• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przedbórz +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Iłżą

(19)
  • Dom po częściowym remoncie - 124m2 – Starachowice
    1 / 16
    Dom po częściowym remoncie - 124m2 – Starachowice

    Starachowice

    • 319 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 2 573 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 124m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 260m² w Starachowicach przy ul. Jasnej. Nieruchomość składa się z dw...

  • Dom Starachowice ul.

    Starachowice

    • 3 200 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 7 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość położona w centralnej części Starachowic. W jej skład wchodzą dwa budynki mieszkalne oraz zabudowania gospodarcze, posadowione na zago...

  • Dom Starachowice ul. Wiosenna

    Starachowice » ul. Wiosenna

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej okolicy Starachowic, przy ul. Wiosennej. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierz...

  • Przestronny dom 360 m² z ogrodem – Piękny ogród
    1 / 16
    Przestronny dom 360 m² z ogrodem – Piękny ogród

    Starachowice

    • 1 150 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okol...

  • Dom jednorodzinny – Starachowice
    1 / 16
    Dom jednorodzinny – Starachowice

    Starachowice

    • 829 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom jednorodzinny – Starachowice, ul. Kasztanowa Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 130 m², położony na działce 1000 m² w spokojnej i zielonej części St...

  • NA SPRZEDAŻ DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM
    1 / 15
    NA SPRZEDAŻ DOM Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM

    Starachowice

    • 499 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona w Starachowicach przy ul. Długiej 4a, w zabudowie szeregowej – segment środkowy. Spokojna okolica z dobrą komunikacją i szybkim dostępem do centrum miasta ora...

  • Dom Starachowice ul. Miodowa

    Starachowice » ul. Miodowa

    • 1 250 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy...

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Starachowice

    • 697 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONSUS nieruchomości&finanse Wioletta Jaśkowska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Ostrownica

    • 999 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kopiec

    • 690 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Starachowice

    • 679 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Starachowice

    • 349 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 1 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko na uboczu | Brak sąsiadów | 5.3 Ha| Bud
    1 / 20
    Siedlisko na uboczu | Brak sąsiadów | 5.3 Ha| Bud

    Rogów

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Osuchów

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Starachowice

    • 670 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Starachowice

    • 669 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom w dobrej lokalizacji z dużą działką.
    1 / 13
    Dom w dobrej lokalizacji z dużą działką.

    Starachowice

    • 899 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom czteropoziomowy: na działce z domem gospodarczym 32m2, garażem wolnostojącym 40m2, płot kuty- cegła klinkierowa. Klimatyzacja, monitoring. Dobra lokalizacja-okolica ul...

  • O K A Z J A !/Dom na wsi/gm. Sienno/Mazowieckie
    1 / 7
    O K A Z J A !/Dom na wsi/gm. Sienno/Mazowieckie

    Sienno

    • 440 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    O K A Z J A !!/DOM wiejski, 80m2, caloroczny, wygodny, ocieplony, w gminie SIENNO (pow.lipski). KW. Przestronna kuchnia, 2 (dwie) sypialnie, łazienka. Spiżarnia. Ogrzewanie: wężow...

  • Dom Starachowice, Południe, do zamieszkania

    Starachowice

    • 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dzień dobry. Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Starachowicach, osiedle Południe. Dom posiada 3 kondygnacje (wysoki parter, piętro oraz piwnicę, garaż w bryle domu). N...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Psary-Stara Wieś

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 180m² z budynkiem gospodarczym 40m² położony w Górach Świętokrzyskich w bardzo pięknej okolicy dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Dom znajduje się na działce o p...

  • Sprzedam dom 82 m2 Miłków

    Miłków

    • 597 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący 82 m2 do zamieszkania z wyposażeniem ( meble + AGD). Dom jest parterowy ocieplony z poddaszem użytkowym do zagospodarowania. Dom posiada dwa pokoje, kuc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Okół

    • 550 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Baszowice

    • 424 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROPERCO SP. Z O.O. SP.K
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 15
    Dom dwór, zamek, pałac

    Zajączkowice

    • 359 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ciepielów

    • 395 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tymienica Nowa

    • 245 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w Tymienicy Nowej gm. Chotcza p/lipski .

    Tymienica Nowa

    • 120 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący murowany o pow. 90 m2 na pięknej działce 5000 m2 w spokojnej okolicy miejscowości Tymienica Nowa 41 gm. Chotcza pow. lipski woj. mazowieckie. Dom:-powierzchnia uży...

  • Dom Szewna gm. Bodzechów
    1 / 15
    Dom Szewna gm. Bodzechów

    Szewna

    • 457 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu murowanego na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 110 m2. Dom ocieplony, otynkowany, dach kryty...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ciepielów-Kolonia

    • 694 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Biechów gm. Pacanów
    1 / 15
    Dom Biechów gm. Pacanów

    Biechów

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny dom położony w malowniczym Biechowie, tuż przy trasie krajowej 79 Kraków-Sandomierz. Wybudowany w latach 80-tych, remont przeprowadzony na przełomie lat 2...

  • Nowoczesny dom z bajecznym widokiem na góry
    Nowoczesny dom z bajecznym widokiem na góry

    Łomno

    • 799 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Hucisko ul. Hucisko

    Hucisko

    • 710 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z przestrzenią, swiatłem i spokojem Hucisko, gm. Strawczyn Cena: 710 000 zl Powierzchnia domu: 113 m Powierzchnia działki: 5214 m Dom, w ktorym życie płynie spokojniej Ten d...

  • Dom jednorodzinny 150 m kw. w gm. Ciepielów.

    Ciepielów-Kolonia

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z 2003r. o pow. 150 m kw. na działce 5000 m2 w Ciepielów Kolonia gm. Ciepielów pow. lipski woj. mazowieckie z opcją dokupienia terenu przyległego o łącznej po...

  • Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów
    1 / 15
    Dom Wólka Bodzechowska gm. Bodzechów

    Wólka Bodzechowska

    • 185 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 2 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 www.nieruchomosci.977.pl oferuje sprzedaż domu murowano-drewnianego o powierzchni 70 m2 na działce 400 m2. D...

  • Dom na dużej działce w Świesielicach gm. Ciepielów

    Świesielice

    • 740 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom murowany w stanie surowym otwartym o pow. 180 m2 pobudowany w środku dużej ponad 5,5 ha zadrzewionej działki (działka wygląda jak las) w miejscowości Świesielice gm. Ciepielów...

  • Wynajmę Dom
    1 / 16
    Wynajmę Dom

    Jedlnia-Letnisko

    • 5 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 184 m², położony w spokojnej i zielonej części Jedlnia-Letnisko. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powier...

  • Rodzinny dom z dużą działką budowlaną
    1 / 16
    Rodzinny dom z dużą działką budowlaną

    Janik

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chciałbym Państwu zaprezentować przestronny dom na sprzedaż w miejscowości Janik, 3 km za Ostrowcem Świętokrzyskim. Dom jest dwupiętrowy, ocieplony z wymienionymi oknami, a na podł...

  • Dom Bodzentyn Bodzentyn, Plac Żwirki
    1 / 10
    Dom Bodzentyn Bodzentyn, Plac Żwirki

    Bodzentyn

    • 349 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z lokalem gastronomicznym w sercu Gór Świętokrzyskich - Rynek, Bodzentyn Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w ścis...

  • Dom przy mieście 130m2 działka 1400m2 Szewna
    1 / 15
    Dom przy mieście 130m2 działka 1400m2 Szewna

    Szewna

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny dom na ul. Zakanale w Szewnie pod Ostrowcem Św. Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Dom wolnostojący, wybudowany w 20...

  • Dom Zagórze gm. Bliżyn
    1 / 15
    Dom Zagórze gm. Bliżyn

    Zagórze

    • 750 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 8 721 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 86,8 m2 zlokalizowany w Zagórzu, gm. Bliżyn, na działce o pow. 3992 m 2 W skład nieruchomości wchodzą: - salon (pow....

  • Okazja! 2600zł/m DOM WOLNOSTOJĄCY Jedlnia-Letnisko
    1 / 16
    Okazja! 2600zł/m DOM WOLNOSTOJĄCY Jedlnia-Letnisko

    Jedlnia-Letnisko

    • 478 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 2 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZNAJDŹ SWÓJ RAJ NA ZIEMI OFERUJEMY na sprzedaż Dom wolnostojący w kameralnej miejscowości Jedlnia-Letnisko Tu poranki pachną żywicą z pobliskiej Puszczy KozienickiejPopołudnia możn...

  • Bugaj – dom 170 m², działka 7600 m², stan dewel.
    1 / 16
    Bugaj – dom 170 m², działka 7600 m², stan dewel.

    Bugaj

    • 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący – Bugaj, gmina Pińczów Biuro nieruchomości CKDOM.PL oferuje na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w stanie deweloperskim (bez tynków), położony w ma...

  • Dom+b. gospodarcze+duża działka
    Dom+b. gospodarcze+duża działka

    Dębno

    • 350 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest we wsi Dębno gm. Nowa Słupia. Do Kielc jest 35 km, do Ostrowca Św. 33 km. Działka ma 1,3 ha powierzchni....

  • Dom Janik ul. Polna

    Janik » ul. Polna

    • 1 039 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 5 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiam nową ofertę, dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż „standardowej” nieruchomości - tu wszystko jest dopracowane i gotowe.To dom w...

  • Dom Bliżyn ul. Henryków

    Bliżyn » ul. Henryków

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz ciszy, spokoju i miejsca blisko natury, które jednocześnie oferuje dostęp do atrakcji dla całej rodziny? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!Przedstawiamy na sprzedaż dom...

  • Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół
    1 / 16
    Dom 71,7m2 + zabudowania + działka 3051m2 - Okół

    Okół

    • 299 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów. Dom 71,7m2 umiejscowiony na d...

  • Dom 100,5m2 + działka 0,99ha w Podgórzu
    1 / 16
    Dom 100,5m2 + działka 0,99ha w Podgórzu

    Podgórze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 100,5m2 na działce 0,99ha w miejscowości Podgórze. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju i...

  • Duży dom dla rodziny-blisko lasu i zalewu, Parszów
    1 / 16
    Duży dom dla rodziny-blisko lasu i zalewu, Parszów

    Parszów

    • 789 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Metrohouse ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż nieruchomości położonej w Parszowie (powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie) otoczonej zielenią...

  • Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2
    1 / 16
    Dom 260m2, z dużym warsztatem, własny staw, 5300m2

    Bodzechów

    • 399 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w miejscowości Bodzechów pod Ostrowcem Św. wraz z warsztatem i własnym stawem. Widny, przestronny dom o powierzchni ~260m2, usytuowany...