• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nowe Budkowice

(1)
  • Dom 153 m² na 20 arach  Nowe Budkowice
    1 / 16
    Dom 153 m² na 20 arach Nowe Budkowice

    Nowe Budkowice

    • 349 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 2 282 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy, ok. 153 m², działka blisko 20 arów Nowe Budkowice Niektórzy szukają domu. Inni szukają innego życia i ten dom jest właśnie dla tej drugiej grupy. 20 arów to przes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Turawa rynek pierwotny

    Turawa

    • 489 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 3 623 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikalne położenie Do sprzedania atrakcyjny dom z garażem na obrzeżach jeziora turawskiego w bezpośrednim sąsiedztwie lasu miejscowości na szczycie rankingu lokalizacji, które s...

  • Dom wolnostojący gmina Turawa

    Turawa

    • 249 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS !!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego , wolnostojącego położonego w malowniczej miejscowości koło Opola w gminie Turawa. Budynek...

  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Kluczbork

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Kup

    Kup

    • 820 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DLA RODZIN DWUPOKOLENIOWYCH, POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, MOŻLIWOŚĆ PODNAJEMU Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona na zagospodar...

  • Dom na sprzedaż lub zamianę

    Smardy Górne

    • 899 999 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 160 m² z fotowoltaiką i pompą ciepła – gotowy do zamieszkania – 5 km od Kluczborka Przed polaczeniem najpierw proszę o smsa- oddzwonię Smardy Górne, woj. opolskie P...

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ligota Turawska

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kup ul. Polna

    Kup » ul. Polna

    • 1 550 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nad rozlewiskiem Inwestycja dla koneserów... Wyłączność oferty! Zjawiskowe siedlisko usytuowane pod Opolem ok. 20km, w miejscowości Kup. Nieruchomość gruntowa...

  • Dom Jełowa ul. Młyńska

    Jełowa » ul. Młyńska

    • 330 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 OFERTA TAKŻE...

  • Dobrzeń Wielki dom o pow. ok 200m2

    Dobrzeń Wielki

    • 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący i pięknym ogrodem w miejscowości Dobrzeń Wielki.Usytuowany na działce o powierzchni 0,0917 ha. Budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem, każda z tr...

  • Szczedrzyk, Dom 100 m2 z potencjałem w centrum

    Szczedrzyk

    • 355 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 100 m², położony na dużej, zielonej i dobrze usytuowanej działce o powierzchni 988 m², w miejscowości Szczedrzyk (gmina Ozi...

  • Dylaki, nowy dom stan surowy, piękna okolica

    Dylaki

    • 550 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 178 m² znajdujący się w Dylakach, gm. Ozimek. Usytuowany na działce o powierzchni ok. 11 arów.Efekto...

  • Dom wolnostojący, stawy, wędzarnia -duża działka

    Jedlice

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej 156m2 położony na działce 20200m2 !Dom wolnostojący składający się z dwóch pięter + strych (idealny na schowek)NIeruchomość wykonana z soli...

  • Dom na wsi do wykończenia 130 m2, 7 pokoi  + garaż
    1 / 14
    Dom na wsi do wykończenia 130 m2, 7 pokoi + garaż

    Wierzchy

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny do wykończenia z garażem murowanym ok 30 m2 wolnostojącym zlokalizowany w jednej z miejscowości gm. Wołczyn/woj.opolskie. Dom o powierzchni...

  • Dom Bliźniak - Szczedrzyk gmina Ozimek

    Szczedrzyk

    • 699 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 7 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ ! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w miejscowości Szczedrzyk . Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni, lasów, w pobliżu luź...

  • Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Łubniany, 208 m², 6 pokoi, biuro

    Łubniany

    • 1 450 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 5 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 208 m² oraz pow. całkowitej 269 m². Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 720 m². Nieruchomość posiada o...

  • Dom Kotórz Mały gm. Turawa
    Dom Kotórz Mały gm. Turawa

    Kotórz Mały

    • 1 280 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 4 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom zlokalizowany na nieabsorbującej działce o powierzchni 7,99 arów w jednej z bardziej pożądanej lokalizacji - Kotórz Mały w odległości ok. 6 km od granic Opola Dom skład...

  • Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki
    Dom Kup gm. Dobrzeń Wielki

    Kup

    • 549 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 256 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany na podstawie projektu Dom w kocankach. Budynek położony jest w miejscowości Kup...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej,Łubniany,Opolskie

    Łubniany » ul. Dworcowa

    • 920 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m², położony w miejscowości Łubniany, woj opolskie, 14 km od centrum...

  • Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż
    1 / 13
    Dom wolnostojący 120m do zamieszkania, ogród, garaż

    Radawie

    • 440 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Twój dom, Twój spokój – Radawie Masz dość wynajmowania i marzysz o własnym kącie? Idealny dla młodej rodziny lub osób szukających ciszy i własnego ogródka! Dom wolnostojący z ogr...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Dobrzeń Wielki

    • 918 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości