• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Przasnyszem

(8)
  • dom mieszkalny Węgrzynowo
    1 / 16
    dom mieszkalny Węgrzynowo

    Węgrzynowo

    • 695 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 120 m2 z potencjałem adaptacji. Działka 3000 m2.Węgrzynowo Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny w miejscowości Węgrzynowo (powiat makowski). Nieruchomość przeszła rozbudowę i...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 590 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 1 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu. Moż...

  • Dom Jastrzębiec ul.

    Jastrzębiec

    • 1 090 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Solidny dwurodzinny dom czeka na nowych właścicieli.Bliskość Warszawy oraz Zalesia Dolnego, czynią tą nieruchomość wyjątkowo atrakcyjną.Dzięki wkomponowanej klatce schodowej na dwó...

  • DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA
    1 / 16
    DOM 105M2 | DZIAŁKA 1400M2 | DO WPROWADZENIA

    Łukowo

    • 989 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE -- Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość, zaprojektowaną z myślą o rodzinie szukającej komfortu, przestrzeni i wysokie...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Romany-Janowięta

    • 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sorzedam duzy dom połozony 9 km od Przasnysza. Około 100 metrów od drogi krajowej trasa między Przasnysz -Chorzele.Posesja prawie w calosci ogrodzona siatka ocynkowana na fundamen...

  • Nowe domy bliźniacze – surowy stan, Krasne

    Krasne

    • 698 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowy Podoś

    • 440 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 220 m2, Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz

    Krasne-Elżbiecin

    • 245 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom położony w miejscowości Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz, województwo mazowieckie. Powierzchnia domu 220m2. Parter 120m2, w którym znajduje się kotłownia, łazien...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś Wielka

    • 1 300 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Ciechanów

    • 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ciechanów

    • 699 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 2 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Ciechanów

    • 399 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 2 752 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żelazna Rządowa

    Żelazna Rządowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Siedlisko z domem i możliwością agroturystyki na 26 hektarach Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej w miejscowości Żelazna Rządo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zeńbok

    • 290 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Orzołek

    • 290 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwurodzinny | Sprzedaż | Ciechanów - Śmiecin

    Ciechanów » ul. Widna

    • 750 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 2 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom dwurodzinny znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Widnej. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 334,7 m2, posadowiona na działce o powierzchni 788 m...

  • REZERWACJA | Dom 120 m2 | Ciechanów w pobliżu PKP

    Ciechanów

    • 419 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza 71A w odległości 200 metrów od Dworca PKP Ciechanów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 120 m2, położona na cz...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stara Otocznia

    • 435 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom nad rzeką Łydynia na skraju miasta Ciechanów

    Ciechanów » ul. Wiejska

    • 529 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Ciechanowie przy ul. Wiejskiej. Dom jednorodzinny 4-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 134,6 m2 wraz z niewielkim budynkiem g...

  • Rezerwacja | Dom jednorodzinny | Sprzedaż | 60 m2

    Ciechanów

    • 450 000 zł cena
    • 1 940 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się na przy ulicy Kwiatowej.Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 60 m2 bez garażu blaszanego, posadowiona na działce nr 13/32 i 13/21 o ł...

  • Dom | Sprzedaż | 150 m2 | Regimin

    Regimin » ul. Mościckiego

    • 565 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny znajdujący się w Regiminie przy ul. Ignacego Mościckiego 46. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 150 m2, posadowiona na działce nr 2...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość handlowo-usługowo-mieszkalną
    1 / 6
    Syndyk sprzeda nieruchomość handlowo-usługowo-mieszkalną

    Niestum

    • 415 746 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/290/2025 ogłasza V konkurs ofert na sprzedaż praw...

  • Rezerwacja | Sprzedaż | 72 m2 | ul. Równa

    Ciechanów

    • 315 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Równej 13. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej około 72 m2,...

  • Dom | Sprzedaż | 95 m2 | Lekowo gm. Regimin

    Lekowo

    • 399 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony w miejscowości Lekowo, gmina Regimin. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej ok. 95 m2, wybudowana w...

  • Dom Parciaki rynek pierwotny

    Parciaki

    • 530 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom w miejscowości Parciaki, gmina Jednorożec. Powierzchnia całkowita domu 226 m2. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 3002m2. -- 50X60. Dom stan surowy zamk...

  • Dom ~117 m2 | Sprzedaż | Ciechanów, Monte Cassino

    Ciechanów » ul. Monte Cassino

    • 499 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Monte Cassino 33 w dzielnicy Śmiecin (osiedle Zachód). Nieruchomość 3-kondygnacyjna o powierzchni użytkowej około 11...

  • Gotowy do zamieszkania | Komfort, przestrzeń

    Sońsk » ul. Łąkowa

    • 960 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Gotowy do wprowadzenia | 240 m² po pełnej modernizacji | Bliskość natury i miastaSą domy, w których od wejścia czuć solidność i db...

  • Budynek wielorodzinny | 4 mieszkania | Sprzedaż

    Ciechanów » ul. Płońska

    • 699 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym składającym się z 4 odrębnych mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej około 170 m2 wraz z budynkami gospodarczy...

  • Dom z potencjałem w spokojnej lokalizacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem w spokojnej lokalizacji

    Ciechanów

    • 490 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 3 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom z dużym potencjałem, położony w spokojnej okolicy , a jednocześnie blisko centrum - przy ul. Brunona Kicińskiego. Nieruchomość o pow. 130,77 m...

  • Urokliwy dom | 62 a | Sprzedaż | Kosmy - Pruszki

    Kosmy-Pruszki

    • 270 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Kosmy-Pruszki 7, gm. Sońsk. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 61 m2, posadowiona na działce numer 53/1 o powierzchni 6209...

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...

  • Zamienię lub sprzedam dom blisko Pkp na siedlisko na wsi.
    1 / 7
    Zamienię lub sprzedam dom blisko Pkp na siedlisko na wsi.

    Ciechanów

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamienię lub sprzedam dom w Ciechanowie na siedlisko lub dom na wsi.Dom znajduje się blisko stacji PKP-Ciechanów Przemysłowy -700m. Do Warszawy Choszczówki około 50 min pociągiem...

  • Dom – bliźniak | Sprzedaż | 70 m2 | Ciechanów

    Ciechanów » ul. Płońska

    • 449 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom - bliźniak znajdujący się przy ulicy Płońskiej 14a wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość mieszkalna o powierzchni użytkowej około 70 m² (około 80 m²...

  • sprzedam dom wolnostojący
    1 / 15
    sprzedam dom wolnostojący

    Gąsocin

    • 1 499 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni (po podłodze) ok 350m2 połączony z budynkiem w którym prowadzona była działalność gospodarcza ( piekarnicza i sklep ok 350 m2). Na posesji budynek garażo...

  • Dom piętrowy ~110 m2 | Sprzedaż | Ciechanów

    Ciechanów

    • 449 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 369 m2 zabudowaną domem piętrowym o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 w Ciechanowie przy ul. Zygmunta Sierakowskiego, Śródm...

  • Wyjątkowy dom na sprzedaż w Regiminie
    1 / 2
    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Regiminie

    Regimin

    • 990 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjny starannie zaprojektowany dom jednorodzinny o powierzchni 216,8 m², położony w spokojnej i zielonej części Regimina na działce o powierzchni 960 m2. N...

  • Sprzedam posiadłość w centrum Ciechanowa
    1 / 8
    Sprzedam posiadłość w centrum Ciechanowa

    Ciechanów

    • 500 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam posiadłość o powierzchni ok. 350 M2 w centrum Ciechanowa przy ul. Nowozagumiennej. W skład posiadłości wchodzi 1/2 domu parterowego (bliźniaka), garaż, 2 pomieszczenia gos...