• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Rymanów-Zdrój

(1)
  • Dom z 3 mieszkaniami w Rymanowie Zdroju
    1 / 7
    Dom z 3 mieszkaniami w Rymanowie Zdroju

    Rymanów-Zdrój

    • 799 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 3 248 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Po remoncie w 2008 roku W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż nieruchomość w Rymanowie Zdroju, ok. 500m od ścisłego centrum i parku zdrojowego. Nieruchomość znajduje si...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Kupię dom na prywatne raty notarialne

    Krosno

    • 120 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kupię dom na prywatne raty notarialne. 120000tys. Pierwsza rata 60 tys zł, następnie co miesiąc po 3000 tys. Podkarpacie

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 180 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, który będziesz mógł zaaranżować według własnego pomysłu? Miejsca do zamieszkania albo na wypoczynek? Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu po...

  • DOM W DRAGANOWEJ Z PIĘKNYM WIDOKIEM
    1 / 15
    DOM W DRAGANOWEJ Z PIĘKNYM WIDOKIEM

    Krosno

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOŚĆ W M4!!!! Siedlisko w gm. Chorkówka Zapraszamy do obejrzenia naszej nowej oferty, dom drewniany w Draganowej gm. Chorkówka. Pow. domu 80 m2, oraz działka o pow. 12 ar. Posia...

  • Przytulny dom w gminie Dukla!
    1 / 5
    Przytulny dom w gminie Dukla!

    Krosno

    • 160 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM ma przyjemność zaprezentować kameralny, parterowy dom położony w malowniczej miejscowości na terenie gminy Dukla. To idealna propozycja dla osób szukają...

  • DOM W GMINIE BESKO – DLA RODZINY LUB INWESTORA!
    1 / 16
    DOM W GMINIE BESKO – DLA RODZINY LUB INWESTORA!

    Krosno

    • 479 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM z przyjemnością prezentuje przestronny dom o powierzchni 180 m², położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 7 arów w malowniczej gminie...

  • Nowy dom blisko Krosna – duża działka, piękna okolica!
    1 / 5
    Nowy dom blisko Krosna – duża działka, piękna okolica!

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezerwacja! Szukasz domu, który możesz wykończyć według własnych upodobań? Ten dom daje Ci dokładnie taką możliwość! Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w stanie surowym...

  • Nowy dom w Besku na dużej działce!
    1 / 6
    Nowy dom w Besku na dużej działce!

    Besko

    • 540 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu w Besku na dużej działce o powierzchni 2000 m². Marzysz o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Sprawdź tą wyjątkową ofe...

  • Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia
    1 / 9
    Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia

    Cergowa

    • 430 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 172 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży domu z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub prowadzenia działalności z uwagi na korzystną lokalizację. Lokalizacja: [Cergowa, Dukla, Powiat Krośnieński] Powierz...

  • Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/
    1 / 5
    Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/

    Łęki Dukielskie

    • 337 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15 km od Krosna,...

  • Dom stan surowy zamknięty Krosno
    1 / 8
    Dom stan surowy zamknięty Krosno

    Krosno

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry, Posiadam na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok 120m2, powierzchnia użytkowa wynosi 81.35m2. Dom usytuowany jest w bardzo dobrej lokali...

  • Dom murowany z dużą działką / siedlisko, Pisarowce gm. Sanok
    1 / 4
    Dom murowany z dużą działką / siedlisko, Pisarowce gm. Sanok

    Pisarowce

    • 570 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko / nieruchomość położona w miejscowości Pisarowce, gmina Sanok, z bardzo wygodnym dostępem do miasta (ok 10 min samochodem). Nieruchomość składa...

  • Dom Korczyna podkarpackie
    1 / 16
    Dom Korczyna podkarpackie

    Korczyna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 100 m2 oraz dużej użytkowej piwnicy i strychu. W domu znajdują się trzy pokoje, przechodnia kuchnia oraz łazienka, korytarz oraz przedsio...

  • Dom z przyjemnym otoczeniem - Krosno, ul. Wiejska
    1 / 16
    Dom z przyjemnym otoczeniem - Krosno, ul. Wiejska

    Krosno

    • 492 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przytulny, zadbany dom w Krośnie przy ul. Wiejskiej – idealną propozycję dla osób szukających spokojnej lokalizacji, z dala od intensywnego ruchu. To oferta, która wyróżnia się na...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Dom Górki

    Górki

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 100 m, z ogromnym potencjałem położony w Górkach, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się parterowy drewniany budynek mieszkalny ora...

  • Dom Malinówka

    Malinówka

    • 230 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów. Nieruchom...

  • Dom Turze Pole

    Turze Pole

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Po...

  • Dom Krosno Suchodół

    Krosno » Suchodół

    • 479 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 120 m, z ogromnym potencjałem położony w W Krośnie w chętnie wybieranej do zamieszkania - dzielnicy Suchodół. Rozkład pomieszczeń: - wysok...