• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Rozniszew

(1)
  • Dom całoroczny z drewna | garaż | altana

    Rozniszew

    • 650 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w miejscowości Rozniszew, w gminie Magnuszew, na działce o powierzchni 1 505 m². To propozycja dla osób, które szukają domu z charakte...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam domek mobilny całoroczny wraz z działką

    Wilga

    • 275 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży domek o pow.35m2 /dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym/.Nieruchomość znajduje się w gminie Wilga wieś Cyganówka .Urokliwe miejsce :cisza, spokój ,pośród l...

  • Dom Wilga ul. Babci I Dziadka

    Wilga » inne Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

    • 1 600 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2  znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwolińskim.Cały klimat Ni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Warka

    • 960 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kolonia Rozniszew

    • 199 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 1 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Magnuszew

    • 365 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Warka

    • 799 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Warka

    • 1 499 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 3 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mariańskie Porzecze

    • 1 480 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Best
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wilga

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Citymark
    Biuro nieruchomości

  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Życie i biznes pod jednym dachem w Warce
    Życie i biznes pod jednym dachem w Warce

    Warka

    • 1 850 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 8 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobrze utrzymany dom z halą (zakład wulkanizacyjny) w centrum Warki funkcja mieszkalna + biznes + potencjał inwestycyjny Poszukujesz nieruchomości, która łączy wygodne życie, mie...