• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szprotawa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krynkami

(3)
  • Dom Bobrowniki
    Dom Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 430 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania drewniany dom kryty dachówką ceramiczną w pięknej okolicy. Dom jest wykończony w stanie do zamieszkania.

  • Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !
    1 / 4
    Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !

    Załuki

    • 619 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowa inwestycja w Załukach (15min od Białegostoku) równa się ogromnym możliwościom. Oferujemy wolnostojące domy parterowe o powierzchni ok. 160m², wybudowane na naprawdę przestro...

  • Dom Kozłowy Ług

    Kozłowy Ług

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | UROKLIWE SIEDLISKO W ZACISZU PODLASKIEJ WSI Jeśli marzy Ci się niewielki, drewniany domek na Podlasiu, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!!! Nieruchomość znajduje...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż w Kuźnicy

    Kuźnica

    • 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom z działka do remontu w miejscowości Kuznica. Dom podpiwniczony na działce znajduje sie również budynek gospodarczy. Więcej informacji pod nr [tel].

  • Dwa domy na dużej działce 100 km. od Warszawy.

    Gródek

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy wolnostojące oddzielne na dużej działce 1,4 ha w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy na skraju puszczy Kozienickiej, 100 km od Warszawy, 50 km. od Kazimierza Dolnego, 1...

  • Dom Bachury ul. false

    Bachury

    • 280 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ten uroczy dom wolnostojący o powierzchni około 66 metrów kwadratowych, zlokalizowany w miejscowości Bachury. Ta nieruchomość jest...

  • Dom na działce 4883 m2 z WZ w Gródku.

    Gródek

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom (budynek) wolnostojący murowany z cegły 70 m2 na częściowo ogrodzonej działce 4883 m2 w spokojnej okolicy z dala od sąsiadów w m. Gródek gm. Policzna pow. kozienicki .Dodatkow...

  • Dom Supraśl ul. Fryderyka Wilhelma Zacherta

    Supraśl » ul. Zacherta

    • 915 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Urokliwy dom w Supraślu - Twoje miejsce blisko natury i miasta! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość - skrajny segment domu w zabudowie szeregowej, położony w...

  • Dom Czarna Białostocka rynek pierwotny ul. Białostocka

    Czarna Białostocka » ul. Białostocka

    • 1 250 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w miejscowości Czarna Białostocka. Blisko znajdują się lasy oraz tereny zielone, ale równocześnie jest łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej...

  • Dom Ciasne rynek pierwotny ul.

    Ciasne

    • 660 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m² + działka 713 m²***Cena: 660 000 złCena za m²: 3 070 złPowierzchnia całkowita: 215 m²Powierzchnia użytkowa: 150,31 m²Powierzchnia dzi...

  • Chata na końcu świata gm. Michałowo

    Szymki

    • 133 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 2 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie szukaj dalej, oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu na sprzedaż siedlisko położone we wsi Szymki, w odległości zaledwie 58km od Białegostoku i 30km od Michałowa.Dzi...

  • Sprzedam dom Studzianki
    1 / 16
    Sprzedam dom Studzianki

    Studzianki

    • 675 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter 65m po generalnym remoncie. Poddasze ok. 45m do własnej aranżacji Salon połączony z aneksem kuchennym,dwie sypialn...

  • Dom Supraśl,
    Dom Supraśl,

    Supraśl

    • 1 590 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowy...