• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dębowa Góra
  • Radom
  • Ciężkowice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Lipnica Górna

(2)
  • Dom Lipnica Murowana
    Dom Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 349 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 363 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Lipnicy Murowanej blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Lipnica Murowana, zaledwie kilka minut pieszo od centrum. Budynek...

  • Dom Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana
    1 / 12
    Dom Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 179 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Lipnica Górna, położony na dużej działce o powierzchni około 30 arów, z możliwością dokupienia większego areału nawet do 76 arów. Dojazd do nierucho...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Trzciana

    • 649 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej lo...

  • Dom Gnojnik
    1 / 15
    Dom Gnojnik

    Gnojnik

    • 259 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gnojnik, nieopodal Brzeska. Dom do wykończenia... Na dużej działce! Budowę rozpoczęto w latach 90. Dach wykonany w 2009 r. (eternit). Dziennik budowy aktualny, kierownik może k...

  • Agroturystyka Borówna, dom pensjonatowy
    Agroturystyka Borówna, dom pensjonatowy

    Borówna

    • 2 900 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 3 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikatowa posiadłość na sprzedaż! W pięknym zakątku Borównej, w powiecie bocheńskim prezentuję Państwu na sprzedaż dom/rezydencję o powierzchni aż 750m² wraz ze starannie zagospod...

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem!!!
    Nieruchomość z ogromnym potencjałem!!!

    Uszew

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość z dużym potencjałem, wymagająca inwestycji. W jej skład wchodzi: - duża, piękna [17ar], częściowo zagospodarowana działka; - dom wolnostoją...

  • NOWY WIŚNICZ – DOM Z WIDOKIEM NA ZAMEK

    Nowy Wiśnicz

    • 360 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | Nowy Wiśnicz Nowy Wiśnicz 142 m² | działka 4 ary 360 000 zł Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji, z widokiem na zamek i szybkim dostępem do najważniejszyc...

  • Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości
    Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości

    Wola Nieszkowska

    • 2 600 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m², którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne....

  • Parterowy dom100m2, Bochnia ,Wiśnicz, Leksandrowa ,Łomna
    Parterowy dom100m2, Bochnia ,Wiśnicz, Leksandrowa ,Łomna

    Leksandrowa

    • 799 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą, bardzo ciekawą, ofertą. Proponujemy zakup nowego domu zbudowanego wg. projektu PELIKAN SLIM X , działka 1270m2,...