• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szczereż

(1)
  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam Stary Dom

    Łukowica

    • 160 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Stary Dom na działce 0,3 hektara w lukowicy tel. [tel]

  • Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.
    1 / 16
    Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.

    Zabrzeż

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten ukryty wśród drzew dom, położony w trójkącie pomiędzy Szczawnicą, Nowym Targiem, a Starym Sączem, w Dolinie Dunajca, zlokalizowany na 23-arowej działce, może już teraz stać się...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszanka

    • 395 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Naszacowice

    Naszacowice

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Drewniany dom z bali w sąsiedztwie lasu, las przynależy do nieruchomości Drzewostan - klon, jawor, wierzba Dom z bali drewnianych Powierzchnia użytkowa domu 47,9 m parter Wiatr...

  • Dom Zabrzeż

    Zabrzeż

    • 425 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości ZABRZEŻ Gmina Łącko, Małopolska Nowa niższa CENA: 425 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia użytkowa: 169,9 m Powierzchnia działki: 7 ar D...

  • Dom Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 820 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dwa domy w górskiej miejscowości Tylmanowa - Gmina Ochotnica Dolna, Małopolska. Rzeka Dunajec - Beskid Sądecki - Gorce - Pieniny Cena dotyczy całości (dwa domy)...

  • Mieszkanie w Tylmanowej
    1 / 9
    Mieszkanie w Tylmanowej

    Tylmanowa

    • 1 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Wielki Pokój wraz z kuchnią osobno Łazienka oraz Spiżarnia. Cena 1700 plus media. Mieszkanie będzie jak narazie na 4 lata do Wynajęcia od 01.09.2026-01.09.2030

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • Dom  gm. Stary Sącz
    1 / 4
    Dom gm. Stary Sącz

    Gołkowice Dolne

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w stanie deweloperskim Stary Sącz Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m zlokalizowany w malowniczej części Starego Sącza, w otoczeniu gór i pięknych widoków. -...

  • Dom Owieczka gm. Łukowica
    1 / 15
    Dom Owieczka gm. Łukowica

    Owieczka

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Dom do sprzedania
    1 / 3
    Dom do sprzedania

    Moszczenica Wyżna

    • 430 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w gminie Stary Sacz , dom wymaga modernizacji. Ocieplenia, zmiany ogrzewania. , wykonczenua drugiego Pietro I poddasza. Zainteresowanych proszę o kontakt

  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...