• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Suszem

(21)
  • Dom mobilny 56 m2, całoroczny, wyposażony z 2 łazienkami

    Mikołajki Pomorskie

    • 287 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do kupna domku mobilnego w rozmiarze 56 m2 (4X14 m). Domek jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacyjnej (30 c...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jaźwiska ul.

    Jaźwiska

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE ZA DOPLATĄ! LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Jaźwiska, kociewskiej wsi w gminie Gniew, na l...

  • Dom Jaźwiska ul.

    Jaźwiska

    • 439 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH.ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANIE ZA DOPLATĄ! LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w miejscowości Jaźwiska, kociewskiej wsi w gminie Gniew, na l...

  • 1 / 4
    Sprzedaż domu 226 m2w miejscowości Ostrów Wielki

    Miłomłyn

    • 2 150 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ostrów Wielki o powierzchni 226 m2 oraz dwa osobne apartamenty każdy o pow. 40 m2 – wszystko usytuowane w zaciszu na wzniesieniu pomiędzy dwoma jezio...

  • Dom Frednowy

    Frednowy

    • 327 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 w miejscowości Frednowy 12km od Iławy 20km od Ostródy. Wieś położna przy drodze krajowej nr 16. W centrum wsi znajduje s...

  • Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.
    1 / 15
    Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.

    Kałduny

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Borowy Młyn

    • 539 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • Dom z piękną działką 150 m od jeziora Rakowiec
    1 / 20
    Dom z piękną działką 150 m od jeziora Rakowiec

    Rakowiec

    • 699 900 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Borowy Młyn

    • 534 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 971 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom z widokiem na las- nad Jeziorem Gwiazda
    Dom z widokiem na las- nad Jeziorem Gwiazda

    Borowy Młyn

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Majdany Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rudzienice

    • 4 440 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 22 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłomłyn

    • 660 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowy Targ ul.

    Nowy Targ

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nieruchomość idealna dla osób zmęczonych miastem! Dom "bliźniak" na wsi!MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE, BEZ DOPŁATY.LOKALIZACJA:Nowy Targ, Gmina Stary Targ, Powiat Sztumski, Wojewód...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gierłoż Polska

    • 219 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Makowo

    • 125 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Makowo

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Awajki

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Miłomłyn ul. Ilińska

    Miłomłyn » ul. Ilińska

    • 3 799 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *MIŁOMŁYN- WILLA Z PRYWATNYM POMOSTEM I 75M LINII BRZEGOWEJ JEZIORA ILIŃSKIEGO*Idealne miejsce dla miłośników wodnych aktywności oraz osób ceniących sobie spokój i piękno przyrody....

  • Dom Liksajny

    Liksajny

    • 208 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom typu bliźniak w Liksajnach, znajdujący się w pobliżu jezior Ruda Woda i Zgniłek. Wieś położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostród...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wielimowo

    • 3 480 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mazury - Ostróda - dom w Samborowie
    1 / 11
    Mazury - Ostróda - dom w Samborowie

    Samborowo » ul. Zabłocie

    • 880 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 4 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jarnołtowo

    • 195 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Myślice ul.

    Myślice

    • 990 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POSESJA Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość w Myślicach. Twoje wymarzone miejsce na spokojne życie, gdzie możesz prowadzić działalność rolnicza, agroturystykę, lub stadnine koni.T...

  • PÓŁ BLIŹNIAKA Z DUŻĄ DZIAŁKĄ, JASNA, woj. pomor.
    PÓŁ BLIŹNIAKA Z DUŻĄ DZIAŁKĄ, JASNA, woj. pomor.

    Jasna

    • 110 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zajezierze ul.

    Zajezierze

    • 520 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w pobliżu jeziora - Zajezierze, Szwajcaria Kaszubska!Powierzchnia domu: 35 m² z możliwością rozbudowyPowierzchnia działki: 1000 m² (z możliwością powiększenia wg potrzeby przys...

  • Dom lokal usługowy
    Dom lokal usługowy

    Janowo

    • 1 100 000 zł cena
    • 353 m2 powierzchnia
    • 3 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość znajdująca się W miejscowości Janowo koło Starogardu Gdańskiego Budynek posiada podłączenie Wody oraz Prądu. Kanalizacja odbierana do pojemnika na teranie działki ....

  • Dom, który daje nam wiele możliwości!
    1 / 16
    Dom, który daje nam wiele możliwości!

    Samborowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m² położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz w pobliżu jeziora Jezi...

  • Domek letniskowy z tarasem i ogrodem - Murawki
    1 / 16
    Domek letniskowy z tarasem i ogrodem - Murawki

    Urowo

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany domek letniskowy z przestronnym ogrodem – Twoje wymarzone miejsce na relaks! – Murawki, gmina Zalewo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatyczn...

  • Dom z werandą
    Dom z werandą

    Samborowo

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m², zlokalizowany w  miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN. Dom z...

  • Dom Bielice ul.

    Bielice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z duszą w Bielicach - harmonia spokoju, natury i historiaZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej miejscowości Bielice, na...