• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Oleckiem

(4)
  • Siedlisko 2400m² do zamieszkania od zaraz
    1 / 16
    Siedlisko 2400m² do zamieszkania od zaraz

    Cimochy

    • 490 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA CIM0CHY, GM. WIELICZKI Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 2400 m², zabudowane domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 82 m², położone w spokojnej...

  • Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia
    1 / 14
    Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia

    Straduny

    • 559 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejs...

  • NIERUCHOMOŚĆ Z NIEBYWAŁYM POTENCJAŁEM!
    1 / 16
    NIERUCHOMOŚĆ Z NIEBYWAŁYM POTENCJAŁEM!

    Chełchy

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa, dopracowana w każdym detalu nieruchomość o imponującej powierzchni 1,2228 ha, położona w malowniczej miejscowości Chełchy (gm. Ełk), zaledwie 8 km od Ełku. T...

  • Dom Rydzewo ul. Orzechowa

    Rydzewo » ul. Orzechowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135,5 m na działce nr 318/30 ,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domek letniskowy, sauna, bania
    1 / 13
    Domek letniskowy, sauna, bania

    Woszczele

    • 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Mazury w Pigułce to całoroczna oferta „mini SPA” skierowana do wszystkich miłośników wypoczynku na Mazurach all inclusive. Zapraszamy do przyjazdu i wypoczynku w prze-urokliwym mie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kalinowo

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Romoty

    • 1 300 000 zł cena
    • 8 053 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wydminy

    • 490 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 2 952 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Suwałki

    • 765 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Grabnik

    • 550 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Makosieje

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Krzywe

    • 520 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Raczki

    • 1 800 000 zł cena
    • 485 m2 powierzchnia
    • 3 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • NOWA CENA! Dom Romoty, stan deweloperski

    Romoty

    • 749 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 3 083 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Romoty w odległości około 300 m od Jeziora Białego, około 25 km od Ełku/20 minut jazdy aut...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bakaniuk

    • 2 500 000 zł cena
    • 647 m2 powierzchnia
    • 3 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mazuchówka

    Mazuchówka

    • 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny z dodatkowym domkiem letniskowym Mazuchówka 39A, gm. Wydminy Na sprzedaż urokliwy, w pełni ogrodzony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 85 m ,...

  • Sprzedam Dom NA Działce Około 1H
    1 / 16
    Sprzedam Dom NA Działce Około 1H

    Prudziszki

    • 1 250 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom dwukondygnacyjny wolnostojący o powierzchni 400 m2 i powierzchni zabudowy 201 m2 w stylu klasycznym do wykończenia w stanie surowym w gminie Jeleniewo, powiat suwalski, wojewód...

  • Dom Stare Juchy, Kolejowa
    1 / 8
    Dom Stare Juchy, Kolejowa

    Stare Krzywe

    • 980 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na Mazurach. Nieruchomość położona jest w miejscowości Stare Juchy przy ul. Kolejowej 15. Na sprzedaż...

  • Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach
    1 / 4
    Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach

    Stare Juchy

    • 1 099 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 6 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość na Mazurach, w malowniczej miejscowości Szczecinowo – gmina Stare Juchy, zaledwie 100 m od jeziora Szóstak Dane techniczne - Powierzchnia użytkowa: 176,9...

  • Dom sprzedam
    1 / 4
    Dom sprzedam

    Suwałki

    • 1 000 070 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w Suwałkach , nad zalewem , za wodą jest stadion Wigry , Arena Suwałki - hala widowiskowa .Dom 2 piętrowy 240 m użytkowe , piwnica wykończona ( tarakota , podłogi) .P...

  • Dom Suwałki,
    1 / 5
    Dom Suwałki,

    Suwałki

    • 1 290 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O KOLEJNĄ INWESTYCJĘ! Na sprzedaż dom o pow. 133 m² z antresolą i pięknym widokiem na jezioro oraz las, 15 km od Suwałk.  Nieruchomość znajduje się na...

  • Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany
    1 / 16
    Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany

    Barany

    • 1 490 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 6 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony przy spokojnej ulicy, naprzeciw ściany lasu. Zieleń towarzyszy już od momentu wjazdu na posesję. Jezioro Żabie Oczko oddalone jest o około 5 minut spacerem – bez konie...

  • Dom Raczki, Ks. Kazimierza Kaczorowskiego
    1 / 15
    Dom Raczki, Ks. Kazimierza Kaczorowskiego

    Raczki

    • 2 000 000 zł cena
    • 454 m2 powierzchnia
    • 4 406 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rezydencja klasy PREMI...

  • Dom Suwałki,
    1 / 15
    Dom Suwałki,

    Suwałki

    • 865 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Rutka-Tartak, zaledwie 2 km od jezior Pobondzie i Samanin. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu, któr...

  • Dom Suwałki,
    1 / 15
    Dom Suwałki,

    Suwałki

    • 1 100 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, który spełni Twoje wszystkie potrzeby! Położony 5 min drogi od Suwałk, w miejscowości Krzywe, zaledwie 150 m od jeziora Krzywe.  Parter wiatrołap -...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Raczki

    • 750 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom parterowy z poddaszem w Raczkach .Cena 750000tys zł .Więcej informacji i zdjęcia posesji dla zainteresowanych na priv.Telefon [tel] .Polecam

  • Prawdziwe mazurskie siedlisko na skraju puszczy
    1 / 16
    Prawdziwe mazurskie siedlisko na skraju puszczy

    Jurkowo

    • 1 890 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego siedliska, miejsca dla swojej rodziny, gości, zwierząt? Doceniasz architekturę doskonale wpisującą się w krajobraz? Marzysz o miejscu z historią, której mógłbyś...

  • Twój wymarzony dom na wsi – stwórz go po swojemu.
    1 / 15
    Twój wymarzony dom na wsi – stwórz go po swojemu.

    Kurianki Pierwsze

    • 238 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 035 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w miejscowości Kurianki Pierwsze, w zielonej okolicy wśród drzew i krzewów. Dom o powierzchni użytkowej...

  • Stara Szkoła na Mazurach
    Stara Szkoła na Mazurach

    Boćwinka

    • 799 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 1 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Stara, mazurska szkoła. Wieś Boćwinka, Gmina Kruklanki, Powiat Giżycki. Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Znakomite miejsce na dom opieki, ośrodek rehabilitacyjny,...

  • Dom Szczebra gm. Nowinka,
    Dom Szczebra gm. Nowinka,

    Szczebra

    • 2 250 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnosto...

  • Stożne wiejski domek z drewutnią i ogrodem

    Stożne

    • 170 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 1 318 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny z ogrodem i sadem położony we wsi Stożne w gminie Kalinowo.Atrakcyjna lokalizacja na obrzeżach zabudowy sk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Regiel

    • 795 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości