• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Kowalewo

(1)
  • 1 / 3
    Sprzedam dom.

    Kowalewo

    • 350 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom i zabudowania gospodarcze na dużej działce. Cały teren przekształcony na budowlankę. Centralne ogrzewanie w budynku gospodarczym. Dwa garaże.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Trzebcz ul.

    Trzebcz

    • 2 949 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 12 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja w Otulinie Natury - 1,25 ha Prywatności pod PolkowicamiSzukasz azylu, który łączy bezkompromisowy komfort nowoczesnej willi z kojącą bliskością natury?Ta wyjątkowa posia...

  • Dom Polkowice rynek pierwotny ul.

    Polkowice

    • 270 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zamieszkaj u siebie w kilka tygodni - minimalistyczny design spotyka funkcjonalność premium.Odkryj nową definicję wolności. Przedstawiamy ofertę budowy niezwykle klimatycznego domu...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO

    Poświętno

    • 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRZESTRONNY DOM NA SPRZEDAŻ W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO | DOM 4-KONDYGNACYJNY | OKOŁO 240m2 | NOWOCZEŚNIE URZĄDZONY | WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA | 6 POKOI | TARAS | NOWE STAND...

  • Dom Sobin ul. Gaikowa

    Sobin » ul. Gaikowa

    • 575 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 2 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sobin: Nowoczesna Jaskółka 5 XL na działce 13 arów - Dom z potencjałem podziału i zysku!Szukasz nieruchomości, która jest czymś więcej niż tylko budynkiem? W Sobinie koło Polkowic...

  • Dom Wilków

    Wilków

    • 1 099 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 4 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wilków! [i]TYLKO U NAS![/i] Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy: - PARTER: przes...

  • sprzedam dom położony w Sobinie koło Polkowic
    1 / 14
    sprzedam dom położony w Sobinie koło Polkowic

    Sobin

    • 880 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom o powierzchni mieszkalnej 121m2. W budynku znajdują się: #3 pokoje, #pomieszczenie gospodarcze, #łazienka -wyposażona w prysznic wc wanne umywalka #salon z anekse...

  • Dom Polkowice ul. Chocianowska

    Polkowice » ul. Chocianowska

    • 1 560 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dwurodzinna Rezydencja z 14-arowym Ogrodem | Polkowice Dolne | 2 Niezależne Apartamenty | GarażSzukasz nieruchomości, która oferuje pełną niezależność, ogromną przestrzeń i gotowy...

  • Dom Sucha Górna rynek pierwotny ul. Spokojna

    Sucha Górna » ul. Spokojna

    • 850 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu pod Polkowicami, gotowego do wykończenia bez budowy od zera?Ta oferta łączy spokój lokalizacji z szybkim dojazdem do miasta.Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. 100 m²...

  • Dom Sucha Górna ul. Lipowa

    Sucha Górna » ul. Lipowa

    • 5 700 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom 120 m² | 3 sypialnie | 2 łazienki | taras | ogrodzona działka | Sucha GórnaDo wynajęcia nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m², położony w spokojnej i kamera...

  • Sprzedam kamienicę
    1 / 3
    Sprzedam kamienicę

    Głogów

    • 3 900 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 3 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam kamienicę w samym centrum miasta naprzeciw fontanny przy parku i skrzyżowaniu głównych ulic Sikorskiego i Jedności Robotniczej.W wysokiej piwnicy mieści się lokal gastrono...

  • Dom Polkowice Polkowice Dolne ul. Przemkowska

    Polkowice » ul. Przemkowska

    • 950 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do naszego wyjątkowego domu wolnostojącego przy ulicy Przemkowskiej w Polkowicach. To niezwykłe miejsce, które oferuje wiele przestrzeni i komfortowych rozwiązań, idealn...

  • Dom Radwanice ul. Starowiejska

    Radwanice » ul. Starowiejska

    • 298 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich planów? Oferuję budynek o powierzchni 87,5 m na działce 400 m , położony w strategicznym punkcie Radwanic. Dzięki planowi...

  • Dom Grodziszcze

    Grodziszcze

    • 1 430 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 8 266 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 173 m2 , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1414 m2 Nieruchomość z 2009 roku, wybudowana z wy...