  • Falsztyn
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Żyznów

(1)
  • Dom Żyznów

    Żyznów

    • 340 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Żyznów, gm. Strzyżów - dom jednorodzinny budowany z pustaka w latach 60-tych na działce 40 arów oraz duży budynek gospodarczy; parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój oraz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 499 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA - Jeśli poszukujesz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody, masz pomysł na własny biznes, ta oferta jest dla Ciebie. Zapras...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Domaradzu, w powiecie brzozowskim. Nieruchomość w świetnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem. Budynek...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Lutcza

    • 170 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 339 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 375 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    W ofercie sprzedaży połowa budynku wolnostojącego wraz z częścią usługową, położone w świetnej lokalizacji przy drodze ekspresowej S19 w Domaradzu. Nieruchomość znajduje się na o...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 679 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Strzyżów centrum - dom jednorodzinny ok. 180 m2 (plus suterena - 85m2) na zagospodarowanej działce 4,99 ara wraz z budynkiem handlowo-usługowym; - parter: wia...

  • Dom Strzyżów ul. Dąbrowskiego

    Strzyżów » ul. Dąbrowskiego

    • 650 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 010 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w samym centrum miasta Strzyżów. Piętrowy dom o powierzchni ponad 216m2 , który w 2013 roku przeszedł generalny remo...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 725 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | STRZYŻÓW dom jednorodzinny blisko centrum z widokiem na miasto Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni około 250 m2 położony na działce 721 m2 Dom zos...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 779 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom jednorodzinny 140 m² | Strzyżów | działka 7 ar | garaż | taras | wjazd z asfaltu Lokalizacja Strzyżów - spokojna i atrakcyjna lokal...

  • Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów
    1 / 16
    Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów

    Strzyżów

    • 725 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący 240 m² z działką 7,21 ara – Strzyżów, woj. podkarpackie, piękny widok i świetna lokalizacja! Cena 725000zł. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni...

  • Dom Niebylec ul.

    Niebylec

    • 1 650 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyłącznie w Central Office!!!***Nowa niższa cena***Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości - elegancki...

  • Wygodny dom do wykończenia w sercu natury
    1 / 16
    Wygodny dom do wykończenia w sercu natury

    Domaradz

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom w sercu natury – Domaradz 96 powiat brzozowski, woj. podkarpackie Położenie i lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, malowniczej miejscowości gminnej...

  • Glasco szkło laminowane
    1 / 8
    Glasco szkło laminowane

    Strzyżów

    • 379 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szkło laminowane glasco, cechuje się najwyższą, certyfikowaną jakością i bezpieczeństwem w codziennym, wieloletnim użytkowaniu. To połączenie niepowtarzalnych, nieograniczonych wzo...

  • Dom z działką 13 arów na sprzedaż - Strzyżów
    1 / 3
    Dom z działką 13 arów na sprzedaż - Strzyżów

    Strzyżów

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wolnostojący (120 m2) w ścisłym centrum Strzyżowa, wraz z 13 arami działki. Dom w stanie do gruntownego remontu. W domu znajdują się: - 4 pokoje (podłogi - pane...

  • Dom Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 163 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 105 m2 - w tym 73 m2 powierzchni mieszkalnej a pozostała część stanowi pomieszczenia gospodarcze z m...

  • Dom Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!!! Brzeżanka - dom jednorodzinny 100 m2 na ogrodzonej działce 5 arów, położony przy drodze asfaltowej; dom budowany z cegły, kryty blachą trapezową, częściowo wyr...

  • Dom Strzyżów

    Strzyżów

    • 540 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Strzyżów, ul. Niemcewicza - dom o powierzchni zabudowy 110 m2 na działce 5,41 ara; budowany z cegły i pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachą ze zdrową więźbą dach...

  • Dom Domaradz

    Domaradz

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2010-2015 r. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, w ot...