• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Suchom

(1)
  • Dom letniskowy z prywatnym lasem Bory Tucholskie

    Suchom

    • 285 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach lasu, a zamiast miejskiego hałasu słychać tylko szum drzew i śpiew ptaków. Miejsce, gdzie możesz zwolnić, odpocząć i złapać oddech....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    KLIMATYCZNY STARY DOM Z CZERWONEJ CEGŁY

    Śliwiczki

    • 330 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KLIMATYCZNY STARY DOM Z CZERWONEJ CEGŁY - SIEDLISKO NAD PRUSINĄ W BORACH TUCHOLSKICH Zamysł całości gospodarstwa - styl rustykalny, zmierzający do utrzymania dawnej świetności si...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Osie

    • 390 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łążek

    • 260 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 150 m² Cekcyn

    Cekcyn » ul. Łąkowa

    • 509 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Cekcynie, położony przy ulicy Łąkowej. Cicha oraz spokojna okolica w niedalekiej odległości od jeziora oraz lasów. Całkowita powierzchnia: 250 m²Powierzchnia użytko...

  • Wiejska posiadłość z możliwościami-Bory Tucholskie
    1 / 20
    Wiejska posiadłość z możliwościami-Bory Tucholskie

    Płazowo

    • 749 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 3 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie , w stylu Skandynawskim w Tucholi Sródm
    1 / 20
    Mieszkanie , w stylu Skandynawskim w Tucholi Sródm

    Tuchola

    • 499 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • WYJĄTKOWA POSADŁOŚĆ W BORACH TUCHOLSKICH - ZALESIE
    1 / 18
    WYJĄTKOWA POSADŁOŚĆ W BORACH TUCHOLSKICH - ZALESIE

    Zalesie

    • 1 400 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Jania Góra

    • 680 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Borach Tucholskich pompa ciepła fotowoltaika

    Brzozowe Błota

    • 895 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę komfortowego domu położonego wśród sosnowych lasów Borów Tucholskich, zaledwie 4 minuty od Jeziora Okonińskiego. To idealna propozycja dla osób ceniąc...

  • Dom stan surowy Cekcyn Bory Tucholskie

    Cekcyn » ul. Leśna

    • 495 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna klasyka w sercu Borów Tucholskich!Na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w malowniczej miejscowości Cekcyn (powiat tuch...

  • Drewniany dom z duszą w Śliwicach

    Śliwice » ul. Leśna

    • 479 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny z 1920 roku, o powierzchni 80 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 2754 m². Nieruchomość znajduje się w miejscowości Śliwice –...

  • Dom w stanie deweloperskim Tuchola Rudzki Most

    Tuchola » ul. Świecka

    • 430 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji – Tuchola, Rudzki Most.Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony przy jednej z głównych ulic Tucholi – ul. Świeckiej. Nieruchomość w stanie d...

  • Dom w lesie 100 m od jeziora Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 435 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczna nieruchomość do zamieszkania na stałe lub rekreacji, w enklawie ciszy i spokoju. Dom w niepowtarzalnej lokalizacji - osada 11 domków letniskowych, otoczonych prywatnym...

  • Dom całoroczny Rosochatka Jezioro Okonińskie

    Rosochatka

    • 850 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w sercu Borów Tucholskich!Nieruchomość stanowi rzadko spotykane połączenie nowego budynku, oryginalnego charakteru architektury drewnianej oraz pełnej gotowości do zamiesz...

  • Dom w stanie deweloperskim Tuchola

    Tuchola » ul. Aleja 700-lecia

    • 699 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego typu Genewa, położonego na spokojnym, zielonym osiedlu w Tucholi – jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji regionu Borów Tuchol...

  • Wyjątkowa nieruchomość handlowo usługowa Tuchola

    Tuchola

    • 730 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalna oferta dla osób ceniących oryginalny styl i klimat historycznego centrum miasta.Nieruchomość doskonale wpisuje się w zabytkową zabudowę Tucholi, a jej charakterystyczna ar...

  • Dom 137 m² + działka 3476 m² Bysław

    Bysław » ul. Główna

    • 599 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 137 m² położony w Bysławiu.DZIAŁKA• Działka o powierzchni 3476 m², płaska, w kształcie prostokąta ze stawem w tylnej części.• Całość ogrodzona, z doja...

  • Domek letniskowy MPZP 100 m Jezioro Branickie

    Krupocin

    • 299 900 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! NOWA CENA!Szukasz miejsca na dom całoroczny lub wakacyjny azyl?Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpoczywać nad jeziorem, spacerować po lesie i jednocześnie mieć możliwość budowy w...

  • Dwór hotel jezioro 4,68 ha Bory Tucholskie

    Tuchola

    • 11 900 000 zł cena
    • 1 622 m2 powierzchnia
    • 7 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana na rynku nieruchomość inwestycyjna – historyczny dwór z XIX wieku, parkowy starodrzew oraz własna linia brzegowa jeziora, położone na ponad 4,68 ha prywatnego tere...

  • Siedlisko przy lesie agroturystyka Cekcyn

    Cekcynek

    • 790 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość siedliskowa położona na skraju miejscowości Cekcyn, bezpośrednio przy granicy Tucholskiego Parku Krajobrazowego.To idealne miejsce dla osób szukających spoko...

  • Siedlisko Okoniny Nadjeziorne

    Okoniny Nadjeziorne

    • 849 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    *** Takie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.***Nieruchomość siedliskowa w Okoninach Nadjeziornych – zaledwie 300 m od jeziora, w Borach Tucholskich.To miejsce, w którym...

  • Dom w lesie 100 m od jeziora Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 435 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom 325 m² z widokiem na jezioro Tuchola

    Tuchola » ul. Główna

    • 1 490 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 585 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyobraź sobie poranki z widokiem na jezioro, a jednocześnie kilka minut do szkoły, sklepu czy pracy.Ten przestronny dom w Tucholi to rzadko spotykane połączenie – cisza i natura Bo...

  • Dom z lasem Kowalskie Błota Bory Tucholskie

    Kowalskie Błota

    • 995 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o spokojnym azylu w sercu Borów Tucholskich, gdzie czas płynie wolniej, a natura pozwala naprawdę odpocząć – ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Całoroczny, klim...

  • Dom w stanie surowym Wielkie Budziska Cekcyn

    Wielkie Budziska

    • 375 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 3 178 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym – Wielkie Budziska, gmina Cekcyn, w Borach Tucholskich.Stan surowy otwarty daje możliwość własnej aranżacji wnętrza i wykończenia domu zgo...

  • Działka z linią brzegową Jeziora Okonińskiego

    Główka

    • 1 499 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z własną linią brzegową w miejscowości Główka, kilka minut rowerem od Okonin oraz Okonin Nadjeziornych, gm. Śliwice.Wolnostojący dom o powierzchn...

  • Domek Krzywogoniec 210 metrów do jeziora

    Krzywogoniec

    • 239 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek letniskowy o powierzchni 62 metrów kwadratowych, położony w malowniczym Krzywogońcu.Na działce znajdują się stare drzewa, co nadaje jej naturalnego charakteru i tworzy wyjątk...

  • Dom letniskowy PREMIUM Okoniny Bory Tucholskie

    Okoniny

    • 790 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wymarzony dom w zielonej okolicy oraz standardzie PREMIUM.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zlokalizowaną w sercu Borów Tucholskich.Nieruchomość znajduje się w urokli...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Osie

    • 390 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Leśna oaza 230 m od jeziora – Płazowo, Bory

    Płazowo

    • 439 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 780 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wymarzony dom w zielonej okolicy – Płazowo, Bory TucholskieZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w sercu Borów Tucholskich.Dom znajduje się w urokl...