• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Turze Pole

(1)
  • Dom Turze Pole

    Turze Pole

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Brzozowie! OKAZJA!

    Brzozów

    • 439 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do zamieszkania w Brzozowie (woj. podkarpackie) o powierzchni 140m2, wybudowany 1992 roku na działce 5 arowej. Jestem pierwszym właścicielem domu. Dom składa się z:...

  • Sprzedam dom w Brzozowie

    Brzozów

    • 580 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni około 250 m2, położony na ponad 7-arowej działce, blisko centrum Brzozowa. Budynek do remontu, wybudowany w latach 70., składający się z: - p...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 180 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, który będziesz mógł zaaranżować według własnego pomysłu? Miejsca do zamieszkania albo na wypoczynek? Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu po...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 320 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękne siedlisko, położone w Brzozowie, na Podkarpaciu. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 90 m, z możliwością adaptacji poddasza co pozwala powiększyć p...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem, położony na działce o powierzchni ok. 5,85 ara, w centrum Brzozowa, zaledwie kilka kroków od szpitala. Roz...

  • Dom Górki

    Górki

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 100 m, z ogromnym potencjałem położony w Górkach, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się parterowy drewniany budynek mieszkalny ora...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam przyjemność zaprezentować Państw...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Drewniany dom z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na Podkarpaciu. Przedstawiamy dom o powierzchni ok. 70 m, położony w cichej i malowniczej części Brzoz...