• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Osiny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Węgrzynowo

(1)
  • dom mieszkalny Węgrzynowo
    1 / 16
    dom mieszkalny Węgrzynowo

    Węgrzynowo

    • 695 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 120 m2 z potencjałem adaptacji. Działka 3000 m2.Węgrzynowo Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny w miejscowości Węgrzynowo (powiat makowski). Nieruchomość przeszła rozbudowę i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom 220 m2, Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz

    Krasne-Elżbiecin

    • 245 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dom położony w miejscowości Elżbiecin, gmina Krasne, powiat Przasnysz, województwo mazowieckie. Powierzchnia domu 220m2. Parter 120m2, w którym znajduje się kotłownia, łazien...

  • 90 KM OD WARSZAWY 8 KM OD MAKOWA MAZ.
    1 / 13
    90 KM OD WARSZAWY 8 KM OD MAKOWA MAZ.

    Węgrzynówek

    • 40 500 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WĘGRZYNÓWEK - Sprzedam działkę nr 31/1 o pow. 3000 m2 /28m X 120 m/ VI klasy .Działka znajduje się 80 km od Warszawy i 8 km od Makowa Mazowieckiego .Dobre miejsce na rekreacje i...

  • Działka nad Jeziorem Krasne - zabud. jednorodzinna

    Krasne

    • 190 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa blisko jeziora Krasne - prawie 20ar ustawnej działki pod zabudowę jednorodzinnąDziałka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Krasne - zaledwie 250m od brzegu w li...

  • Nowe domy bliźniacze – surowy stan, Krasne

    Krasne

    • 698 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej o...

  • Dom Krasne

    Krasne

    • 590 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 1 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkami gospodarczymi w m. Krasne, gmina Lipiany. Nieruchomość składa się z 2 odrębnych lokali mieszkalnych w tym jeden lokal do remontu. Moż...

  • Duża działka jezioro Krasne (podział na 8 działek)

    Krasne

    • 350 000 zł cena
    • 14 600 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo duża działka 1,46 ha z przeznaczeniem podstawowym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej nad jeziorem Krasne, Krasne- Krzczeń raz Kanałem Wieprz- Krzna.Bardzo ciekawa of...