• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mszana Dolna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Neklą

(50)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Promienko

    • 1 249 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 7 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 14
    Dom szeregowiec

    Gowarzewo

    • 780 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Czerlejno

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią
    1 / 7
    Dom mieszkanie inwestycja Kamienica pod Wrześnią

    Gulczewo

    • 209 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mały domek wolnostojący na działce 700m2
    1 / 19
    Mały domek wolnostojący na działce 700m2

    Gulczewko

    • 210 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Września

    • 439 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości Września
    Biuro nieruchomości

  • Dom Baranowo ul.

    Baranowo

    • 1 189 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 144 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu parterowego domu.Wybudowany z wysokiej jakości materiałów budowlanych, posadowiony na regularnej płaskiej działce, która ma jeszcze pote...

  • Wynajmę dom 130m2, 6 pokoi, media, umeblowane k/ Wrześni

    Gutowo Wielkie

    • 3 500 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom w spokojnej okolicy pod Wrześnią w miejscowości Gutowo Wielkie. Dom składa się z 6 pokojów oraz kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 130m2. Budynek zaopatrzony w m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Jelitowo

    Jelitowo

    • 4 300 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do sprzedania zespół parkowo-dworski, świetnie skomunikowany (60km od Poznania), w skład którego wchodzą: dwór (z drugiej poł. XIX w, 700 mkw), gościniec (148mkw), stajnia park ze...

  • Sprzedam dom i ziemie rolną

    Września

    • 197 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom [3pok,kuch,łaż,kotłownia,-CO,bud.gosp.i 1,26 ha ziemi

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom, piętro domu w otoczeniu zieleni z miejscem parkingowym

    Kicin

    • 9 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Polecam do wynajęcia zadbany dom lub jego piętro. Parter to pokój z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, hol. Na pierwszym jak i na drugim piętrze są trzy pokoje, kuchnia, ł...

  • Dom Rataje

    Rataje

    • 120 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż część domu w Ratajach, gmina Chodzież W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą: 1/3 budynku mieszkalnego tj. całe poddasze o powierzchni użytkow...

  • Sprzedam dom parterowy - stan dewoloperski w Szczytnikach Duchown...

    Szczytniki Duchowne

    • 619 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam nowy dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 98,91m2 + poddasze użytkowe 39m2 usytuowany na działce 919m2. Nieruchomość położona jest w Szczytnikach Duchownych w spokoj...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rataje

    • 1 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Robakowo

    • 750 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ | STAN DEWELOPERSKI | CZOŁ...

    Czołowo

    • 550 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA SPRZEDAŻ | STAN DEWELOPERSKI | CZOŁOWO KOŁO KÓRNIKA | 95,18 m2 | 5 POKOI | DZIAŁKA 127m2 | SPOKOJNA OKOLICA | NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz trady...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Czmoniec

    • 1 450 000 zł cena
    • 493 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Kamionki

    • 538 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOL-BOR Biuro Obrotu Nieruchomościami
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Robakowo

    • 1 390 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 9 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamionki

    • 1 849 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Borzykowo

    • 549 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 554 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Tulce

    • 1 190 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pegaz Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • NOWOCZESNY I KOMFORTOWY wolnostojący dom do wynajęcia w Szczytnik...

    Szczytniki

    • 4 900 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    NOWOCZESNY I KOMFORTOWY wolnostojący dom do wynajęcia w Szczytnikach k. Poznania| 125m2 + 40m2 GARAŻ na działce 837m2| Korzystne położenie nieruchomości| Bliskość sklepów, przystan...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wiekowo

    • 530 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Galeria Nieruchomości Danuta Kolmer-Rozpłochowska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Strzałkowo

    • 525 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSA Nieruchomości Września
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Błażejewie obok Kórnika

    Błażejewo

    • 710 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Błażejewie, Kórnik NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Oferujemy na s...

  • Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Błażejewie, Kórnik

    Błażejewo

    • 829 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 514 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Kórnik (gw), Czołowo Dom na sprzedaż

    Czołowo

    • 550 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Polska Wieś

    • 1 449 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sprzedaż, Kórnik (GW) Czołowo

    Czołowo

    • 550 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 790 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• NOWA cena!!|Dom z OGRODEM|75m2|NOWOCZESNY!|

    Błażejewo

    • 710 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Błażejewie, Kórnik NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] Oferujemy na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kamionki

    • 1 990 000 zł cena
    • 272 m2 powierzchnia
    • 7 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam - rezerwacja blizniaki w Piotrowicach koło Słupcy
    1 / 10
    sprzedam - rezerwacja blizniaki w Piotrowicach koło Słupcy

    Piotrowice

    • 680 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rezerwacja bliźniaka – luksusowe osiedle w Piotrowicach, gm. Słupca Osiedle „Cicha Przestrzeń” Wyjątkowa inwestycja w kameralnym, zielonym otoczeniu. To nowoczesne osiedle 7 komfo...

  • Wynajmę dom duża działka Super Lokalizacja
    1 / 7
    Wynajmę dom duża działka Super Lokalizacja

    Gądki

    • 7 800 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom wysoki standard wykończenia,super lokalizacji ,duża działka ,Garaż na 2 samochody bramy otwierane na pilota .spokojne miejsce ,dobre połączenie do Poznania.

  • Smart Home + biuro + garaż | 346 m²
    1 / 16
    Smart Home + biuro + garaż | 346 m²

    Kołaczkowo

    • 1 089 000 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 3 148 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy, energooszczędny dom z osobnym biurem – Kołaczkowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Kołaczkowo – komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 216 m² z oso...

  • Dom Czerwonak, Stroma
    1 / 15
    Dom Czerwonak, Stroma

    Czerwonak

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom z lat 80., położony przy ul. Stromej w Czerwonaku. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z...

  • Dom projekt WK1 Vintage las jezioro
    1 / 5
    Dom projekt WK1 Vintage las jezioro

    Jankowo Dolne

    • 2 000 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam .. sprzedam gotowy dom i projekt 300 m/kw - dzialka 3000m/kw wielkopolska + kultowy zegarek maserati .. dom dzialka tip top ukonczone 100% .. posiadlosc jak na foto dom w les...

  • piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo
    1 / 16
    piękny dom z 2013r. 154 m2- Strzałkowo

    Strzałkowo

    • 799 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA SPRZEDAŻY DOMU Strzałkowo, ul. Paruszewska Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, parterowy z możliwością adaptacji poddasza, położony na dużej, zielonej działce w spo...

  • Dom Babki gm. Mosina,
    Dom Babki gm. Mosina,

    Babki

    • 1 090 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 10 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam do zapoznania się z ofertą parterowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Babki, gmina Mosin...

  • Dom Skorzęcin gm. Witkowo

    Nowe

    Dom Skorzęcin gm. Witkowo

    Skorzęcin

    • 240 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż domek letniskowy nad jeziorem Niedzięgiel w miejscowości Skorzęcin gmina Witkowo, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. Przedmiotem sprzedaży jest domek letniskowy o...