• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakliczynem

(87)
  • Dom Tarnowiec gm. Tarnów, Tarnowska
    1 / 15
    Dom Tarnowiec gm. Tarnów, Tarnowska

    Tarnowiec

    • 399 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY Z BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI NA 9-AROWEJ DZIAŁCE W TARNOWCU Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym oraz budynkami gospoda...

  • Dom Rożnów

    Rożnów

    • 235 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urocze Gospodarstwo w Rudzie Kameralnej Dom z Bali ze Źródlaną Wodą - Twój Azyl wśród Lasów i Jezior Miejsce, gdzie cisza staje się codziennośc...

  • Nowoczesny dom rodzinny dom pod hikorą 2 wojnicz
    1 / 4
    Nowoczesny dom rodzinny dom pod hikorą 2 wojnicz

    Dębina Zakrzowska

    • 1 190 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom rodzinny „DOM POD HIKORĄ 2” Zamiana lub raty - możliwe Lokalizacja: Dębina Zakrzowska, Gmina Wojnicz PARAMETRY TECHNICZNE -Powierzchnia użytkowa: 177,35...

  • Dom Brzesko
    1 / 15
    Dom Brzesko

    Brzesko

    • 1 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 11 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż Brzesko, ul. Sikorskiego Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 102 m, położony w Brzesku przy ul. Sikorskiego. B...

  • Dom Doły gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Doły gm. Dębno

    Doły

    • 299 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 759 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Wyjątkowa okazja dom w Dołach w bardzo atrakcyjnej cenie! Szukasz domu, który możesz wykończyć po swojemu, a jednocześnie kupić go w naprawdę korzystnej cenie?...

  • Dom Łoniowa gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Łoniowa gm. Dębno

    Łoniowa

    • 650 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 5 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Łoniowej w gm. Dębno - idealny wybór dla większej rodziny lub dwóch rodzin! Cena zgodna z wartością określoną w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkow...

  • Dom Kąśna Dolna gm. Ciężkowice
    1 / 15
    Dom Kąśna Dolna gm. Ciężkowice

    Kąśna Dolna

    • 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prawie 3 ha w jednym kawałku! 2,86 ha + dom o powierzchni około 220 m2 w Kąśnej Dolnej. Gmina Ciężkowice nie posiada MPZP - przed planami inwestycyjnymi musisz wnioskować o wyda...

  • Na sprzedaż gospodarstwo rolne w Lichwinie

    Lichwin

    • 690 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 5 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne gospodarstwo rolne w miejscowości Lichwin, w gminie Pleśna, które zapewnia idealne warunki do życia w zgodzie z naturą. Nieruchomość składa się z j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Tuchów, Ryglicka
    1 / 15
    Dom Tuchów, Ryglicka

    Tuchów

    • 396 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 1.53 ha blisko centrum Tuchowa Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący położony w centrum Tuchowa, w powiecie tarnowskim, województwie małopolskim. Budynek z lat...

  • Dom Gnojnik
    1 / 15
    Dom Gnojnik

    Gnojnik

    • 259 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gnojnik, nieopodal Brzeska. Dom do wykończenia... Na dużej działce! Budowę rozpoczęto w latach 90. Dach wykonany w 2009 r. (eternit). Dziennik budowy aktualny, kierownik może k...

  • Dom Pleśna
    1 / 15
    Dom Pleśna

    Pleśna

    • 280 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny do wykończenia w Pleśnej Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni około 75 m2, zlokalizowany w miejscowości Pleśna, w powiecie tarnowski...

  • Dom Koszyce Małe rynek pierwotny

    Koszyce Małe

    • 645 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Cena 645.000 PLN za dom z działką 815 m2 Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania dobrze skomunikowanego z miastem to koniecznie zapoznaj się z naszą...

  • Dom Koszyce Małe rynek pierwotny

    Koszyce Małe

    • 595 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 4 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Cena 595.000 PLN za dom z działką 333m2 Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania dobrze skomunikowanego z miastem to koniecznie zapoznaj się z naszą o...

  • Dom Tuchów

    Tuchów

    • 399 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 3 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM JEDNORODZINNY W CENTRUM TUCHOWA!!! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości TUCHÓW , powiat tarnowski, o powierzchni 116m2, usytuo...

  • Dom Koszyce Małe rynek pierwotny

    Koszyce Małe

    • 649 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźni...

  • Dom Koszyce Małe rynek pierwotny

    Koszyce Małe

    • 608 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta na wyłączność Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. Zachodnim węzłem autostradowym z Krakowa dojedziesz tu spod Zamku Królewskiego na Wawelu w niecałą...

  • Dom Zbylitowska Góra

    Zbylitowska Góra

    • 740 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 8 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM W ZBYLITOWSKIEJ GÓRZE PRZY UL. ŁĄCZNEJ. SPOKOJNA OKOLICA! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, KLUCZE W BIURZE. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Zbylitowska Góra, z...

  • Dom w Mesznej Opackiej

    Meszna Opacka

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój azyl spokoju z duszą inwestycyjnąMeszna Opacka, 5 minut od Tuchowa180 m² | Działka 22 ary | 499 000 złMarzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie chcesz...

  • Nowoczesne domy szeregowe w Koszycach Wielkich

    Koszyce Wielkie

    • 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje spokojne miejsce blisko miasta – nowoczesne domy szeregowe w Koszycach WielkichMarzysz o ciszy, zieleni i przestrzeni, nie rezygnując z wygodnej bliskości miasta? Przedstawia...

  • Nowoczesne domy szeregowe w Koszycach Wielkich

    Koszyce Wielkie

    • 699 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż