• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Domaszowice

(1)
  • Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,
    1 / 16
    Połowa domu 96 m2, 3 pokoje, duży ogród,

    Domaszowice

    • 499 000 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zakupu połowy domu składającego się z bezczynszowego dwupoziomowego mieszkania o pow. 96 m2 mieszczącego się w jednej z malowniczych miejscowości gminy Domaszowice. Lo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Energooszczędny SmartDom

    Namysłów

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Świerczów

    • 585 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    A.Z. Gwarancja
    Biuro nieruchomości

  • Dom Namysłów,
    1 / 15
    Dom Namysłów,

    Namysłów

    • 419 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny? Chcesz mieć nowoczesny, energooszczędny dom z ogrodem w atrakcyjnej cenie? To inwestycja, która spełnia te marzenia! Co kupujesz? Na...

  • Dom Namysłów, Stanisława Wyspiańskiego
    1 / 15
    Dom Namysłów, Stanisława Wyspiańskiego

    Namysłów

    • 529 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 012 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój wymarzony dom w spokojnej, zielonej okolicy Namysłowa! Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz w ciszy, a Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie dorastać? Ten dom w zabudowi...

  • Dom Namysłów,
    1 / 11
    Dom Namysłów,

    Namysłów

    • 1 600 000 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 2 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyłączna własność - Zabytkowy Pałac z Parkiem o powierzchni ok. 1,7600 ha. To niezwykła posiadłość dla osób szukających prestiżowej rezydencji jak i inwestycji o char...

  • Dom na wsi do wykończenia 130 m2, 7 pokoi  + garaż
    1 / 14
    Dom na wsi do wykończenia 130 m2, 7 pokoi + garaż

    Wierzchy

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny do wykończenia z garażem murowanym ok 30 m2 wolnostojącym zlokalizowany w jednej z miejscowości gm. Wołczyn/woj.opolskie. Dom o powierzchni...

  • Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!
    Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z działką w miejscowości Sadogóra (woj. Wielkopolskie). Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontow...

  • Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!
    1 / 12
    Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek w miejscowości Sadogóra. Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontować bądź zburzyć i wybudować w...