• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Dziwnowem

(21)
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Rewal

    • 3 590 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • MORZE- PAS NADMORSKI- DOM i duża DZIALKA

    Gryfice

    • 800 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 2 963 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Morze- PAS NADMORSKI-  DOM Z CHARAKTEREM na dużej działce, w niewielkiej, wiejskiej miejscowości, w woj. zachodniopomorskim, w gminie Gryfice.Nieruchomość zbudowano w roku 191...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Niechorze

    • 12 500 000 zł cena
    • 4 479 m2 powierzchnia
    • 2 791 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Gryficach

    Gryfice » ul. Sienkiewicza

    • 699 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Gryficach posadowiony na ogrodzonej działce o powierzchni około 625 m2 z garażem. Budynek z okresu przedwojennego z rozbudową i dobudową pomieszczeń zgodnie z projektem z...

  • Międzyzdroje Pensjonat 150 metrów od morza.

    Międzyzdroje » ul. Polna

    • 4 920 000 zł cena
    • 870 m2 powierzchnia
    • 5 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania funkcjonujący biznes w Międzyzdrojach z możliwością zamieszkania. Nieruchomość całoroczna, położona w nadmorskiej miejscowości zaledwie około 150 metrów od pięknych,...

  • Dom Niechorze gm. Rewal
    1 / 16
    Dom Niechorze gm. Rewal

    Niechorze

    • 2 700 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym. Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r...

  • Dom Trzebiatów
    1 / 15
    Dom Trzebiatów

    Trzebiatów

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trzebiatów na sprzedaż dom wolno stojący na działce o pow. 524 m2. Budynek został wybudowany w latach osiemdziesiątych w technologii murowanej z pustaka żwirowego a ścianki wewnęt...

  • Gospodarstwo Turystyczno - Rolne
    1 / 7
    Gospodarstwo Turystyczno - Rolne

    Czaplin Mały

    • 1 500 000 zł cena
    • 16 500 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Super okazja inwestycyjna w pasie Nadmorskim! Sprzedam Agroturystykę tj. 1. Dwa budynki w skład których wchodzi łącznie 9 pokoi, dwa niezależne podpiwniczone mieszkania, dwie kuch...

  • Domek całoroczny pod Pogorzelicą !
    1 / 10
    Domek całoroczny pod Pogorzelicą !

    Konarzewo

    • 399 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealna nieruchomość na weekendowe wypady nad morze lub jako inwestycja pod najem! POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI I TYLKO NIECAŁY KILOMETR DO POGORZELICY ! Do Pogorzelicy oddalone o j...

  • Dom tanio sprzedam lub zamienię
    1 / 12
    Dom tanio sprzedam lub zamienię

    Trzebiatów

    • 400 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 2 011 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Czterokondygnacyjny budynek z dwoma wykończonymi, gotowymi do zamieszkania mieszkaniami i dwoma działalnościami z niewielką adaptacją również możliwość zamieszkania. Budynek posado...

  • Dom Wolin
    Dom Wolin

    Wolin

    • 1 400 000 zł cena
    • 471 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolin / Wiejska / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealni...