• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Zakliczynem

(87)
  • Dom Koszyce Małe gm. Tarnów
    1 / 9
    Dom Koszyce Małe gm. Tarnów

    Koszyce Małe

    • 659 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie bliźniac...

  • Dom Koszyce Małe gm. Tarnów
    1 / 15
    Dom Koszyce Małe gm. Tarnów

    Koszyce Małe

    • 668 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. 151m2 to inwestycja dwukondygnacyjna z wydzielonymi strefami nocną na poddaszu i dzienną na parterze. Atutem budynku są bar...

  • Dom Koszyce Wielkie z dodatkową działką budowlaną

    Koszyce Wielkie » ul. Stroma

    • 628 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką z parcelą budowlaną – Koszyce Wielkie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Koszyce Wie...

  • Dom Brzesko
    1 / 15
    Dom Brzesko

    Brzesko

    • 650 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nietypowa nieruchomość lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym z działkami, Brzesko, ul. Kopernika Na sprzedaż nieruchomość położona w Brzesku przy ul. Kopernika lokal...

  • Dom idealny dla dużej rodziny w Tuchowie!
    1 / 16
    Dom idealny dla dużej rodziny w Tuchowie!

    Tuchów

    • 570 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom przy ul. Zielonej w Tuchowie oferuje Ci aż 171,3 m² powierzchni użytkowej, mądrze rozplanowanej na kilku poziomach. Posadowiony na optymalnej, 7,7 arowej działce, daje wystarcz...

  • Dom Rożnów  gm. Gródek nad Dunajcem
    1 / 15
    Dom Rożnów gm. Gródek nad Dunajcem

    Rożnów

    • 179 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę, świeże powietrze i piękne krajobrazy z widokiem na rzekę. Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Rożnów, zaledwie 100...

  • Dom Jadowniki gm. Brzesko, Staropolska
    1 / 15
    Dom Jadowniki gm. Brzesko, Staropolska

    Jadowniki

    • 949 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRONY DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I POTENCJAŁEM - JADOWNIKI, UL. STAROPOLSKA LOKALIZACJA - WYGODNE ŻYCIE POMIĘDZY BRZESKIEM, TARNOWEM I KRAKOWEM Przedmiotem sprzedaży jest przestr...

  • Dom Maszkienice gm. Dębno
    1 / 15
    Dom Maszkienice gm. Dębno

    Maszkienice

    • 545 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maszkienice w Gminie Dębno Dzięki pobliskiej stacji PKP możesz w Krakowie być w ciągu 40 minut. Klasyczna bryła domu z połowy lat 80tych. Parter: Łazienka, kuchnia, pokój, kotł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZEDSPRZEDAŻ – 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."

  • Syndyk sprzeda dom w Siedlcach, powiat nowosądecki
    1 / 9
    Syndyk sprzeda dom w Siedlcach, powiat nowosądecki

    Siedlce

    • 606 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 3 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Barbary Czerwińskiej - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadł...

  • Dom z widokiem na góry – okolice Jeziora Rożnowskiego
    1 / 8
    Dom z widokiem na góry – okolice Jeziora Rożnowskiego

    Dzierżaniny

    • 520 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Dzierżaniny (gm. Zakliczyn, Małopolska) – w cichej i kameralnej okolicy w pobliżu Rożnowa oraz Gródka nad Dunajcem. To mi...

  • Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze
    1 / 16
    Stylowy dom z wyposażeniem w Zbylitowskiej Górze

    Zbylitowska Góra

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom parterowy, drewniano – murowany, ocieplony wełną mineralną i obłożony sidingiem, o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowany (sprz...

  • Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin
    1 / 11
    Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin

    Bielcza

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z dużą działką – Bielcza, gmina Borzęcin Do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Bielcza, w gminie Borzęcin (powiat brzeski). Nieruchomość obejm...

  • Dom w Riverach 10 Stan deweloperski

    Zgłobice

    • 650 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice. Dom w stanie deweloperskim na działce 310 m² Powierzchnia użytkowa (bez schodów) 97,98 m² Powierzchnia netto domu bez garażu 86...

  • Dom w Woli Dębińskiej z działkami 2,5 hekrara

    Wola Dębińska

    • 485 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 60-tych, położony w Woli Dębińskiej Gmina Dębno, powiat brzeski. Nieruchomość znajduje się na dużej 51-arowej działce z czego około 25 arów stano...

  • Dom w malowniczym paśmie Pogórza Ciężkowickiego
    1 / 15
    Dom w malowniczym paśmie Pogórza Ciężkowickiego

    Ciężkowice

    • 598 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witamy w malowniczej okolicy pasma Pogórza Ciężkowickiego. Prezentujemy do sprzedaży budynek mieszkalny usytuowany w centrum miejscowości Ciężkowice. Metraż budynku to 220 m2., 2...

  • Rozpoczętą budową domu parterowego
    1 / 9
    Rozpoczętą budową domu parterowego

    Zgłobice

    • 899 999 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozpoczęta Budowa Domu Parterowego – Koszyce Małe/Zgłobice Zapraszamy do zakupu rozpoczętej budowy parterowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i prestiżowej okolicy n...

  • Dom Wierzchosławice 105 m2 plus 14 arów działki

    Wierzchosławice

    • 332 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Wierzchosławice, gmina Wierzchosławice, województwo małopolskie.Nieruchomość usytuowana jest...

  • Dom Biesiadki gm. Gnojnik
    1 / 13
    Dom Biesiadki gm. Gnojnik

    Biesiadki

    • 99 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy, drewniany domek położony na 5-arowej działce w miejscowości Biesiadki (gm. Gnojnik) idealne miejsce na rekreację, odpoczynek i ucieczkę od codziennego pośpiec...

  • Dom Ciężkowice
    1 / 15
    Dom Ciężkowice

    Ciężkowice

    • 820 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w centrum Ciężkowic z możliwością prowadzenia biznesu Na sprzedaż oferujemy przestronny dom położony w sercu Ciężkowic, przy ulicy Równej w powiecie tarnowskim, malowniczym mie...