• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kątami Wrocławskimi

(61)
  • Dom Krępice ul. Akacjowa

    Krępice » ul. Akacjowa

    • 999 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Piękny dom obok lasu - zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom, wykończony z materiałów klasy PREMIUM oraz z dbało...

  • Dom Smolec gm. Kąty Wrocławskie
    Dom Smolec gm. Kąty Wrocławskie

    Smolec

    • 1 699 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 360 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun Oferty: Barbara Bober Tel: [tel] Dom wolnostojący w Smolcu Piękny dom wolnostojący powierzchni użytkowej 164,30 m2 (w tym garaż). Powierzchnia działki ok. 700 m2 +plus 200...

  • Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn
    1 / 6
    Nowoczesny dom z sauną, pięknym ogrodem - Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 2 999 999 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    • Lokalizacja: Wilkszyn • Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierz...

  • Nowa Kameralna Inwestycja/ Bliźniak/ Lutynia

    Lutynia

    • 1 100 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Dom Pełcznica rynek pierwotny ul. Wróbla

    Pełcznica » ul. Wróbla

    • 735 900 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zakup bezpośrednio od dewelopera Pełcznica 5min od Kątów Wrocławskich i stacji PKP Nowy etap inwestycji, w doskonałej lokalizacji, w zasięgu natury, ale również w okolicy...

  • Dom Kryniczno rynek pierwotny ul. ul. Parkowa

    Kryniczno » ul. Parkowa

    • 869 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż ENERGOOSZCZĘDNY BLIŹNIAK ZAKOŃCZENIE BUDOWY 4 KWARTAŁ 2024 Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC. Z przyjemnością prezentujemy Państw...

  • Dom Kostomłoty ul. Samsonowice

    Kostomłoty

    • 450 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wraz z obszernym gruntem położonym w miejscowości Samsonowice, gmina Kostomłoty, powiat średzki, 5 km do Kątów Wrocławskich, 20...

  • Dom Miękinia rynek pierwotny ul. Dolnobrzeska

    Miękinia » ul. Dolnobrzeska

    • 716 501 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szereg idealny dla Ciebie! OKAZYJNA CENA! Zapraszamy do zakupu nowoczesnego szeregu z ogródkiem. Inwestycja oddana do użytku Bez prowizji i podatku PCC Na sprzeda...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom pod Oleśnicą | 3 pokoje | ogród | super oferta

    Jenkowice

    • 759 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 826 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom z ogrodem | 86,5 m² | Jenkowice (gm. Oleśnica) | kominek, ogrzewanie podłogoweSzukasz miejsca, które łączy wygodę życia, prywatność i szybki dojazd do miasta? Ten do...

  • Dom Sobótka, Polna
    Dom Sobótka, Polna

    Sobótka

    • 1 280 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bez prowizji | Zakup bez podatku PCC Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje: Na sprzedaż komfortowy, dwukondygnacyjny...

  • Dom Domasław ul. Świerkowa

    Domasław » ul. Świerkowa

    • 7 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Looking for the house? Do not hesitate to contact me! Oferujemy do najmu od końca kwietnia 2026 dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 155m2 położony w Domasławiu. D...

  • Masz pieniądze zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem
    1 / 14
    Masz pieniądze zainwestuj w nieruchomość z dużym potencjałem

    Żurawiniec

    • 386 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 1 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Za gotówkę możesz kupić 1/2 domu - mieszkanie z działką, budynkami gospodarczymi (garaże, stajnia, stodoła, wiaty). Przy granicy miasta Wrocław, w gminie Miękinia, miejscowość Żura...

  • Dom Tyniec Mały

    Tyniec Mały

    • 12 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Looking for the perfect house to rent? Do not hesitate to contact me! UROKLIWY I LUKSUSOWY dom wolnostojący położony w miejscowości Żerniki Małe 1 km za Tyńcem Małym w gminie...

  • Dom Wilkszyn gm. Miękinia Wilkszyn
    1 / 12
    Dom Wilkszyn gm. Miękinia Wilkszyn

    Wilkszyn

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego NOWE DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONE N...

  • Dom premium z ogrodem i basenem.
    1 / 15
    Dom premium z ogrodem i basenem.

    Pełczyce

    • 1 649 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 7 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z charakterem Pełczyce, gm. Kobierzyce. Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, solidne wykonanie i codzienną wygodę?! Ta nieruchomość w Pełczycach będzie idealnym...

  • Dom Sobótka rynek pierwotny ul. Polna

    Sobótka » ul. Polna

    • 1 280 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez prowizji | Zakup bez podatku PCCŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż komfortowy, dwukondygnacyjny dom...

  • Dom Sobótka rynek pierwotny ul. Polna

    Sobótka » ul. Polna

    • 970 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Bez prowizji dla kupującego | Zakup bez podatku PCCŚlężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Na sprzedaż komfortowy, dom w...

  • Dom Sobótka rynek pierwotny ul. Polna

    Sobótka » ul. Polna

    • 1 280 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Kobierzyce Krzyżowice
    1 / 11
    Dom Kobierzyce Krzyżowice

    Kobierzyce

    • 865 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 8 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego DOMY JEDNORODZINNE W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, POŁOŻONE NA PD-Z...

  • sprzdam ładny domek z ogródkiem i miejscami parkingowymi
    1 / 16
    sprzdam ładny domek z ogródkiem i miejscami parkingowymi

    Domasław

    • 1 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 642 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam ładny dom w miejscowości Domasław na obrzeżach Wrocławia. Budynek po generalnym remoncie. Wymieniono wszystkie instalacje, pokrycie dachowe. Dom posiada piwnicę, balkon, o...