• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stróżówka
  • Łosie
  • Rozkopaczew
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Zawada Stara

(1)
  • Zaciszne siedlisko w Zawadzie Starej gm. Policzna.

    Zawada Stara

    • 429 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom murowany po generalnym remoncie) na działce o pow. 1000 m2 w spokojnej miejscowości z dala od sąsiadów w Zawadzie Starej gm. Policzna, pow. Zwoleń woj. mazowieck...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Sprzedam dom z działką

    Policzna

    • 450 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom rodzinny z calom działką 0,94ary więcej informacji na telefon

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Garbatka-Letnisko

    • 798 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Garbatka-Letnisko

    • 1 300 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 7 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Garbatce Letnisko z dużą działką
    Piękny dom w Garbatce Letnisko z dużą działką

    Garbatka-Letnisko

    • 1 044 850 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 3 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Garbatka-Letnisko

    • 2 400 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Gródek

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom 100 m2 w centrum Gniewoszowa gm. Kozienice.

    Gniewoszów » ul. Zielona

    • 325 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po remoncie o pow. 100 m2 na działce o pow. 600 m2 przy ul. Zielonej w Gniewoszowie gm. Gniewoszów, pow. kozienickie, woj. mazowieckie. Możliwa zamiana na mniejszy dom w D...

  • Dom na pięknej działce w Policznej / mazowieckie.

    Policzna » ul. Kochanowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gotowy do zamieszkania o pow. użytkowej 180 m2 na zagospodarowanej pięknej działce o pow. 2761 m2 przy jednej z głównych ulic miejscowości gminnej Policzna w pow. zwoleńskim w...

  • Dom 180 m2 w Leokadiowie blisko Puław/lubelskie.

    Leokadiów

    • 620 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spok...

  • Dom 180 m2 w Leokadiowie blisko Puław/lubelskie.

    Leokadiów

    • 620 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 180 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce 714 m2 ( z możliwością powiększenia działki o 4000 m2) z opcją zakupu drugiej połowy jako całości w cichej i spokojnej okolicy Leokad...

  • Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy

    Garbatka-Letnisko » ul. Fabryczna

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy.Do...

  • Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy
    1 / 16
    Stylowy dom w Garbatce Letnisko 100 km od Warszawy

    Garbatka-Zbyczyn

    • 950 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stylowy dom (dworek) murowany z cegły o pow. 210 m2 na ogrodzonej działce 3161 m2 przy ul. Fabrycznej w Garbatce Letnisko pow. kozienicki woj. mazowieckie 100 km. od Warszawy. Dom...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Leokadiów

    • 795 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości