dom na sprzedaż
29 lut 2024

Dom Ochojno

woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 29 luty 2024 20:20
690 000 zł 86 m2
690 000 zł 86 m2 8 024 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 86 m2
Cena za metr 8 024 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36438740

Opis

Dom z lat 90 ubiegłego wieku o powierzchni użytkowej około 85 m2. Dom po remoncie: nowy dach i więźba dachowa, całkowicie odremontowana łazienka. Wymienione wszystkie instalacje. Budynek ocieplony styropianem grafitowym ( gr. 10 cm co daje właściwości izolacyjne 15 cm zwykłego styropianu) i otynkowany. W łazience nowy kocioł gazowy. Przyłączone media: woda, gaz, prąd. Kanalizacja w działce , możliwość szybkiego przyłączenia.

Parter: dwa pokoje przechodne, kuchnia, łazienka .
Poddasze do wykończenia wg własnego pomysłu, media wyprowadzone oraz możliwość wykonania tarasu/balkonu.

Na działce również domek gospodarczy który można przebudować na garaż lub wyburzyć.

Działka o powierzchni 9 arów daje możliwość wybudowania drugiego domu mieszkalnego.

Dojazd drogą gminną asfaltową.

Przystanek MPK około 650 metrów
Szkoła podstawowa około 400 metrów
Najbliższy sklep około 600 metrów

Kontakt w sprawie oferty Pokaż numer telefonu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Zapewniamy pełną obsługę prawną oraz kredytową
Stała współpraca z renomowaną kancelarią notarialną - projekty umów, doradztwo, najlepsze stawki, dogodne terminy i godziny umów.
Doradztwo kredytowe / finansowe przy współpracy z profesjonalnymi zewnętrznymi brokerami kredytowymi.
Pełna oferta nieruchomości na stronie : nieruchomosciAZ.pl

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.