• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gościnna

(1)
  • Nowoczesny dom w Gościnnej 170 m2 do wprowadzenia.
    1 / 16
    Nowoczesny dom w Gościnnej 170 m2 do wprowadzenia.

    Gościnna

    • 999 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni 170 m2. Dom charakteryzuje wysoki standard, spełniający wymajania osób...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom wola krzysztoporska

    Wola Krzysztoporska

    • 390 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom 180m2 cena [tel]. 000 tel [tel]

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 999 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 1 400 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Piotrków Trybunalski

    • 520 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 1 400 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 4 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 1 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 1 300 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 1 600 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korczew

    • 1 100 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Piotrków Trybunalski

    • 3 900 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom na sprzedaż
    1 / 15
    Dom na sprzedaż

    Gosławice

    • 780 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi 10 km od Radomska w Gosławicach gmina Kodrąb dom jest ocieplony styropianem i wełną mineralną w domu jest ogrzewanie węglowe i elektryczne można założyć pompe ciepła lub...

  • Dom na wśi
    1 / 13
    Dom na wśi

    Gosławice

    • 282 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom na wśi 10 km od Radomska w Gosławicach gmina Kodrąb . Dom jest ocieplony styropianem i pomalowany na biało wykończony w 90%.Działka o powierzchni 2400m2 30 n...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż

    Gosławice

    • 780 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi 10 km od Radomska.Dom jest nowy i wyposażony w AGD i meble. W spokojnej okolicy. Na działce jest monitoring ,garaż,sad . Działka jest ogrodzona siatką i obsadzona tujami...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łękawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom na wśi
    1 / 11
    Dom na wśi

    Gosławice

    • 281 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wsi 10 km od Radomska, dom jest położony w spokojnej okolicy z działką o dużym potencjale. W stanie deweloperskim. Na górze są grzejniki i panele podłogowe . Działki ma powi...

  • Dom w stanie surowym w Dobryszycach

    Dobryszyce » ul. Radomszczańska

    • 300 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 2 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom jednorodzinny w stanie surowym położony w miejscowości Dobryszyce, ul. Radomszczańska. Powierzchnia domu: 128 m² Powierzchnia działki: 1440 m² Media: doprowadzona woda...

  • Dom Jeżów ul.

    Jeżów

    • 890 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem mechanicznym i dużą działką - 6400 m²Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem d...

  • Domy do sprzedania
    1 / 16
    Domy do sprzedania

    Gosławice

    • 780 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na wśi w Gosławicach gmina Kodrąb w cichej i spokojnej okolicy, dom jest ocieplony styropianem i wełną mineralną wyposażony w ogrzewanie węglowe i elektryczne. Na działce jest...

  • Dom na wśi
    1 / 10
    Dom na wśi

    Gosławice

    • 282 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w bloku, dom jest położony w spokojnej okolicy w Gosławicach gmina Kodrąb działka budowlana o powierzchni 2400m2 z dużym potencjałem budow...

  • Dom w cenie mieszkania - do remontu
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania - do remontu

    Wólka Łękawska

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom z lat 70. do kapitalnego remontu. Dom z cegły z lat 70., o powierzchni ok. 50 m², położony na dużej działce 2820 m² w miejscowości Wólka Łękawska. Budynek przezna...

  • Dom w rozbudowie
    1 / 15
    Dom w rozbudowie

    Piotrków Trybunalski

    • 449 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w rozbudowie – Piotrków Trybunalski przy ulicy Michałowskiej – atrakcyjna lokalizacja ! Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni 187,94 m², położony w spokojne...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów
    1 / 15
    Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów

    Zwierzchów

    • 448 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym otwartym – Zwierzchów k. Bełchatowa Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w miejscowości Zwierzchów, w pobliżu Beł...