• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krasocin
  • Zasań
  • Wojbórz
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Paszowice

(1)
  • Dom Paszowice rynek pierwotny ul.

    Paszowice

    • 799 999 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Ryzyko przed codziennym uczestnictwem w życiu sąsiada to częsty problem z domami w zabudowie bliźniaczej. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas interesuje...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Pałac w Małuszowie na sprzedaż, pod hotel, spa, klinikę lub dom s...

    Małuszów

    • 2 500 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu do sprzedaży Pałac w Małuszowie z początku XVII wieku zrealizowany w stylu barokowym na rzucie podkowy, zlokalizowany na południowo-wschodnim krańcu wsi. Powierzc...

  • Dom z ziemią rolną, stodołą i stawem

    Mysłów

    • 477 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIE SZUKAJ DŁUŻEJ! OFERTA TYLKO U NAS! Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż oryginalny - parterowy dom fiński wybudowany w latach 50-tych oraz murowana solidna s...

  • Dom na sprzedaż

    Strzegom

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wolnostojący na osiedlu domków jednorodzinnych w Strzegomiu. Nieruchomość ma dwie kondygnacje, na parterze budynku znajdują się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Piotrowice

    • 139 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 927 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN SZPROTAWA
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pomocne

    • 250 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Szymanów

    • 850 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • DOM Z OGRODEM W GMINIE WĄDROŻE WIELKIE
    1 / 20
    DOM Z OGRODEM W GMINIE WĄDROŻE WIELKIE

    Wądroże Małe

    • 425 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Nieruchomości" Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Jaroszów

    • 767 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Brzeg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sady Dolne

    • 474 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stanowice

    Stanowice

    • 1 095 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości materiałów. Lokal jest w pełn...

  • Lokal z możliwością przekształcenia na dom, działka 2800m2
    1 / 16
    Lokal z możliwością przekształcenia na dom, działka 2800m2

    Świerzawa

    • 260 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 2 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania wolnostojący lokal użytkowy, sklep, położony w miejscowości Stara Kraśnica, w gminie Świerzawa, powiat złotoryjski. Lokal o łącznej powierzchni 92,53 m2, z czego 69,6...

  • Dom Stare Bogaczowice

    Stare Bogaczowice

    • 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości. Obiekt z ogromnym potencjałem. Może też pełnić funkcję agroturystyki Nieruchomość składa...

  • Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic
    1 / 16
    Nowoczesny dom -Siodłkowice k. Świebodzic

    Jaskulin

    • 1 399 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczej miejscowości Siodłkowice, zaledwie kilka minut jazdy od Świebodzi...

  • Dom Kozów gm. Złotoryja
    1 / 5
    Dom Kozów gm. Złotoryja

    Kozów

    • 690 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Energooszczędny dom z malowniczym widokiem blisko Złotoryi. Mamy przyjemność zaprezentować samowystarczalny dom usytuowany w otoczeniu lasów z dala od zgiełku miasta. Oddalony z...

  • DOM 104m2 / Garaż / Ogródek - bezpośrednio od Dewelopera
    1 / 14
    DOM 104m2 / Garaż / Ogródek - bezpośrednio od Dewelopera

    Stanowice

    • 680 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWOCZESNE, KOMFORTOWE DOMY DWUPOZIOMOWE w ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z OGRODEM, TARASEM I GARAŻEM, POŁOŻONE W SPOKOJNEJ OKOLICY O BARDZO DOBRYM POŁĄCZENIU KOMUNIKACYJNYM WŁASNE OGRODZ...

  • Duża działka, 4 pokoje, ogród i garaż, ul.Rybna
    1 / 16
    Duża działka, 4 pokoje, ogród i garaż, ul.Rybna

    Strzegom

    • 1 087 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do relaksu i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół? Ta nieruchomość przy ul. Rybnej w Strzegomiu to idealne roz...

  • Dom Małuszów gm. Męcinka
    Dom Małuszów gm. Męcinka

    Małuszów

    • 7 000 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 1 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: Wrocław (około 50 km), dr...

  • Dom Wilczyce

    Wilczyce

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budynek z 2017 roku w zabudowie bliźniaczej , posadowiony w nie zalewowej części miejscowości , pow 140,5 m2 na działce 400 m2 z garażem w bryle budynku Bardzo dobrze utrzymany i...

  • Dom Gniewomierz gm. Legnickie Pole,
    Dom Gniewomierz gm. Legnickie Pole,

    Gniewomierz

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ | 105 m² | DZIAŁKA 2,7 ara | GNIEWOMIERZ OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej w stanie natychmiastowym do zamieszkania, położony...

  • Dom Strzegom

    Strzegom

    • 3 200 000 zł cena
    • 528 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o szerokim potencjale inwestycyjnym , idealna zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Nieruchomość położona przy...

  • Dom Strzegom

    Strzegom

    • 1 095 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni 83,12 m2 ( 99,94m2 mierzone po podłodze). Lokalizacja - STANOWICE Dom został wykończony w 2022 roku z wysokiej jakości ma...

  • Dom Wilczyce gm. Długołęka, Borowa
    Dom Wilczyce gm. Długołęka, Borowa

    Wilczyce

    • 1 120 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Maciej Suwała Tel. [tel] Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Wilczycach, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Nieruchomość idealna...

  • Dom Winnica gm. Krotoszyce,
    Dom Winnica gm. Krotoszyce,

    Winnica

    • 1 799 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 6 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowanaw Winnicy k/Legnicy, składająca się z dwóch domów mieszkalnych położonych na dużej działce o powierzchni 2700 m². Główna willa ma 220...

  • Dom Wilczyce ul. Borowa

    Wilczyce » ul. Borowa

    • 1 120 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący około 200 m2 z działką 520 m2 w Wilczycach, w odległości 3 km od Wrocławia (10 km od wrocławskiego Rynku). Możliwość prezentacji o każde...

  • Dom Taczalin gm. Legnickie Pole,
    Dom Taczalin gm. Legnickie Pole,

    Taczalin

    • 590 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej lokalizacji - Taczalin, gmina Legnickie Pole Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Tac...

  • Sprzedam zabytkowy dom
    1 / 3
    Sprzedam zabytkowy dom

    Stare Bogaczowice

    • 750 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klasztor pocysterski 1806 rok. Budynek klasztoru i pomieszczeń gospodarczych Powierzchnia budynku ok. 650 mkw podstawy. Liczba pokoi jest orientacyjna, gdy z budynek ma specyficzn...