• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pszczyna
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Pszczyna

(3)
  • Wynajme dom 3 pokoje
    1 / 8
    Wynajme dom 3 pokoje

    Pszczyna

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w dzielnicy Pszczyna Stara Wieś dom wykończony, jest to góra dom , dołu nikt nie zamieszkuje. Nowa lodówka, nowa pralka 2 sypialnie i salon oraz duża łazienka i kuchnia z balk...

  • Dom Pszczyna

    Pszczyna

    • 790 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Dom na sprzedaż blisko centrum! Idealny do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni 220m2 . położony w znakomitej lokalizac...

  • Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2
    1 / 16
    Dom Kobielice wolnostojący dwurodzinny 200m2

    Pszczyna

    • 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący Kobielice do zamieszkania 200m2 dwurodzinny częściowo podpiwniczony na działce ok. 1250m2 . Blisko Pszczyny. Dom piętrowy- piwnica: kotłownia, 2 pomieszc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Umeblowany i wyposażony dom 181 m2 położony w malowniczym miejscu

    Żory

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 812 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom jednorodzinny z garażem

    Czechowice-Dziedzice

    • 935 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w Czechowicach-Dziedzicach o powierzchni 110 m2 + garaż z kotłownią. Łączna powierzchnia domu to 144 m2. Dom położony jest w spokojnej okolicy wśród now...

  • Dom Tychy Urbanowice
    1 / 16
    Dom Tychy Urbanowice

    Tychy

    • 2 490 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYCHY – URBANOWICE – WIELOFUNKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ-POLECAM Oferowana do sprzedaży nieruchomość, ze względu na doskonałą lokalizację w specjalnej strefie ekonomicznej oraz funkcjonal...

  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Tychy

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Energooszczędny SmartDom

    Żory

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• dom z możliwością prowadzenia działalności

    Chybie

    • 1 299 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 7 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom do wykończenia

    Międzyrzecze Dolne

    • 650 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • dom do wykończenia KUPUJĄC PIERWSZE "M" nie płacisz podatku PCC

    Zabłocie

    • 648 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • REZERWACJA możliwość zamieszkania dwóch rodzin-CENA DO NEGOCJACJI

    Pierściec

    • 479 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 3 398 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Dom Żory Kleszczów rynek pierwotny

    Żory » Kleszczów

    • 495 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Żorach. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej spok...

  • Dom Pisarzowice

    Pisarzowice

    • 369 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Ekonomiczny dom dla młodej rodziny Marzysz o własnym, pierwszym domu z ogródkiem, w przystępnej cenie? To oferta dla Ciebie :) Dom o powierzchni 77,93 mkw położon...

  • SUPER OFERTA

    Międzyrzecze Górne

    • 599 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe domy

    Pierściec

    • 749 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania
    1 / 16
    Ochaby Wielkie dom wolnostojący do zamieszkania

    Ochaby Wielkie

    • 950 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLNOSTOJĄCY DOM DO ZAMIESZKANIA OCHABY WIELKIE OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojacy parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytkowania w...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Dom wolnostojący w ścisłym centrum miasta Żory wraz z niezabudowaną działka usługową o powierzchni 563m2 . Bezpośrednio przy ul. Folware...

  • Dom suszec rynek pierwotny

    Suszec

    • 579 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Piękny dom wolnostojący z garażem w bryle gmina Suszec powiat pszczyński 700m -działki Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Suszcu. Dom o pow...

  • Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2
    1 / 10
    Dom Suszec centrum do remontu na działce ok. 2000m2

    Suszec

    • 499 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce o pow...

  • Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów
    1 / 16
    Nowe domy jednorodzinne Bielsko-Biała / Hałcnów

    Bielsko-Biała

    • 890 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą przytulnych domów jednorodzinnych wolnostojących w Bielsku-Białej w otoczeniu zieleni oraz niskiej zabudowy jednorodzinnej. Domy o powierzchni 1...

  • Dom Żory Baranowice rynek pierwotny

    Żory » Baranowice

    • 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mamy przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący z użytkowym poddaszem na sprzedaż - Żory, spokojna okolica. Na sprzedaż dom jednorodzinny w spokojnej i zielonej dzi...

  • Dom Żory Centrum

    Żory

    • 2 500 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Żory Rogoźna

    Żory » Rogoźna

    • 1 320 000 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 4 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Mam przyjemność przedstawić na sprzedaż dom , który łączy funkcjonalność, przestrzeń i przyjemną atmosferę codziennego życia . Idealna propozycja dla osób sz...

  • Dom Żory Rój

    Żory » Rój

    • 2 150 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Oferta na wyłączność biura! Marzysz o luksusie, prywatności i przestrzeni ? To idealny dom dla osób ceniących komfort, elegancję oraz relaks na najwyż...

  • Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Sprzedam dom
    1 / 2
    Sprzedam dom

    Bielsko-Biała

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * Dom na sprzedaż – Bielsko-Biała – Komorowice Krakowskie Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części miasta – Komorowi...

  • Dom Żory ul. Wrzosowa

    Żory » ul. Wrzosowa

    • 420 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Żory, ul. WrzosowaNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w cichej i zielonej części Żory przy ul. Wrzosowej. Nieruchomość...