• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Orzyszem

(19)
  • Biała Piska (gw), Drygały Dom
    Biała Piska (gw), Drygały Dom

    Drygały

    • 440 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka położona w centru, wsi Drygały (powiat Biała Piska) między dwiema wiejskimi ulicami. Działka o powierzchni 5400m2, siedliskowa z domem (pow. ok. 140m2) do remon...

  • Dom  gm. Pisz
    1 / 15
    Dom gm. Pisz

    Szczechy Małe

    • 2 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadłość w stylu rancza dla miłośników koni i sportów konnych. Ta unikalna, klimatyczna posiadłość zlokalizowana jest w okolicy Pisza, blisko jeziora Roś. Na powierzchni ok. 2...

  • SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ
    1 / 5
    SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ

    Rostki

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAK JAK W TYTULE SPRZEDAM DOM WRAZ Z SIEDLISKIEM W SKŁAD KTÓREGO WCHODZĄ NIE ZADURZE POMIESZCZENIA GOSPODARCZE SAD I GARAŻ.POSIADŁOŚĆ PRZYLEGA BEZPOŚREDNIO DO GŁÓWNEJ DROGI ASFALTO...

  • Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro
    1 / 16
    Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro

    Łupki

    • 3 999 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa premium z basenem, zaledwie 400 metrów od Jeziora Roś (widok na jezioro z tarasu głównej sypialni). Dom jest w pełni wyposażony i wykończony materiałami najwyższej...

  • Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś

    Pilchy

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś Cena: 1 190 000 zł Kontakt: [tel] Zapraszam na prezentację Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończ...

  • Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, j Roś
    1 / 16
    Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, j Roś

    Pilchy

    • 1 190 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Nowoczesny całoroczny dom w sercu Mazur – Pilchy, jezioro Roś Cena: 1 190 000 zł Kontakt: [tel] Zapraszam na prezentację Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony...

  • Dom Góra ul. Góra

    Góra

    • 1 490 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 12 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom nad jeziorem Tyrkło Góra 50, gm. Orzysz Powierzchnia domu - 124 m Powierzchnia działki - 1215 m LOKALIZACJA Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy lub cał...

  • Dom Chmielewo ul. X

    Chmielewo

    • 2 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha , położone w miejscowości Chmielewo 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Góra

    • 315 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Krzywe

    • 520 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Szczechy Małe

    • 315 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłki

    • 999 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Grabnik

    • 550 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jagodne Wielkie

    Jagodne Wielkie

    • 850 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Nowa Cena, Wiosenna Promocja 2026 r Z możliwością zamiany na mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim [/i] Jeśli masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś odpocząć w ciszy i...

  • Dom Jagodne Wielkie

    Jagodne Wielkie

    • 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chmielewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Odoje

    • 1 440 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rostki

    • 535 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 3 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kleszczewo

    Kleszczewo

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Orzeł nieruchomości ma do zaprezentowania państwu nieruchomość z linią brzegową rzeki Lega o powierzchni ok. 80 m2 mieszkalnych, zlokalizowaną w miejscowości Kleszczewo (powiat ole...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Siedlisko na pograniczu Mazur i Podlasia OKAZJA!

    Glinki

    • 165 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży siedlisko w malowniczej i spokojnej miejscowosci Glinki w powiecie kolnienskim ,na pograniczu Podlasia i Mazur.Może stanowić świetna bazę wypadową na Mazury i do atrak...

  • Domek letniskowy, sauna, bania
    1 / 13
    Domek letniskowy, sauna, bania

    Woszczele

    • 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Mazury w Pigułce to całoroczna oferta „mini SPA” skierowana do wszystkich miłośników wypoczynku na Mazurach all inclusive. Zapraszamy do przyjazdu i wypoczynku w prze-urokliwym mie...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kruklanki

    • 1 299 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Szczybały Giżyckie

    • 1 350 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stare Sady

    • 3 350 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 14 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Kruklanki

    • 590 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Szczybały Giżyckie

    • 450 000 zł cena
    • 371 m2 powierzchnia
    • 1 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Kożuchy Wielkie

    • 1 300 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Gotowa Inwestycja Domów - Naprzeciw Gołębiewskiego

    Prawdowo

    • 1 173 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Modern Town – wyjątkowa oferta dla zdecydowanych KlientówDla osób, które podejmą decyzję o zakupie, przygotowaliśmy dodatkowy rabat-niespodziankę.Aby skorzystać z promocji, wystarc...

  • Osiedle domów–Mikołajki, Prawdowo-Nowa inwestycja

    Prawdowo

    • 948 600 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Osiedle domów–Mikołajki, Prawdowo-Nowa inwestycja

    Prawdowo

    • 1 173 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Rydzewo ul. Orzechowa

    Rydzewo » ul. Orzechowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135,5 m na działce nr 318/30 ,...

  • Okazja! Dom w stanie deweloperskim obok Mikołajek
    1 / 4
    Okazja! Dom w stanie deweloperskim obok Mikołajek

    Zełwągi

    • 1 099 999 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dom w stanie deweloperskim wybudowany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nieruchomość budowana pod siebie i z bólem serca trafi...

  • Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 743 567 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój dom w sercu Mazur – Mikołajki, Prawdowo II ETAP Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codzienności. To nowoczesne osiedle domów wolnostojących jednorodzin...

  • Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 759 001 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Nowoczesne Osiedle Domów II Etap Już w Sprzedaży

    Prawdowo

    • 1 245 825 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

    Sokoły Jeziorne

    • 299 999 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA! 299.999,00 zł.PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m o...

  • Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany
    1 / 16
    Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany

    Barany

    • 1 450 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony przy spokojnej ulicy, naprzeciw ściany lasu. Zieleń towarzyszy już od momentu wjazdu na posesję. Jezioro Żabie Oczko oddalone jest o około 5 minut spacerem – bez konie...

  • Całoroczny dom 180m2 na pięknej działce 1,2ha pod Giżyckiem
    1 / 16
    Całoroczny dom 180m2 na pięknej działce 1,2ha pod Giżyckiem

    Spytkowo

    • 1 399 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 7 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam nowy, urządzony pod klucz całoroczny dom 180 m2 na Mazurach, w malowniczej wsi Spytkowo pod Giżyckiem (5km). Dom znajduje się na pięknej, ogromnej 1,2 ha działce z potencj...

  • Sprzedaż Siedliska – Spytkowo , Gmina Giżycko!!!
    1 / 9
    Sprzedaż Siedliska – Spytkowo , Gmina Giżycko!!!

    Spytkowo

    • 570 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SPRZEDAŻ SIEDLISKA - SPYTKOWO 56 , GMINA GIŻYCKO Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w miejscowości Spytkowo 56 (gmina Giżycko), w spokojnej,...

  • Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia
    1 / 14
    Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia

    Straduny

    • 559 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejs...

  • Dom Jora Wielka

    Jora Wielka

    • 1 199 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 441 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA MAZURACH 100 m OD JEZIORA TAŁTY Jora Wielka 16 | gmina Mikołajki Cena: 1 199 000 zł Jeśli marzysz o domu na Mazurach, w spokojnej okolicy, blisko...

  • Nieruchomość pod działalność, duży utwardzony plac
    1 / 15
    Nieruchomość pod działalność, duży utwardzony plac

    Woźnice

    • 899 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 1 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. 182 m2 z dodatkowymi zabudowaniami pozwalającymi na prowadzenie działalności (m.in. domek letniskowy, warsztat, magazyn), plus działki rolne w spokojnej, mazurskiej wsi,...

  • Stare Sady, dom z linią brzegową jeziora Tałty
    1 / 16
    Stare Sady, dom z linią brzegową jeziora Tałty

    Stare Sady

    • 2 950 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 12 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad brzegiem jeziora Tałty z dużym tarasem z niesamowitym widokiem na wodę, własnym pomostem, schowany w zieleni. Wewnątrz przytulny, ciepły - sercem domu jest przestronny pokó...

  • Prawdziwe mazurskie siedlisko na skraju puszczy
    1 / 16
    Prawdziwe mazurskie siedlisko na skraju puszczy

    Jurkowo

    • 1 890 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego siedliska, miejsca dla swojej rodziny, gości, zwierząt? Doceniasz architekturę doskonale wpisującą się w krajobraz? Marzysz o miejscu z historią, której mógłbyś...

  • Mazury - Kruklin, dom z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 14
    Mazury - Kruklin, dom z potencjałem inwestycyjnym

    Kruklin

    • 469 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 3 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W malowniczej, mazurskiej miejscowości Kruklin czeka na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i szerokimi możliwościami aranżacyjnymi. To idealna propozycja zarówno dla rodziny...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Regiel

    • 795 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wilkasy

    • 797 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości