• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Działoszycami

(27)
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Górka Stogniowska

    • 610 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Janowice

    • 940 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Obrażejowice

    • 960 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Stogniowice

    • 849 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nieprowice

    Nieprowice

    • 338 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli bliska Ci jest myśl aby ...rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady... mamy dla Ciebie lepszą propozycję!!! W naszej ofercie znajdziesz na sprzedaż klimatyczny dom na Poni...

  • Sprzedam 32-210Książ Wielki 81,91arów (3 działki obok siebie podz...

    Książ Wielki

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzień Dobry. Sprzedam. powierzchnia 81,91arów 3 działki obok siebie piękne ( na 1 jest dom 80m2 do gruntownego remontu lub rozbiórki ze stodoła i sadem za stodoła ) ..2 inn...

  • Dom Kowala rynek pierwotny

    Kowala

    • 1 390 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Czy chcesz być właścicielem/właścicielką domu z niesamowitym salonem? Zapraszamy do obejrzenia domu parterowego z użytkowym poddaszem w Kowali, gdzie na ponad dwustu metrach p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Żukowice

    • 699 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Witów

    • 4 490 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wełecz

    • 599 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 853 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOVA CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Owczary

    • 865 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 588 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla rodziny blisko miasta  *Busko Zdrój*
    1 / 14
    Dom dla rodziny blisko miasta *Busko Zdrój*

    Dobrowoda

    • 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Chodowie w gminie Charsznica - www.wachowicz.nieruchomosci....

    Chodów

    • 480 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom w Chodowie w gminie Charsznica. Dom został wybudowany w latach 20 ubiegłego wieku z pięknej cegły, ma powierzchnię zabudowy 194 m² i około 138 m² pow...

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Dom gotowy do zamieszkania
    1 / 10
    Dom gotowy do zamieszkania

    Las Winiarski

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy, wolnostojący o powierzchni 117 m², wybudowany w 2022 r., usytuowany na działce o powierzchni 1447 m², w miejscowości Las Winiarski, w gminie B...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w gospodarstwie rolnym wraz z działkami

    Jaksice

    • 143 617 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/2 części w prawie współwłasności nieruchomości złożonej z działek o numerach ewidencyjnych: nr 20,...

  • Dom Stary Korczyn gm. Nowy Korczyn
    1 / 15
    Dom Stary Korczyn gm. Nowy Korczyn

    Stary Korczyn

    • 216 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 2 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom, położony w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Stary Korczyn gmina Nowy Korczyn. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących konta...

  • Wynajmę dom
    Wynajmę dom

    Żukowice

    • 1 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom w miejscowosci Żukowice gmina nowy korczyn

  • Dom i bydunek gospodarczy- Marcinkowice gm. Radłów

    Marcinkowice

    • 320 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niewielkie gospodarstwo rolne położone w miejscowości Marcinkowice, w gminie Radłów. Nieruchomość obejmuje dom mieszkalny, duży budynek gospodarczy oraz ustawną działkę...

  • Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju
    1 / 6
    Dom w Las Winiarski koło Buska-Zdroju

    Las Winiarski

    • 425 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku o powierzchni 121m^2, działka o pow. 963m^2 położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Las Winiarski koło Buska-Zdroju. Dom...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Żukowice

    • 1 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom dla małej rodzinki

  • Sprzedam dom
    1 / 3
    Sprzedam dom

    Żukowice

    • 370 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w ładnej spokojnej okolicy blisko rzeki nidy wisly 15 km do uzdrowiska solec zdroj 24 km do uzdrowiska busko zdroj

  • sprzedam dom wolnostojący
    sprzedam dom wolnostojący

    Żukowice

    • 370 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    sprzedam dom wolnostojący cicha spokojna okolica dużo drzew owocowych szklarnia

  • Dom z pasją (Kijany/Spiczyn)

    Kijany

    • 2 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jedyny w swoim rodzaju dom zbudowany z pasją. Ta posiadłość w Kijanach (gm. Spiczyn) zdecydowanie wymyka się definicjom. To nie jest zwyczajna oferta – to zaproszenie do świata, w...

  • Dom Marcinkowice gm. Chełmiec
    1 / 7
    Dom Marcinkowice gm. Chełmiec

    Marcinkowice

    • 1 390 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 1, 23ha (27,17ar ; 35, 63ar ; 60,90ar) zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. całkowitej...

  • Dom sprzedam wynajmę
    1 / 2
    Dom sprzedam wynajmę

    Żukowice

    • 350 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom cicha spokojna okolica dużo drzew owocowych i innych ogrzewanie gazowe I węglowe hala magazynowa garaż

  • Dom Borki gm. Mniów
    1 / 14
    Dom Borki gm. Mniów

    Borki

    • 410 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 2 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, o pow. całkowitej 144,70m2, zlokalizowany w miejscowości Borki w gm. Mniów. W skład domu wchodzą: - na parterze: przedsio...

  • Dom na wsi w malowniczym miejscu, 50km od Krakowa - www.wachowicz...

    Cisie

    • 420 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Do remontu, przestronny, z budynkami gosp.
    1 / 16
    Do remontu, przestronny, z budynkami gosp.

    Raków

    • 349 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 1 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona w małym, spokojnym miasteczku Raków, 41 km od Kielc i 16 km od Staszowa. Miejscowość zapewnia całą miejską infrastrukturę usługową. Stąd jest bardzo blisko do...

  • Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji
    1 / 11
    Dom 150m2 działka 2700m2 duży potencjał inwestycji

    Łagiewniki

    • 349 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 939 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: dom 150 m² do wykończenia – duża działka 2700 m², okolice Chmielnika / Szydłowa Dom z potencjałem inwestycyjnym | Duża działka | Dwa wjazdy Na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Sprzedam dom
    1 / 3
    Sprzedam dom

    Żukowice

    • 620 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom + 2 dom na jednej działce ładna działka dużo drzew owocowych swierków dużo pomieszczeń gospodarczych duży hangar można kupic 1 dom za 350000

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Żukowice

    • 620 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 1 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam gospodarstwo 2 oddzielne budynki łącznie 320m 2 murowana stodoła duże wysokie hangary 2 garaże 40 ar pięknej działki drzewa owocowe swierki inne drzewa lub pojedynczy b...

  • Dom Zbrodzice ul.

    Zbrodzice

    • 355 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Miło mi zaprezentować w ofercie biura idealną nieruchomość dla rodziny. Świetna lokalizacja - Zbrodzice 4 km od Buska Zdroju, dom wg projektu Archeton "Dom na stoku" jest sprzedawa...

  • Dom Szaniec ul.

    Szaniec

    • 525 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu,  7 km od Buska Zdroju,  na przestronnej działce 1392 m². Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku - goto...

  • Dom Motkowice ul. Nadnidziańska

    Motkowice » ul. Nadnidziańska

    • 874 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 3 111 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS Dom + część usługowa w Motkowicach (gmina Imielno, powiat jędrzejowski)Opis nieruchomościOferuję na sprzedaż wyjątkowy, historyczny budynek z 1860 roku o powierzchni 28...

  • Sprzedam dom z budynkami.
    Sprzedam dom z budynkami.

    Warzyn Pierwszy

    • 170 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom do remontu z budynkami gospodarczymi . Budynki można zaaranzować na dowolne przeznaczenie. Duża działka, na działce znajduje się studnia , dodatkowo podłączony jest p...

  • Dom Borki ul.

    Borki

    • 259 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w cichej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - idealne miejsce dla osób szukających spokoju, przestrzeni i kontaktu z naturą...