• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sieklówka
  • Jeżowe
  • Pstrągowa
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Gnojnik

(1)
  • Dom Gnojnik
    1 / 15
    Dom Gnojnik

    Gnojnik

    • 259 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gnojnik, nieopodal Brzeska. Dom do wykończenia... Na dużej działce! Budowę rozpoczęto w latach 90. Dach wykonany w 2009 r. (eternit). Dziennik budowy aktualny, kierownik może k...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Jasień

    • 1 488 000 zł cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Brzesko

    • 1 650 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom Doły gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Doły gm. Dębno

    Doły

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Wyjątkowa okazja dom w Dołach w bardzo atrakcyjnej cenie! Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu, a jednocześnie kupić go w naprawdę korzystnej cenie?...

  • Dom Łoniowa gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Łoniowa gm. Dębno

    Łoniowa

    • 650 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Łoniowej w gm. Dębno - idealny wybór dla większej rodziny lub dwóch rodzin! Cena zgodna z wartością określoną w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkow...

  • Dom Brzesko
    1 / 15
    Dom Brzesko

    Brzesko

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż Brzesko, ul. Sikorskiego Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m, położony w Brzesku przy ul. Sikorskiego. B...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Dom Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana
    1 / 12
    Dom Lipnica Górna gm. Lipnica Murowana

    Lipnica Górna

    • 179 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Lipnica Górna, położony na dużej działce o powierzchni około 30 arów, z możliwością dokupienia większego areału nawet do 76 arów. Dojazd do nierucho...

  • Duży dom do wykończenia- Jasień-Brzesko-Małopolska
    1 / 11
    Duży dom do wykończenia- Jasień-Brzesko-Małopolska

    Jasień

    • 309 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 1 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 257 m², położony w miejscowości Jasień, gmina Brzesko, woj. małopolskie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni...

  • Agroturystyka Borówna, dom pensjonatowy
    Agroturystyka Borówna, dom pensjonatowy

    Borówna

    • 2 900 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 3 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Unikatowa posiadłość na sprzedaż! W pięknym zakątku Borównej, w powiecie bocheńskim prezentuję Państwu na sprzedaż dom/rezydencję o powierzchni aż 750m² wraz ze starannie zagospod...

  • Nieruchomość z ogromnym potencjałem!!!
    Nieruchomość z ogromnym potencjałem!!!

    Uszew

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość z dużym potencjałem, wymagająca inwestycji. W jej skład wchodzi: - duża, piękna [17ar], częściowo zagospodarowana działka; - dom wolnostoją...

  • Dom Jadowniki gm. Brzesko, Staropolska
    1 / 15
    Dom Jadowniki gm. Brzesko, Staropolska

    Jadowniki

    • 949 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRONY DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I POTENCJAŁEM - JADOWNIKI, UL. STAROPOLSKA LOKALIZACJA - WYGODNE ŻYCIE POMIĘDZY BRZESKIEM, TARNOWEM I KRAKOWEM Przedmiotem sprzedaży jest przestr...

  • Dom Brzesko
    1 / 15
    Dom Brzesko

    Brzesko

    • 650 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, Brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal...