• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Borek

(2)
  • Dom Borek gm. Rzezawa
    1 / 9
    Dom Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 95 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 1 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa niższa cena !! Borek gmina Rzezawa Odwieczne pytanie wyburzyć czy remontować ? Musimy zapytać przyszłego właściciela :) Na sprzedaż działka o powierzchni 800m2 z drewniany...

  • Dom Borek gm. Rzezawa
    1 / 15
    Dom Borek gm. Rzezawa

    Borek

    • 560 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wygodnego parterowego domu w spokojnym miejscu ? Zapraszam do Borku w gminie Rzezawa To dobry dojazd do Krakowa czy Tarnowa, blisko do autostrady A4 Chciałbym, aby zapo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Jasień

    • 1 488 000 zł cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Brzesko

    • 1 650 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Bochnia

    • 780 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 156 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom i działki - Bogucicie pow. Bochnia
    1 / 16
    Sprzedam dom i działki - Bogucicie pow. Bochnia

    Bogucice

    • 469 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, Brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej – tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją...

  • Dom Bucze gm. Brzesko
    1 / 15
    Dom Bucze gm. Brzesko

    Bucze

    • 390 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 2 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym zamkniętym na wyjątkowej 1-hektarowej działce tylko u nas, na wyłączność! Bucze, 9 km od Brzeska | 8 km do wjazdu na autostradę A4 (A4 Kraków Rzeszów) Szukasz...

  • Dom Brzesko
    1 / 15
    Dom Brzesko

    Brzesko

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż Brzesko, ul. Sikorskiego Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m, położony w Brzesku przy ul. Sikorskiego. B...

  • Duży dom do wykończenia- Jasień-Brzesko-Małopolska
    1 / 11
    Duży dom do wykończenia- Jasień-Brzesko-Małopolska

    Jasień

    • 309 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 1 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 257 m², położony w miejscowości Jasień, gmina Brzesko, woj. małopolskie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni...

  • Dom Bochnia
    1 / 15
    Dom Bochnia

    Bochnia

    • 1 695 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kup połowę lub całą kamienicę z potencjałem w Bochni przy ulicy Solna Góra. Niezależne wejścia pozwalają wydzielić dwie połowy do sprzedaży, które będą niezależne. Lewa część k...

  • Dom Brzesko
    1 / 15
    Dom Brzesko

    Brzesko

    • 650 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, Brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal...

  • Dom do remontu
    1 / 10
    Dom do remontu

    Mikluszowice

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do generalnego remontu - Mikluszowice, gm. Drwinia - 150 m² + 17 arów działki Lokalizacja: Mikluszowice, gmina Drwinia, powiat bocheński, woj. małopolskie Powierzchnia domu:...

  • Dom Bochnia
    1 / 10
    Dom Bochnia

    Bochnia

    • 1 099 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gratka dla Tych, którzy kochają stare kamienice z charakterem. Na sprzedaż kamienica w centrum Bochni przy ulicy Kowalskiej, tuż obok szkoła muzyczna, Rynek, tężnia solna na plan...

  • Sprzedam fajny nieduży domek. Okazja.
    1 / 8
    Sprzedam fajny nieduży domek. Okazja.

    Bochnia

    • 350 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom okolice Mikluszowic. Możliwa negocjacja. Zapraszam do kontaktu. [tel] Okazja. Polecamy Dwa pokoje duże,łazienka z toaletą ,kuchnia plus dwa pomieszczenia typu spiżarka i garde...