• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
  • Wdzydze Tucholskie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Nasielskiem

(53)
  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Klusek

    • 599 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 305 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 21
    Dom wolnostojący

    Wieliszew

    • 1 450 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 6 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Trzciany

    • 2 180 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wieliszew

    • 1 399 999 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal 108 m2 w dwulokalowym domu - 15 min. od Waw

    Janówek Pierwszy

    • 799 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Janówek Pierwszy, gmina Wieliszew. Luksusowy dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, dwulokalowy w stanie deweloperskim. Powierzchnia domu (1 lokal)– 143,21 m2 Powierzchnia działki: 92...

  • Twój wymarzony dom bezpośrednio od dewelopera.

    Bolesławowo

    • 699 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 5 066 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do naszego kameralnego osiedla domków jednorodzinnych. Prezentujemy jednopiętrowe domy w stanie deweloperskim. Ich nowoczesny design z pewnością przyciągnie tych, którz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Dosin

    • 1 100 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Skubianka

    • 5 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Biuro Nieruchomości Interior
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na wynajem
    Dom na wynajem

    Dosin

    • 4 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Dom - Bliźniak - NOWY - nigdy nie wynajmowany !! Z wyposażeniem !! SKM tylko 7 minut !! Styl Glamour - 5 pokoi, powierzchnia 140m2, działka 450m2. Posiada garaż oraz dwa miejsca po...

  • Sprzedam zamienię

    Wieliszew

    • 1 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, Zamienię dom na segment do remontu lub 2 małe mieszkania na terenie Warszawy, strona tylko lewobrzeżna: Bemowo, Bielany, Żoliborz, Marymont, ale rozważę również inne prop...

  • Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska

    Lelewo

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w malowniczej wsi Lelewo, koło Nasielska - 350,000 PLN Oferuje na sprzedaż dom murowany, usytuowany na działce rekreacyjnej o powierzchni 1046m2. Nieruch...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sikory

    • 430 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom

    Ludwinowo Zegrzyńskie

    • 900 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    przedam Dom o pow. 110 m kw. wolnostojący z mieszkalnym poddaszem działka 1000 m kw. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Ludwinowo Zegrzyńskie. 1,5 km od obwodnicy Serocka, 9 km...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Jesionka

    Jesionka

    • 1 599 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 7 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogrodem w Otulinie Kampinosu, gm. Czosnów, w miejscowości Jesionka. Do nieruchomości przynależy część gościnna z oddzielnym wejściem, własną kuchnią, łazienką oraz pokojem....

  • Dom, Bystrzejowice, Janówek, 22ar

    Janówek

    • 1 200 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Bystrzejowice, Janówek Budynek:- ok 100 metrów powierzchni całkowitej- wybudowany w 1965(parter) nadbudowany w 1986- wymurowany z belitu- pokrycie dachowe blaszane- ogrzewanie...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 760 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 770 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Aleksandrów

    • 990 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Adamówek

    • 1 400 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 5 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Wolnostojący dom blisko PKP
    1 / 19
    Wolnostojący dom blisko PKP

    Chotomów

    • 1 399 146 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 11 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Chotomów

    • 2 490 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 962 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Chotomów

    • 950 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Legionowo
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 390 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rodzinny dom w Jabłonnie (180 m2), działka 960 m2
    1 / 20
    Rodzinny dom w Jabłonnie (180 m2), działka 960 m2

    Jabłonna

    • 2 800 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portland Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Jabłonna

    • 1 250 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ
    BLIŹNIAK_5 POKOJI_WSZYSTKIE MEDIA_CISZA I ZIELEŃ

    Czosnów

    • 868 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pieńków ul. Szeroka

    Pieńków » ul. Szeroka

    • 1 350 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w otulinie Puszczy Kampinoskiej! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w miejscowości Pieńków, w otoczeniu zieleni i natury, w zacisznej i spokojn...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • Dom Parterowy Wolnostojący 4 pok., Sowia Wola

    Sowia Wola

    • 1 100 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom wolnostojący w otulinie lasu – Sowia Wola Przedstawiam parterowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i bezpiecznej okolicy w miejscowośc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jesionka

    • 975 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 4 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...

  • Dom w cenie mieszkania na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 349 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w miejscowości Brzozówka (ul. Tarnowska), tuż przy granicy Tarnowa. Nieruchomość zlokalizowana jest w spoko...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce, Lisia Góra

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 349 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 120 m², położony na dużej działce o powierzchni 17 arów, w miejscowości Brzozówka (gmina Lisia Góra),...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Dom Jabłonna
    1 / 11
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 1 000 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] Nowoczesny dom 119 m² okolice Warszawy – 30 min do centrum | Jabłonna ul. Piaskowa | dom pod Warszawą | Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości