dom na sprzedaż
26 cze 2023

Dom Libertów rynek pierwotny

woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 26 czerwiec 2023 19:51
760 000 zł 98 m2
760 000 zł 98 m2 7 756 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 98 m2
Cena za metr 7 756 zł/m2
Typ domu Bliźniaki
ID oferty K29324349

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim.
Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty!

Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości.
Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Kameralna inwestycja składa się z 5 domów w zabudowie bliźniaczej. Domy 98 m kw, 6 pokoi, na działkach ok. 250 m kw. Po dwa zewnętrzne miejsca postojowe do segmentu.

Miejscowość: Libertów
Termin realizacji: III kw. 2023
Cena: 760 000 PLN
Metraż: 97,94 m2
Liczba pokoi: 6
Poziomy: 2
Piętro: parter + poddasze użytkowe
Powierzchnia działki: ok. 250 m2
Ogrzewanie: piec dwufunkcyjny gazowy - ogrzewanie podłogowe.
Forma własności gruntu: własność
Rodzaj stolarki okiennej: PCV
Na terenie zamkniętym: Tak
Miejsce postojowe: x2 w cenie

Dom, duży ogródek, cisza, spokój, funkcjonalność i dogodna lokalizacja.
Pięć kameralnych, komfortowych domów znajdujących się w Libertowie. Łączą w sobie ideę nowoczesnej urbanistyki z podmiejskim stylem życia. To dobrze przemyślana i zaprojektowana przestrzeń, przyjazna rodzinom i osobom szukającym zielonego azylu z doskonałym dojazdem do Krakowa.
Dzięki wysokiej jakości wykończenia i zastosowanym rozwiązaniom spełni oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. W przyjaznej przestrzeni zaprojektowaliśmy domy idealne do bycia i życia ale też przystępne cenowo.