• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zagórowem

(30)
  • Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana
    1 / 8
    Duży dom z dużą działką na sprzedaż, możliwa zamiana

    Bobrowo

    • 620 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu domu o powierzchni 260m2 w dolinie Warty z działką 13 ar w miejscowości Bobrowo k/Goliny z możliwością dokupienia większej ilości gruntu. Budynek wewnątrz i na...

  • Dom po remoncie z dużą działką – gm Golina, możliwa zamiana
    1 / 8
    Dom po remoncie z dużą działką – gm Golina, możliwa zamiana

    Golina

    • 620 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli szukasz spokojnego miejsca za miastem z jednocześnie wygodnym połączeniem z Goliną czy Koninem to idealna propozycja dla Ciebie. Budynek położony w spokojnej okolicy – Dolin...

  • Dom Pyzdry

    Pyzdry

    • 1 400 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 636 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa oferta! Dom na sprzedaż - Pyzdry, centrum miasta Szukasz domu, który łączy komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość w samym sercu Pyz...

  • piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo
    1 / 16
    piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo

    Strzałkowo

    • 799 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA SPRZEDAŻY DOMU Strzałkowo, ul. Paruszewska Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z możliwością adaptacji poddasza, położony na dużej, zielonej działce w spo...

  • Dom letniskowy, całoroczny
    1 / 4
    Dom letniskowy, całoroczny

    Głodowo

    • 460 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię działkę rekreacyjną o powierzchni 12 arów z daczą nad jeziorem Głodowskim,9 kilometrów od Konina.Domek całoroczny.

  • Budynek z działką Pyzdry ***ZAMIANA***
    1 / 2
    Budynek z działką Pyzdry ***ZAMIANA***

    Pyzdry

    • 85 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ***Opcja zamiany na auto lub inną propozycję***.Sprzedam budynek o powierzchni użytkowej 57m kwadratowych wraz z działką w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 0,01811 ha.Budynek d...

  • Dom jednorodzinny z całym wyposażeniem
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z całym wyposażeniem

    Łazy

    • 420 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam mam do sprzedania dom w miejscowości Łazy gmina Zagórów,powiat Słupca,ok 70 metrów kwadratowych na działce ok.700 metrów kwadratowych dwupokojowy, kuchnia,korytarz i łazienka...

  • Sprzedam dom Słupca (Ratyń)
    1 / 3
    Sprzedam dom Słupca (Ratyń)

    Słupca

    • 299 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię na mieszkanie dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych położony na 10 arowej działce. Dom do remontu. Wykonany z czerwonej cegły, elewacja-tynk szlachetny. S...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wola Koszucka-Parcele, gm. Słupca
    1 / 12
    Wola Koszucka-Parcele, gm. Słupca

    Wola Koszucka

    • 555 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość – Wola Koszucka-Parcele, gm. Słupca Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej miejscowości Wola Koszucka-Parcele, w gminie...

  • Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny
    1 / 11
    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem - Węglew k. Goliny

    Węglew

    • 591 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem – Węglew Kolonia k. Goliny Oferuję na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,11m2 położony w kameralnym, dwulokalowy...

  • Dom gotowy do zamieszkania, z dużą działką - Oleśnica
    1 / 14
    Dom gotowy do zamieszkania, z dużą działką - Oleśnica

    Oleśnica

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom parterowy z 2024 roku, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Dom sprzedawany jest z pełnym w...

  • Dom z dużą działką - Węglew
    1 / 12
    Dom z dużą działką - Węglew

    Węglew

    • 389 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy Państwa uwadze komfortowy dom o powierzchni ok. 120 m², położony na dużej, malowniczej działce o powierzchni 2680 m² w spokojnej miejscowości Węglew. To idealna propozycja...

  • sprzedam - rezerwacja blizniaki w Piotrowicach koło Słupcy
    1 / 10
    sprzedam - rezerwacja blizniaki w Piotrowicach koło Słupcy

    Piotrowice

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rezerwacja bliźniaka – luksusowe osiedle w Piotrowicach, gm. Słupca Osiedle „Cicha Przestrzeń” Wyjątkowa inwestycja w kameralnym, zielonym otoczeniu. To nowoczesne osiedle 7 komfo...

  • Dom idealny do zakupu Rzgów
    1 / 7
    Dom idealny do zakupu Rzgów

    Rzgów

    • 159 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy na prezentację - domu mieszkalnego z 1906 roku po remoncie o powierzchni użytkowej ok 46,15 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym, wolnostojący położony w Rzgowie, ul....

  • Sprzedam Dom w Ostrowitem 170m2
    1 / 15
    Sprzedam Dom w Ostrowitem 170m2

    Słupca

    • 575 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą na sprzedaż – Ostrowite, ul. Jeziora 16 Lokalizacja: Ostrowite (gmina Ostrowite, powiat słupecki) • do Konina: ok. 30 km • do Słupcy: ok. 15 km • jezioro Ostrowick...

  • Sprzedam Budynek mieszkalny energooszczędny w centrum
    1 / 16
    Sprzedam Budynek mieszkalny energooszczędny w centrum

    Słupca

    • 719 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Budynek mieszkalny energooszczędny odnowiony z piękną działką w Słupcy Na sprzedaż budynek mieszkalny | Słupca, ul. 3 Maja 17 Cena : 719 000 zł (do małej negocjacji) Na sprzedaż bu...

  • Dom dla dwóch rodzin z dużą działką - Słupca
    1 / 14
    Dom dla dwóch rodzin z dużą działką - Słupca

    Słupca

    • 990 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 381 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu przestronny budynek parterowy dwupoziomowy, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 183,85 m2 i całkowitej 240,92 m2(z piwnicą), położony w miejscowoś...

  • Luksusowy, elegancki dom w Golinie okolice Jarocina
    1 / 8
    Luksusowy, elegancki dom w Golinie okolice Jarocina

    Golina

    • 2 590 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Powierzchnia użytkowa: 350 m2 Powierzchnia działki: 1703 m2 Luksusowy, elegancki dom jednorodzinny w otoczeniu lasu. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy, w odległ...

  • Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina
    1 / 12
    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina

    Węglew

    • 960 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny Węglew, gm. Golina Prezentuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy, zintegrowany z częścią garażowo-gospodarczą. Budynek...

  • Dom z klimatem, duża działka – Myśliborskie Holendry
    1 / 13
    Dom z klimatem, duża działka – Myśliborskie Holendry

    Myśliborskie Holendry

    • 719 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą i historią, położony w malowniczej dolinie Warty, w miejscowości Myśliborskie Holendry (gm. Golina, pow. koniński). Dom parterowy, niepodpiwniczo...