• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rukławki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kopaszyn

(1)
  • Dom Kopaszyn

    Kopaszyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 10 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDARZ DOM JEDNORODZINNY W KOPASZYNIE Gmina Wągrowiec Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną na działce o powierzchni 1250 m. Budynek wolnostojący...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Wągrowiec

    Wągrowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 3 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KAMIENICA NA SPRZEDAŻ, POŁOŻONA NA RYNKU W WĄGROWCU. Przedstawiamy na sprzedaż kamienicę zlokalizowaną w ścisłym centrum miasta. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Kobylec

    • 345 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kobylec

    Kobylec

    • 2 200 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DO WYNAJĘCIA UROKLIWY DOM W POBLIŻU JEZIORA KOBYLEC, GMINA WĄGROWIEC Najem okazjonalny, preferowany długoterminowy. Przedmiotem oferty jest dom całoroczny o powierzchni...

  • Siedlisko w Kaliszanach Kolonii gm. Józefów

    Kaliszany

    • 159 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko (dom drewniany) na pięknej działce o pow. 2085 m2 (siedlisko) 300 metrów w linii prostej do Wisły w m. Kaliszany Kolonia g. Józefów nad Wisłą pow. opolski woj. lubelski...

  • Dom Kobylec gm. Wągrowiec
    1 / 16
    Dom Kobylec gm. Wągrowiec

    Kobylec

    • 2 100 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA UROKLIWY DOM W POBLIŻU JEZIORA KOBYLEC, GMINA WĄGROWIEC Najem okazjonalny ! Przedmiotem wynajmu jest dom całoroczny o powierzchni 84,00 m. Budynek ogrodzony z bramą...

  • Dom Wągrowiec,
    Dom Wągrowiec,

    Wągrowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 5 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu na Osadzie w spokojnej i cenionej części miasta, zabudowanej domam...