• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mościska
  • Skorzęcin
  • Komorniki
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Białęgi

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Białęgi

    • 1 720 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Nienawiszcz ul. Nienawiszcz

    Nienawiszcz » ul. Słowackiego

    • 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rozpocznij wiosnę we własnym ogrodzie, w środku lasu! Zapraszam Państwa na prezentację wyjątkowej nieruchomości. Domek, z możliwością całorocznego użytkowania, znajdujący się w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łopuchowo

    • 930 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wojnówko

    • 139 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 1 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom na wynajem Murowana Goślina, Przebędowo

    Przebędowo

    • 2 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • szeregowiec

    NA WYNAJEM DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ| 3 POKOJE| PRZEBĘDOWO, UL. SADOWA| W PEŁNI WYPOSAŻONE I GOTOWE DO ZAMIESZKANIA - 75 M2 | NOWE BUDOWNICTWO| OGRÓDEK| GARDEROBA| POMIESZCZENIE G...

  • Dom na sprzedaż, Murowana Goślina (gw), Długa Goślina

    Długa Goślina

    • 889 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy DOM wolnostojący na Sprzedaż w Długiej Goślinie. Działka o powierzchni 1200 m2. Powierzchnia domu 190 m2. NOWE STANDARDY REKLAMY: oprócz tradycyjnych zdjęć: FILM - [u...

  • Dom Promnice gm. Czerwonak,
    Dom Promnice gm. Czerwonak,

    Promnice

    • 898 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 045 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom blisko natury - Promnice Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Promnice przy ul. Leśnej. Nierucho...