• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzepielów
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Krzepielów

(1)
  • Dom Krzepielów gm. Sława,
    Dom Krzepielów gm. Sława,

    Krzepielów

    • 219 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni około 130 m², położona na działce o powierzchni około 220...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Sprzedam dom.

    Kowalewo

    • 350 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom i zabudowania gospodarcze na dużej działce. Cały teren przekształcony na budowlankę. Centralne ogrzewanie w budynku gospodarczym. Dwa garaże.

  • Dom Grochowice gm. Kotla,
    1 / 12
    Dom Grochowice gm. Kotla,

    Grochowice

    • 380 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Cena do negocjacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Grochowice gm. Kotla. Dom...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Szczyglice

    • 499 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Borek

    • 1 364 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Sława

    • 850 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,
    1 / 5
    Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,

    Jaczów

    • 579 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 4 258 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatni segment środkowy ! Ta inwestycja to idealna alternatywa dla osób, które w cenie mieszkania chcą mieć kawałek własnej zieleni oraz przestrzeń, którą ciężko uzyskać w mieszk...

  • Dom Wilków gm. Głogów,
    1 / 16
    Dom Wilków gm. Głogów,

    Wilków

    • 849 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 149 m², położony w miejscowości Wilków, w gminie Głogów, zaledwie 10 km od Głog...

  • Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,
    1 / 13
    Dom Jaczów gm. Jerzmanowa,

    Jaczów

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z dwustanowiskowym garażem i ogromnym ogrodem, położony w malowniczym Jaczowie przy jednej ze spokojnych, bocznych ulic. Nieruchomość znaj...

  • Dom Wilków gm. Głogów, Głogowska
    1 / 15
    Dom Wilków gm. Głogów, Głogowska

    Wilków

    • 915 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z domem i warsztatem samochodowym przy DK12 - Wilków, gm. Głogów, powiat głogows...

  • Dom Wschowa,
    1 / 15
    Dom Wschowa,

    Wschowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 7 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyobraź sobie poranki przy śpiewie ptaków, zapach świeżo skoszonej trawy i ciszę, którą przerywa tylko szum drzew... Właśnie tak...

  • Dom Wilków

    Wilków

    • 1 099 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 4 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wilków! [i]TYLKO U NAS![/i] Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy: - PARTER: przes...

  • Dom Zaborówiec gm. Wijewo,
    1 / 15
    Dom Zaborówiec gm. Wijewo,

    Zaborówiec

    • 989 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z całorocznym przeznaczeniem, położony w malowniczej miejscowości Zaborowiec, w województwi...

  • Dom Konradowo gm. Wschowa,
    1 / 15
    Dom Konradowo gm. Wschowa,

    Konradowo

    • 569 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o przestronnym domu w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż do...

  • Dom Serby gm. Głogów,
    1 / 11
    Dom Serby gm. Głogów,

    Serby

    • 532 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 4 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Serbach k/Głogowa przy ul. Jaśminowej. Do budynku przynależy działka o powierzchni około 350m2, na której wykonano częściowe ogro...

  • Dom Pęcław,
    1 / 11
    Dom Pęcław,

    Pęcław

    • 759 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowy, wolnostojący budynek z 1920 roku o ogromnym potencjale aranżacyjnym, oferujący 5 przestronnych pokoi, położony w malo...

  • Dom Głogów,
    1 / 14
    Dom Głogów,

    Głogów

    • 1 800 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 5 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedmiotem opisu jest budynek o łącznej powierzchni użytkowej 322,02 m², położony w Głogowie przy ul. 1 Maja. Obiekt ma dwie ko...

  • Dom Serby gm. Głogów, Zielona
    Dom Serby gm. Głogów, Zielona

    Serby

    • 419 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 254 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową, inwestycję domów wolnostojących zlokalizowaną przy ul. Zielonej w Serbach, blisko Głogowa. Idealna oferta dla wszystkich, którzy chcą u...

  • DOM bliźniak 130 m2 działka 850m2 5km od Głogowa
    1 / 16
    DOM bliźniak 130 m2 działka 850m2 5km od Głogowa

    Gola

    • 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży DOM Bliźniak 130 m2, działka 850 m2 Dom położony w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, malownicza wieś GOLA jest położona w Gminie Szlichtyngowa powiat Wschowski ba...

  • Dom Głogówko gm. Kotla,
    1 / 15
    Dom Głogówko gm. Kotla,

    Głogówko

    • 949 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego na ok.11 arowej działce w miejscowości Głogówko. D...

  • Dom Wilków gm. Głogów,
    1 / 6
    Dom Wilków gm. Głogów,

    Wilków

    • 339 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom z dużą działką - Wilków k. Głogowa Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej  85 m² z dodatkowym po...

  • Dom Głogów Żarków, Gabriela Narutowicza
    1 / 15
    Dom Głogów Żarków, Gabriela Narutowicza

    Głogów

    • 1 099 900 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom w zabudowie bliźniaczej | ul. Narutowicza | Głogów Są takie miejsca, które łączą wszystko: bliskość centrum, park tuż obok i kameralną uliczkę typu cul-de-sac, g...

  • Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna
    1 / 15
    Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna

    Brenno

    • 940 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brenno - dom 350 m² w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystyczni...

  • Dom Głogów, Grodzka
    1 / 15
    Dom Głogów, Grodzka

    Głogów

    • 1 499 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 4 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam wyjątkową kamienicę w centrum miasta Głogów, ul. Grodzka. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dz...

  • Sprzedam wynajetą kamienicę centrum Głogowa
    1 / 7
    Sprzedam wynajetą kamienicę centrum Głogowa

    Głogów

    • 3 900 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 3 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam piękną kamienicę w samym centrum Głogowa/ uslugowo- mieszkalną wynajęta/naprzeciw parku i miejskiej fontanny.Posiada 8 lokali użytkowych 2 mieszkania i stałych dzierżawców...

  • Sprzedam kamienicę
    1 / 3
    Sprzedam kamienicę

    Głogów

    • 3 900 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 3 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam kamienicę w samym centrum miasta naprzeciw fontanny przy parku i skrzyżowaniu głównych ulic Sikorskiego i Jedności Robotniczej.W wysokiej piwnicy mieści się lokal gastrono...

  • Dom mieszkalno-usługowy | Inwestycja | Okazja
    1 / 16
    Dom mieszkalno-usługowy | Inwestycja | Okazja

    Głogów

    • 1 299 900 zł cena
    • 421 m2 powierzchnia
    • 3 088 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działająca gastronomia | gotowy biznes | pełne wyposażenie | restauracja | dom weselny | możliwość rozwoju | wysokie dochody Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości mi...

  • Dom Nowe Drzewce gm. Szlichtyngowa,
    1 / 15
    Dom Nowe Drzewce gm. Szlichtyngowa,

    Nowe Drzewce

    • 245 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 2 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom poniemiecki wśród pól - Nowe Drzewce, duża działka 8120 m² Jeżeli marzysz o miejscu z dala od zgiełku miasta, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a poranne...

  • Dom Kromolin gm. Żukowice Szczepów
    1 / 7
    Dom Kromolin gm. Żukowice Szczepów

    Kromolin

    • 8 500 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż XVII-wieczny pałac zlokalizowany w Szczepowie na Dolnym Śląsku, na działce o pow. 28,3168 ha. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to ok. 3000 m2. Na nieruchomość skł...

  • Dom Wijewo,
    1 / 8
    Dom Wijewo,

    Wijewo

    • 480 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,5m2 w malowniczym Wijewie. Przedstawiam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i urokliwej miejscowo...

  • Nowoczesny dom premium z piętrem i użytkowym poddaszem 110 m
    1 / 6
    Nowoczesny dom premium z piętrem i użytkowym poddaszem 110 m

    Kurowice

    • 989 999 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom dla osób, które cenią jakość, komfort i nowoczesne rozwiązania Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, wysokiej klasy wykończenie or...