• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Karpacz

(2)
  • Dom, pensjonat, apartamenty, domki do wynajęcia
    1 / 11
    Dom, pensjonat, apartamenty, domki do wynajęcia

    Karpacz

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną w Karpaczu Dolnym. Budynek jest trzykondygnacyjny o pow całkowitej około 550m2 a użytkowych 319m2 obecnie pełni funkc...

  • Domek mobilny 48 m2 holenderski, wyposażony, całoroczny, nowy

    Karpacz

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    www.verohomes.pl Zapraszamy do kupna domu mobilnego w rozmiarze 48 m2. Domek jest całoroczny, przystosowany do zamieszkania na stałe, docieplony grubą warstwą piany termoizolacy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom w Jeżowie Sudeckim na dużej działce

    Jelenia Góra

    • 620 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nie szukaj dłużej! Oferta TYLKO w Biurze Nieruchomości Grzywińscy! Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 234,69 m²...

  • Syndyk sprzeda duży budynek mieszkalno-usługowy udział

    Jelenia Góra

    • 487 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 1 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki mienie upadłej w postaci udziału w wysokości ½ c...

  • Dom Podgórzyn

    Podgórzyn

    • 3 500 000 zł cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie rezydencjonalnej położonego w Karkonoszach w miejscowości Podgórzyn powiat Karkonoski u stóp Chojnika. Nieruchomość usytuowana na działkach o...

  • Dom wolnostojący w Jeleniej Górze
    1 / 11
    Dom wolnostojący w Jeleniej Górze

    Jelenia Góra

    • 1 650 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 9 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Muraszko prezentuje Państwu komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny położony na os. Czarne w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni całkowitej 237 m2, użytkowej 1...

  • Dom Szczepanów ul. Okolice Marcinowic

    Szczepanów

    • 1 459 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny nowy dom wolnostojący w okolicach Marcinowic - Szczepanów, idealny dla rodziny! Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 145 m2, na który składają się: - na parterze...

  • Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra
    1 / 14
    Dom z działką w Wojanowie - Jelenia Góra

    Wojanów

    • 920 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W PRZEPIĘKNEJ OKOLICY. Posiadam do sprzedania dom jednorodzinny 150m2, wolnostojący położony na działce 900m2 w urokliwej wsi Wojanów (województwo dolnośląskie,...

  • Dom Szczepanów

    Szczepanów

    • 200 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 299 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, Woda, Kanalizacja w budynku, CO węglowe, nieruchomość ogrodzo...

  • Dla inwestora Pensjonat
    1 / 16
    Dla inwestora Pensjonat

    Szklarska Poręba

    • 3 650 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna Willa o funkcji apartamentów na wynajem. Willa jest usytuowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Szklarskiej Porębie, z bliskością do wielu atrakcji w centru...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 4
    Dom na sprzedaż

    Karpniki

    • 1 270 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa willa z historią – Karpniki Oferujemy przedwojenną willę o unikalnym charakterze, dawny dom dr. Kurta Deinerta, a w późniejszych latach funkcjonującą jako oś...

  • Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze
    1 / 9
    Na sprzedarz dom w Kromnowie/ Kromnów Izery, Karkonosze

    Kromnów

    • 900 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bez pośredników! Na sprzedaż dom w Kromnowie położony na działce o wielkości 1900m2. Cały dom posada 4 kondygnacje, a jego całkowita powierzchnia wynosi 200m2. Pierwsza kondygnacja...

  • FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz
    1 / 11
    FAJNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z WIDOKAMI NA GÓRY ! Karpacz

    Staniszów

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bardzo ładny dom wolnostojący, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min jazdy autem od Jeleniej Góry. Na powierzchnię domu 150 m...